www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koja vam je najgluplja izjava...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Profesor je pricao o svom predmetu i rekao: "Ova knjiga je napisana stampanim slovima" Very Happy

 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam par izjava:
"ova noč nije moj dan" Fudbaler Kliton Bozgo
"pozdravio bi svoje roditelje, pre svega mamu i tatu" fudbaler Sebastjan Cimirotić
"ako nekome nešto ne paše, neka se okrene za 360 stepeni i ode svojim putem" onehit wonder pjevač ovde iz Slovenije

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Bonžita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 60

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 25
Mesto: čardak ni na nebu, ni na zemlji

tanzania.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rasejani profesor matematike:
- Deco, u sredu ćemo imati kontrolni.
- Ali, profesore, sreda pada u nedelju! Reče spadalo od učenika.
- Dobro, onda pomeramo za ponedeljak, odgovori profesor mrtav hladan, ne kapirajući foru.


Istinita priča iz jedne matematičke gimnazije. Laughing Laughing Laughing

_________________
Ja bih da pevam još malo,
jer je život samo jedan,
i do njega mi je stalo, meni je vredan...
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na grani bleji mrtva ptica

koji deterdzent koristis za kosu?
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada su se manekenke u USA spremale za Bozic,donele su jelku poznatoj manekenki Janice Dikinson,koja je nakon pogleda u jelku, izjavila:"This tree is about fake as my boobs" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj ja tju redom...
1)Obracam se drugarici mrtva hladna:"Joj kako me nerviraju ove tvoje ribice(prstom)pokazujem na akvarijum),sve bi ih PODAVILA"
2)Ona je na drugom spratu gore
3)Vidi frizurniu ribu(RIBINU frizuru)
4)Ja sam veceras bas biser,i to onaj dijamantski..(ovo mi je najgora odvala ja mislim)
5)Gledam plakat u skoli na temu pusenja i drugarica mi kaze:"Cekaj...koji je onda uopste smisao pusenja?" a ja cu...:"Ne znam,ali ja ne pusim ni u kom smislu"
6)Moj drug Vaso:"Sta zasto sam presao na crveno?Ti znas da sam ja tranvestit i da ne razlikujem boje"
7)Moja malenkost:"Tolerancija je kad komsija nece da komsiji crkne krava"
8)Tata:"Savijaca sa picom bi mogla popularno da se zove SAPICHICA"
9)Nevena...:"Ajde sad Nemanja stavi mi ruq u usta pa da nista ne vidim"
10)Me:"Vi kazete da mi idemo u Gimnaziju a ona slova na ulazu u skolu kazu drugacije"
Razredna:"Kako?"
Ja:"Pa pise imnazija"
11)Ivan na gradjanskom:"Ja tako kad mi je tesko samo zazmurim i kazem sebi Ivane smiri se,krenem da brojim do deset ali uvek stignem samo do 4"
Djole:"Ma laaaaaaze prosesorice nemojte nista da mu verujete zna da broji samo do 4"
12)Djole:"Pazi pazi izgubila si nevinost"
13)Ja:"Otisla ja u kuhinju da ugasim svetlo i vratila se u sobu i sad vratim se kad ono svetlo se ugasilo"
6)Pisem ja zadatak koji profesor diktira:"Trougao je nastran...Very Happy"
7)Profesora Matisa Tosa:"Ovaj zadatak je lak,to i ja znam"
8)

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Šta je ovo tako zeleno, ima zube, 4 noge.., i krila...-" a valjda krokodil"..cccc Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Shejtanica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Jun 2005
Poruke: 62

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednu su missicu pitali kako se osjeca a ona odgovorila "vrlo eventualno"...hahaha Twisted Evil

_________________
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ewo nekih bisera od Mikija iz Srpskog Big Brothera ...

Citat:
Нос ми је мало крив зато када сам био мали падао сам праволинијски.

Ако неко од вас изађе из базена и не осети `ладноћу онда ви нисте нормални!

Ја остајем у кући сигурно, јер познајем доста људи.

Молим „Биг брадера“ да оде код мене кући и да ископира моју диплому из основне школе и да је донесе.

Чим осетиш да сам заспао ти ми пусти руку. Нећу да се интимизирам (обраћају ћи се Николи док је лежао поред њега).

Ја једном покушао да чистим зубе тим концем, све сам неке рупе направио. Хтео сам да пребијем тога што ми је поклонио конац...

Ја када будем излазио одавде ја ово (жута јелен фотеља) носим са собом, не интересује ме обезбеђење је ово носим!

Да ли се рачуна да сам ја унутра ако ми је глава напољу а тело унутра?

А да ли се рачуна да сам унутра ако оставим свој дух овде а тело пође напоље да попуши цигару... Ајде ћутите 10 секунди да мој дух напусти моје тело...

Кад ставим косу на јуриш личим на Ал Паћина.

Никола: Срби су слаби на жене...
Мирослав: И на будале...

Ти си типичан пример да није прошло доба Марка Краљевића - има још буздована...

ВБ: Ти пишеш песму Џејни.
Мирослав: Људи немојте ме јеб**и, како да пишем гуменој лутки песму... немојте ме јеб***ти...
ВБ: Пишеш песму Џејни јер си 13-ти укућанин.
Мирослав: Како бре да пишем гуменој лутки песму, немојте људи, шта вам је, избаците ме.

Мислим, провалио сам га, ал` не дај Боже да је то што мислим.

Трудим се ја да будем добар, али бојим се да не останем трудан!

Међу нама овде ја сам најглупљи, ал' и ви сте глупи

Ако си ти нормалан, а ја ретардиран, ја желим да будем ретардиран целог живота.

Марко - прича о свом DJ "послу"
Мики: "Средићу ти ја да пушташ на слави..."

Марко: „Ако неко у овој држави гласа за тебе да останеш у кући ја мењам државу.“
Мирослав: „Вади пасош одмах.“


Inache...
Ja:(drugarici)Juju Jeko shto si se ti neshto profacila ... Confused
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na ovim slikama možete vidjeti muški i ženski pol.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
erak89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Komentar JK na Sekin i svoj nastup u Budvi.
"Jeste da je kod nje bilo vise ljudi,ali cena ulaznice za moj nastup je bila jeftinija" ](*,) ](*,) ](*,) :laughing6: :laughing6: :laughing6:

_________________
http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=23516 igrica je extra registruj se i probaj
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo vece nije bio moj dan
lopta je moja kruh

htio bih da pozdravim starce posebno mamu i tatu Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> koja vam je najgluplja izjava... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon