www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo sebi nebi nikad dozvolila da ostanem trudna sa nekim skim nebi mogla zamislit zivot u dvoje.. A kao drugo ako bi se to ipak desilo.. Onda se nebi se udavala samo eto "da spasim obraz". Pokusala bi pruziti mom dijetetu sve koliko sama mogu i umijem...


_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja nikada nebi stupila u "rizican" odnos (dakle pod tim mislim bez zastite, ili da se on igra sa mnom pa da ga vadi pred sami kraj Rolling Eyes ) sa nekim koga ne volim dovoljno. Ja sam sad u odnosu sa deckom s kojim sam potpuno sigurna u nasu vezu i nasu ljubav, i nebi niti sekunda razmisljala da se to dogodi. (iako planiramo ovih dana bebu Embarassed )
Udala bi se za njega, i trudila se biti najbolja.
A da kojim slucajem sumnjam da on nije pravi i da se mislim, onda bih vjerojatno pobacila, jer smatram da dijete treba imati oca i majku, i ne zelim se dovoditi u tu situaciju da dijete nema svu potrebnu ljubav, ili nekog drugog oca.... Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo pitanje... ne bih se udala samo zbog deteta nikako.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Ne bih se udala!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, polazim od toga da, mi se, tako nešto, može desiti samo sa osobom sa kojom sam duže u vezi i do koje mi je stalo, i da se tako nešto desilo računajući na posledice, onda bih pristala da se udam, ali samo pod uslovom da on to ne radi zbog deteta... Ne želim da ga vezujem za sebe, tako što ću mu roditi dete, užasno.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno je sigurno - ne bih abortirala...

A da li bih se udala? hmmm... Mislim da ne. Trudila bih se da iako zivimo odvojeno, dete ima i oca i majku...I da imamo neki lep, skladan i zdrav odnos.
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sbbkbb.

pojma nemam ,vec sam udaNa Mr. Green ,zavisi od situacije,zelja,mogucnosti
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa je sam trudna nekih mesec dana!udajem se u aprilu,ali tad bih se udala i da nisam trudna!za sada zivim sa mojim roditeljima! Very Happy

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih...ja bih se ionako tesko udala jer ne verujem u brak a kamoli zbog deteta

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
snezana22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa Bože, moj kako bi ispalo u tom trenutku, ali za sad nemam nameru..............
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
ne bih...ja bih se ionako tesko udala jer ne verujem u brak a kamoli zbog deteta


Slazem se 100%.
Mada, ja bih najverovatnije abortirala - ali zavisi od toga koliko imam godina.
Ako sam zavrsila fax, i ako imam posao - zadrzala bih dete 100%; u slucaju da nemam posao i da se jos uvek skolujem, abortirala bih...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem ljude koji se vencavaju samo zbog deteta, a da se trudnoca nije desila razmislili bi dva puta (nekad neophodno i 3 ili vise) da li bi stvarno pristali na takav korak...Definitivno sam protiv sklapanja braka iz tog razloga, i ako nismo sigurni da stvarno zelimo (zbog sebe!! a ne zbog deteta) da se vencamo sa tom osobom. Ok, detetu se na taj nacin pruza porodica i dom, a da li iko tada razmislja sta mu se uskracuje. Ma koliko krili od njega, dete ce osetiti ako nema one prave ljubavi medju roditeljima, bolece ga svaka njihova prepirka i rasprava, njihova udaljenost jednog od drugog, i na kraju ce biti nesrecni i roditelji i dete.

Kada bi mi se to SADA desilo, ne bih se udavala (nisam jos uvek sigurna da je on "pravi"). Dakle, ili bih abortirala ili rodila al' da se ne udajem za oca (on moze da ga prizna i ako nismo u braku). Prvo bih sela sa roditeljima (prvenstvaeno sa mamom) i razgovarala na tu temu. Znam da bi me oni podrzali ma sta ja odlucila, ali mislim da bi mi njihov savet najvise pomogao u donosenju odluke, jer i oni su prosli vec jednom kroz sve to, mogli bi da mi predoce i dobre i lose strane obe mogucnosti koje ja u tom trenutku ne mogu da vidim, i kao najvaznije znam da zele ono sto je najbolje za mene.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 3 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon