www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li znate da kuvate?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lol
ja sam profi u tortama...
ukrashavam kao luda jerbo sam umetnik =)))
chak i crtam po tortama sa chokoladom =))

skoro svake druge nedelje pravim novu tortu

baka mi, pre nego shto je umrla, kupila knjigu sa receptima i slikama...sa oko trista recepta za torte =)))


 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalno da znan i volin kuvati.
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 8:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da kuvam... recepti mi ne trebaju, jer nikad ne kuvam po receptu... samo ih procitam da bih od prilike znala to i to mi treba, inace volim da eksperementisem
Kada vidim da na primer dragi lize prsti jer mu je bilo ukusno onda znam da je bilo dobro Wink

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slatkise odlicno pravim a znam i slana jela da spremam. Imala sam od koga da ucim Very Happy
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma iskreno receno...Znam kad trebam, inace mi lijeno.. KAd sam bila mladja stalno sam nesto kuhala, pekla, pravila.. Sad mi dosadno, pogotovo kad sam sama. Onda si samo nest na brzaka smutim..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
bubica1983
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 2072

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa onako, recimo da znam....za prvu silu, nebi ostala gladna Laughing
 
isica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 178

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kuvam ka zmaj. Kuvam sve.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim da kuham i trudim se barem nekada da sta sama skuham i iznenadim meni drage osobe, mozu vam reci da svaki put me pohvale kazu da imam dara za to, malo vise vremena samo da je jer volim da experimentisem i dekorisem
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znamda kuvam ali mrzim to da da radim
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konobar sam po profesiji ali znam i da kuvam!

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umem da kuvam, obozavam da kuvam...ali, nazalost nemam mnogo vremena za to... a i mrzim posle da perem sudove...
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako volim da kuvam i uzivam u tome.Naravno,kada imam vremena,svakako.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li znate da kuvate? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 3 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon