www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li znate da kuvate?
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Da li znate da kuvate? Na vrh strane Na dno strane

Ja znam, al samo spagete...supu...jaja...hmmmm i moj dragi zna da ce na tome da zivi...a da , znam i pire krompir i blitvu hehehe


_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče slastica tu sam profesionalac, sve kolače, kreme i komplicirane torte napravim ko od šale, a milijun puta i sama izmislim neki kolač pa ispadne odličan!
A što se tiče slanih jela tu se sramim Embarassed ne znam ništa Embarassed
samo ono najjednostavnije-jaja, hrenovke, pasta, pizza Embarassed
želim naučiti nešto konkretnije, sarmu, grah, gulaš.... Embarassed potrudit ću se Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Što se tiče slastica tu sam profesionalac, sve kolače, kreme i komplicirane torte napravim ko od šale, a milijun puta i sama izmislim neki kolač pa ispadne odličan!
A što se tiče slanih jela tu se sramim Embarassed ne znam ništa Embarassed
samo ono najjednostavnije-jaja, hrenovke, pasta, pizza Embarassed
želim naučiti nešto konkretnije, sarmu, grah, gulaš.... Embarassed potrudit ću se Laughing


e znam i ja hrenovke... i pizzu, a nista od poslastica ne znam

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
Sanjita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Sremska Mitrovica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam da kuvam sve ono sto volim da jedem, dobro ne bas sve....Bojim se kad mast prska pa ono sto se pece na mesi ne previm, ali zato mrzim:
grasak, buraniju, kiseli kupus, samu, sve sa paprikom,...
pa onaj ko planira da me zeni morace ovu hranu da jede kod svoje mame Smile

_________________
covek umire onoliko puta koliko izgubi ono sto voli!
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja znam jaja na sve nacine... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
przene krompirice...hmmmmm...mislim da je to to... Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh pa naravno.
prava zena mooora to znati Smile
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam.....ali zbog vremena, kojeg nemam.....to jako retko radim...... New Spiral

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam al' uz pomoc recepta! Mr. Green
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj kad citam vase postove ispostavi se da ja i umem da kuvam Mr. Green ...znam da spremim neke supice i corbice, da pohujem meso, pravim pire i pomfrit (ovo drugo mi ne 'uspe' svaki put...zavisi koji tiganj koristim Rolling Eyes )...sta jos...pravim pizzu, spagete, sos sa mlevenim mesom...meso na sve nacine...jaja, virsle i sl guposti...neke jednostavnije torte...tri, setiri vrte fila...neke bas bas bas proste kolace...recimo ne umem da pravim nista od tih kuvanih corbastih jela tipa pasulj (koji inace ne volim i sumnjam da cu ikada i nauciti da ga pravim Rolling Eyes ), graska, boranije i sl...to bih volela da naucim..za svaki slucaj...mada ni ovo nije lose...posebno za klinku od 20 god koja zivi u kuci sa mamom i bakom Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za kolace sam i ja maher. Sve odreda i uzivam dok ih radim.
Dok sam sa slanim jelima nesto slabija, ali ne bi ostala gladna da uvijek ja kuham. Znam napravit šalšu, škampe na buzaru, paštetu od tunjevine (koju obozavam), salatu od hobotnice, pizzu, lasagne, pomfrit je moj specijalitet Wink , zagrebački odrezak, pohat mesto, peć pile s krumpirima, , hmmmmm dalje.... kuhana povrća, razne salate... uglavnom tko je sa mnom ne bi ostao gladan Wink

vidis, kad sam sve ovo stavila na popis vidim da ipak nesto znam, a prvi impuls mi je bio da kazem da ne znam. Laughing Laughing Laughing

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...znam,dosta jela...volim jako da kuvam...i da jeeedeeem..

_________________
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno...to mi je hobi

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li znate da kuvate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 1 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon