www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ste postali i ostali clan Domaceg?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
mc_elly
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 15 Maj 2006
Poruke: 1628
Mesto: * u jednom vrtu medju cvijecem*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 17, 2009 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u nadi da cu naci neki zabavan forum, ceprkala sam po internetu i naletim na vas....ni sama ne znam kako...najtezi period mi je bio kad sam ukinula net...svi ste mi nedostajali...a njavise komentari na ovoj luuuudoj trac partiji Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
LjUbAv Je VaLjDa JeDiNa StVaR nA sViJeTu KoJu Ne TrEbA oBjAsNjAvAtI i TrAzItI jOj RaZlOg
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 17, 2009 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa prvenstveno je bilo zbog muzike.
A posle zbog upoznavanja ljudi, zezancije, i tako to..bas je fina zezancija ovde i druzenje.
A i zbog toga sto volim citati neke glupe komentare nekih doticnih osoba koje me svakodnevno nasmejavaju a toga nisu ni svesne, zato vam puno hvala. Laughing -Yes, bezobrazna sam. Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 17, 2009 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Зато што има доста интересантних тема где могу лако остављати постове, а не као на неким где мораш размислити о томе какву ћеш поруку оставити. Најбољи форум!

_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
Kele
**one and only**
**one and only**



Godine: 39

Datum registracije: 17 Nov 2005
Poruke: 8826
Mesto: Vojvoda Stepa 23219

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 17, 2009 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta dobrih ljudi na jednom mestu ... Wink

_________________
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2009 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postao sam clan zbog moje ljubavi.. Very Happy

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
-Tijana-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Mar 2009
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2009 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postala sam clan pod imenom ~katarinaa85p~,ali sam se zez....pa su me banovali.....mojom greskom...sada se ne mogu na zalost vratiti....,a ne kucka mi se,pa da me opet banujete Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 12, 2009 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-Tijana- je napisao/la sledeće:
Postala sam clan pod imenom ~katarinaa85p~,ali sam se zez....pa su me banovali.....mojom greskom...sada se ne mogu na zalost vratiti....,a ne kucka mi se,pa da me opet banujete Wink


Ma, nema problema što se tiče banovanja! Wink Samo mi prvo uplati 1000€ i rešen problem. Wink

Šalim se. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 13, 2009 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako sam pronašla ovaj site - nemam pojma. Confused

Ali sjećam se da sam se registrirala pod jednim xy nick-om u siječnju "07-e, ispočetka sam skidala pjesme, a kasnije prešla na forum.
Prije ovog foruma bila sam svakodnevno na jednom drugom koji je prestao 'raditi' pa sam ovdje pronašla drugi 'virtualni dom'. Laughing Laughing Laughing Wink
 
ana87rnb
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Mar 2009
Poruke: 382
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 13, 2009 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna draga osoba me je nagovorila Smile)
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 16, 2009 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sto su ljudi korektni ... sve najbolje im zelim + dobra mjuza. Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 16, 2009 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postala,zbog seminarskog hihi,nasla ga ovdje ........"biznis plan" Mr. Green ,a ostala jer nije lose za sada Mr. Green
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvenstveno sam postao clan zbog muzike..... download novih stvari...... svih mogucih zanrova..... medjutim... ima sto sta pored toga ovaj site.... i zna da bude zabavan Exclamation

Hvala sto ste tu Exclamation Exclamation Exclamation Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Zasto ste postali i ostali clan Domaceg? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 16 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon