www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

World Of Warcraft
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
elasar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 3
Mesto: BL

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha ew i ja da dam koji savjet Wink


Kao prvo,wow je jako zahtjevna igrica i najvaznije je sacuvati hladnu glavu...ak se navuces jako je tesko prestati...


Ja sam krenuo prije neka 3mjeseca igrat,svog priesta(serv.Laughing Skull) sam levelao sa drugom,znaci igrali smo gotovo 15h na dan...Srecom Smile djevojka mi je dala ultimatum Razz ona ili igrica Shocked pa je moj drug nastavio igrat,ja se skinuo sa igrica uopste 8)


Zapravo wow-a sam poceo igrat kada bi mi dosadio CS...Nakon sto sam izgubio finale ESWC qualija 2006(electronic sports world cup) u Sarajevu...Jednostavnije pobjednik je isao u Pariz na svjetsko prvenstvo u CS-u(Counter Strike)...btw 2005 sam pobjedio na tom qualiju Very Happy

poz


 
lj_misa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 26
Mesto: Nukunukuapua

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe , Igra je neprikosnovena ... ali izgubio sam godinu na faxu , jednu pa posle pauze i drugu devojku i jedva sam se skinuo sa nje i sto je najjace dok sve ovo citam opet bi je igrao samo tako ! inace moj lik je paladin lvl 60 tier 1.0 oprema i oprema je slaba jer sam morao da prekinem sa tim ... oh sudbino kleta Smile
MOj savet nemojte je igrati, snose se posledice velike jer je to ipak paralelan svet ali u kojem mozete sve da imate ! POzZ
 
vedodux
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jan 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

igram igru vec dugo vremena i fantasticna je igram sa troll shamanaom i mislim da kako je izasao novi dio da je shaman skroz ostecen time

_________________
dj'dux
 
Soomi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inace ne volim strategije ali otkad kada sam probao War Craft ne silazim sa kompa!Odlican je!


Poslednja prepravka: Soomi datum Ned Feb 04, 2007 4:20 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

civoktar je napisao/la sledeće:
Inace ne volim strategije ali otkad kada sam probao War Craft ne silazim sa kompa!Odlican le!

World of Warcraft je MMORPG, nije strategija...

_________________
Master
 
stefanbar111
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 711
Mesto: Somwhere in space....

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam lvl 65 Night elf druida!Server shadowsong
Igram 2-8 sati na dan! Vikendom i preko 10!
Igrica je zakon i nemojte pricati o tim navlacenjima i drugim ********!
Ko voli da igra neka igra a ne da ga vi odgvarate jer ste dovoljno ***** da izgubite curu ili padnete godinu i onda okrivite igricu za to!



[Edit by Rile_Master] U buduce obrati paznju na svoje odgovore!Psovanje i vredjanje je strogo zabranjeno!!!
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam presao Warcraft.Igra je odlicna.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji Warcraft si presao?

_________________
Master
 
Dread Lord
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 378
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misli na obican Warcraft Wink
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Warcraft III The frozen Throne.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

weller92ns je napisao/la sledeće:
Warcraft III The frozen Throne.

OK.Posto je ovo tema o WoW-u, a ne o TFT-u - back on topic!!!

_________________
Master
 
elasar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 3
Mesto: BL

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lol...pa ak izgubis godinu na faxu,ili mozda djevojku,ili sta drugo Rolling Eyes znaci da je ipak i ta zajebancija vrijedila nesto Laughing
ev ja sam po izlasku BS stvarno bio jako zadovoljan,i bas sam se izgotivio Smile ali polako me stisce fax,pa cu se toga kanut na neko virijeme Laughing btw.jel ko dobio koji dio t4 ?? ak jeste mogao bi se pohvalit Twisted Evil i stavit sliku svog car :> et poz

_________________
Four be the things I'd been better without:
Love, curiosity, freckles, and doubt.
Three be the things I shall never attain:
Envy, content, and sufficient champaigne.
Three be the things I shall have till I die:
Laughter and hope and a sock in the eye!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> World Of Warcraft Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon