www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

World Of Warcraft
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:06 am    Naslov poruke: World Of Warcraft Na vrh strane Na dno strane

World Of Warcraft




Deluje mi nemoguce da na ovolikom sajtu niko ne igra WOW. Ovo je tema za sve one koji ga igraju, koji zele da ga igraju i koji su ga igrali Smile Vasi utisci, kakve likove imate, koji lvl, vasa iskustva itd...

Ja sam vise puta pocinjao igru iz pocetka i trenutno imam Human Warlocka lvl 14. Mnogo mi se svidja igrica mada trenutno ne razumem zasto pred sam izlazak novog dela igrice oni izbacuju ovaj patch 2.0 koji je tezak oko 700MB.


 
Nikki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 08 Jan 2006
Poruke: 98
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam igrala tu igricu i stvarno ja zakon....
imala sam Human Priest i mislim da sam dosla na 24 lvl.
No meni igre nakon nekog vremena dosade pa tako i ova...
p.s. dobra tema

_________________
Ništa nije dobro kao kada netko cilja u vas i promaši.

Oni koji ne uče povijest, ponavljat će greške. Oni koji uče, pronaći će druge načine za greške!
 
Dread Lord
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 378
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam igrao ali na piratskim serverima....

Moze li mi neko reci koliko kosta original igra i koliko kosta mesecna pretplata?
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dread Lord je napisao/la sledeće:
Ja sam igrao ali na piratskim serverima....

Moze li mi neko reci koliko kosta original igra i koliko kosta mesecna pretplata?


Igrica koliko ja znam kosta 2000 dinara. Pretplata ti je 13 evra mesecno (za sada). Uskoro treba da izadje novi deo WOWa koji ce kostati jos 20-30 evra. Sve u svemu skupa igrica za igranje ali ko voli - nista nije skupo Smile
 
cygan
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 57

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skupo ali verujte da je extra!!!Ja igram na haomarush realmu i igram NE pristom 47 lvl sam...ako neko ima neka se javi... Very Happy

_________________
Shit happens!!!
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam je prije igrao

pretplata je negdje oko 15€ nisam siguran
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam 2 lika 60. lvl! I par oko 30... Igra je extra, patch je izasao da bi ljudi mogli da skupe opremu za expanziju! Ima dosta ispravki u pvp sistemu, a i da bi se narod malo navukao. Inace igru igram jos od beta verzije, koju sam u srbiji igrao 2.! Samo je jos jedan lik igrao pre mene... Very Happy Znam odlicno da igram, imam puno iskustva, ali nisam freek, i igram je u proseku sat vremena dnevno, i to je pored pesa jedino sto igram Smile Ako si 14 lvl, treba ce ti nekih 2 meseca normalnog igranja min da nabijes 60. lvl i jos toliko za 70. Smile znaci baci se na posao... Igra je najzanimljivija kad dostignes 60. odnosno uskoro 70. lvl, jel tek onda mozes da osetis cari i pravu igrivost najbolje igre do sad po meni Smile
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u svemu igra je super.
A ni Frozen Throne nije losh kao alternativa.
Super ga je igrati sa frendovima-prije smo svaki dan igrali Very Happy Wink
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle svega sto sam procitao i saznao o njoj ne bi je uzeo,zato sto kazu kad je jednom probas,vise ne mozes da stanes!!!!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
Posle svega sto sam procitao i saznao o njoj ne bi je uzeo,zato sto kazu kad je jednom probas,vise ne mozes da stanes!!!!


Pa iskreno da ti kazem tacno je Smile Ja znam par ljudi koji su dok su gledali kako ortaci i ja igramo govorili u fazonu "Gledaj zaludjenike - nemaju pametnija posla nego da igraju WOW po ceo dan"... To su bila 2 lika koja su drzala igraonicu kod mene u kraju - sad obojica imaju lvl 60 likove i igraju kad god mogu Smile VEOMA ZARAZNO! Very Happy
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 3:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste zarazno ali nije pajdo, tako da uvek mozes da se skines! Very Happy
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 30, 2006 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa svega se moze skinuti sa necega teze a sa necega lakse
ovo bi bilo negdje sredina jer moras da ne igras jedno 20-30 dana da bi potpuno zaboravio na igru hehehehhehe Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> World Of Warcraft Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon