www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitanje za cure o ovakvom muskracu
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
myshadow
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Nov 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 12:35 am    Naslov poruke: Pitanje za cure o ovakvom muskracu Na vrh strane Na dno strane

Nekako sam zaglavio da sa 20god nisam imao devojku nikad.pa cak ni poljubio.
Ne fali mi nista,imam sve daske u glavi,normalan izgled ali eto..

Jednostavno pitanje za cure je kako bi reagovale pri susretu sa takvim muskarcom i tom informacijom.I recimo svidi vam se.


 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila bih sa istim. Zašto ne?
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa verovatno bi mi bilo zapanjujuce i cudno jer sam navikla da su u mojoj okolini i gradu muskarci u tim godinama daleko napredniji.
Slazem se sa Queen,bila bih sa istim,bez obzira na to.
To bi cak bio i +,jer volim kad je nesto prvo,znaci da je nevino,neiskvareno i divno.
<3
To ne treba da ti predstavlja problem,ne brini!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 13, 2008 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To definitivno ne bi trebalo da ti predstavlja problem...
Cak ce se nekoj curi s kojom budes bio i dopasti da ti ona bude prva u svemu Smile

_________________
..Znam da neces doci,
a cekam,
i maste nepoznate srece
rastu u noc nemu,
necu vise cuti tvoje reci,
taste,
da tvoj glas svemocni
osetim u svemu..

..Wherever you go,whatever you do
I will be right here waiting for you..
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 13, 2008 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je to simpaticno. Verujem da si normalan decko, verujem i da te to malo frustrira,a isto tako predlazem da se malo vise kreces i.. pa sve ce to doci samo po sebi.
I da, bila bih sa deckom tvog profila Cool
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijatelju, myshadow:
Ne govori im to nikako!!! Bez obzira sta ti zene ovde pisale, nemoj ih slusati! A sigurno ti nijedna nece napisati da bi joj smetalo. Takve su ti zene... Razz
Veruj mi, ni najmanje im nije privlacan muskarac bez iskustva jer takav muskarac nema samopouzdanja. Da si ih pitao da li bi bile sa muskarcem bez samopouzdanja, odgovori bi bili totalno drugaciji. Very Happy
Zato jezik za zube, a ako bas moras, onda slazi. A zene kad ti daju savet, radi uvek suprotno i neces pogresiti. Very Happy

Citat:
Nekako sam zaglavio da sa 20god nisam imao devojku nikad.pa cak ni poljubio.

Nisi ti zaglavio, to je sasvim normalno. Veruj mi, nisi jedini niti najmladji. Znam dosta momaka koji su moji vrsnjaci pa jos uvek nisu skinuli mrak. A isto im nista ne fali. (Ustvari, sad vec pocinje da im fali Mr. Green )
Najbitnije je da ne zuris i da ne silis sebe da moras to da uradis. A to ne znaci da ne treba da se trudis. Probaj da gradis sebi samopouzdanje nekim sitnim neobaveznim flertovima. To je prvi i najvazniji korak u resavanju ovog tvog problemcica. Wink

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
myshadow
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Nov 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@jerotije

Slazem se u vezi toga da ne treba da im pricam,mozda je samo tesko da se to sakrije,pogotovo kad dodje do poljubca,mazenja i sta znam vec...tu treba praksa i poznaje se ko je nema.

I cenio bih iskrene odgovore.


Evo za primer postavio sam ovo pitanje na jos nekim sajtovima ali kao pitao sam za nekog drugog,i zanimljivo vecina cura su odgovorile kako je to mnogo cudno,mislile su da takav lik nije normalan i mora nesto da mu "fali".Nekima je bilo drago da mu budu prve jer imaju sansu da ga prilagode "po svojoj meri" a neke pa nisu ni zelele da obucavaju tamo nekog pocetnika.

Jbg, znam da mi je to minus i zalim sto nisam u proslosti malo vise paznje usmerio na tu oblast zivota.Ali tako je-kako je.
U cemu sam dobar-stvarno sam dobar,gde sam puko-puko sam i ne mogu da imam samopouzdanja u tom delu zivota.

Bitno je sad naci neko jednostavno resenje,izvodljivo ali da ne obuhvata savet da se sutra probudim kao druga osoba.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^ok,vidi ti mozes imati samopouzdanje jer sex tj neimanje istog nije neka stvar koja te cini gubavim i odbojnim. kao sto rekoh, to i nije mana. Kapiram da ti kao musko to malo drugacije gledas,ali ipak. Samo furaj dalje.
Sve se da nauciti,mislim halo hej u pitanju je hemija, posle prvih par puta vec si uhodan i uz nekom iole normalnu komunikaciju sa tom buducom cicom shvatices sta mi to zene zelimo i volimo (svaka je jedinstven slucaj) i to je to.
Ne frx.
SAmo ti uzivaj,a pre svega se zaljubi jer je uz ljubav sve slatko. (sex sam po sebi je lep i sve to stoji,ali kad se zacini iiiiihaj )
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
posle prvih par puta vec si uhodan i uz nekom iole normalnu komunikaciju sa tom buducom cicom shvatices sta mi to zene zelimo i volimo

Ovo neces shvatiti nikad! Nemoj se ni truditi. Mr. Green

Citat:
ne mogu da imam samopouzdanja u tom delu zivota.

Ne moras ti ni da imas samopouzdanja, dovoljno je da nju ubedis da ga imas. Very Happy
Citat:
Bitno je sad naci neko jednostavno resenje,izvodljivo ali da ne obuhvata savet da se sutra probudim kao druga osoba.

Savet ti rekoh: Ne pricaj im da si nevin, flertuj, zezaj se sa devojcicama, ne pokazuj neodlucnost i strah, cak i ako su prisutni, pretvaraj se da imas samopouzdanja, ali nemoj preterivati u tome. Ako si po prirodi cutljiv, ostani takav(mnoge cure privlaci cutljivost, valjda vide nesto misteriozno u tome... sta ti ja znam...). Ako, pak, volis da pricas, onda okreni na igru, kako kaze ona reklama. Wink
Desice se to vrlo brzo. I neces imati toliku tremu kolika mislis da ce biti. Kad dodje do toga, izgledace ti kao da ti je 101. put. Jedino sto ce biti previse kratko. Very Happy A za to okrivi nju! Twisted Evil Mr. Green

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne razumem u cemu je problem...bolje to nego da je muska k*rva

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm Embarassed
Baš za mene pitanje..
Pa moj sadašnji dečko je tako isto kao i ti.Nije se poljubio do 19 i ja sam mu prva.
Naravno da mi je drago veoma što imam takvog dečka Very Happy
Samo napred,ne mora da znači da što nisi imao devojku da te neće nijedna želeti Wink
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 29, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Kad dodje do toga, izgledace ti kao da ti je 101. put. Jedino sto ce biti previse kratko. Very Happy A za to okrivi nju! Twisted Evil Mr. Green


Rolling Eyes Jerotije Laughing Laughing Laughing

myshadow je napisao/la sledeće:

U cemu sam dobar-stvarno sam dobar,gde sam puko-puko sam i ne mogu da imam samopouzdanja u tom delu zivota.

Bitno je sad naci neko jednostavno resenje,izvodljivo ali da ne obuhvata savet da se sutra probudim kao druga osoba.


"myshadow" Nisi jedini ne brini i nisi ni malo "puko" Jednostavno resenje ti je da nadjes curu koja ima takodje vrlo malo iskustva bice vam novo i zanimljivo i "ucicete" zajedno Wink Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Pitanje za cure o ovakvom muskracu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon