www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hitno potrebna pomoc oko Grcke muzike
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 12:02 pm    Naslov poruke: Hitno potrebna pomoc oko Grcke muzike Na vrh strane Na dno strane

Cao ljudi!
Treba mi pomoc oko nekih grckih pesama.
O cemu se zapravo radi, trebaju mi neke dobre onako disco stvari,
vi mi navedite nekoliko, a ja cu sam da trazim.

Unapred hvala!

P.s. Sanjice probaj da mi pomognes, ja znam da si ti pravi :lilangel:



_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
valchala
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 09 Feb 2005
Poruke: 1045
Mesto: ma gde to bese???... aaaa... pa ispod kruske, naravno!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

max, jesi probao "Antique"?
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2005 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Maxi ja ne pratim Grcku muziku,imas u zeljama par pesama i u MP3 Razno imas nesto Grcke muzke ,poskidaj to ako vec nisi Smile ima par hitova Wink

_________________
 
honolulu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Okt 2004
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 19, 2005 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Antique,Anna Vissi,Despina Vandi,Eua milli.........
Ima ih dosta mada su svi kopirani od strane nasih "estradnih umetnika",tako da ces retko da cujes nesto novo
Svidja mi se ova nova evrovizijska pesma sa Kipra ( grcki jezik),zove se Ela ELA A PEva je Constatinos (ili Konstatinos) u disco-dance stilu
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa daj bre tu novu pesmu nadjite i metite na server

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jes lako je to reci stameni Razz

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Madmax, vuci stvari od Anna Vissi, Despina Vandi, Antonis Remos, Notis Sfianakis, Triandafillos ili Antique (oni imaju bas one pesme u disco-fazonu)! Sakkis Rouvas takodje ima neke brze numere. Ako hoces da cujes neke sa trubom sto je zaradjivao sa Bregom vuci Georgios Ntalaras.

Pozdrav.
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2005 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi hvala vam svima!!!
Pomogli ste mi mnogo!

Pozdrav!

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Katarina359
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao,
zelela bih da pozdravim sve ljubitelje grcke muzike,jer sam i sama njen "korisnik"!!!!!! da li ovde neko voli sakisa rouvasa?
ja ga obozavam,mogu vam reci da kada sam ga prvi put videla na ESCu mislila sam da je neki tra-la-la pevac,ali kada sam cula 80%njegovih pesama odusevila sam se.Sakis je u nekom drugacijem fazonu nego sto je bio na ESCu...ajde ako ima njeovih fanova,javite se da caskamo!!!!
Pozdrav!!!!
 
Gile80
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 3261
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katarina359 je napisao/la sledeće:
Cao,
zelela bih da pozdravim sve ljubitelje grcke muzike,jer sam i sama njen "korisnik"!!!!!! da li ovde neko voli sakisa rouvasa?
ja ga obozavam,mogu vam reci da kada sam ga prvi put videla na ESCu mislila sam da je neki tra-la-la pevac,ali kada sam cula 80%njegovih pesama odusevila sam se.Sakis je u nekom drugacijem fazonu nego sto je bio na ESCu...ajde ako ima njeovih fanova,javite se da caskamo!!!!
Pozdrav!!!!


Promasila si mesto. Ovo je mesto za muzicke zelje. Imas forum Muzika na struju gde mozes caskati o tome.
Pozdrav

_________________

Nove midi fajlove i karaoke mozete slati na gile80@domaci.de
PRAVILA ZA FONTANU ZELJA
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja jedno pitanje... Jel neko zna jednu staru grcku stvar, hit iz 1996...
Stvar se zove Soma mou (nemam grcka slova, ali ovo znaci Telo moje).

Ne znam ko izvodi, ali znam da, kad sam u Cumicu, u jednom starom grckom klubu trazio da mi izvedu Grci tu pesmu, znali su bez problema Smile

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 18, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi voleo konacno ovu novu od Korkulis ali nemam pojma kako se zove pa mi Gile nije u mogucnosti pomoci.

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Hitno potrebna pomoc oko Grcke muzike Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon