www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ste postali i ostali clan Domaceg?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 12, 2009 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog muzike . ali su mi se svidele razne teme... tako da sam se bas dugo zadrzala Laughing


_________________
 
Goran 44
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Sep 2009
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 25, 2009 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svega po malo i eto me Very Happy
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 28, 2009 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam dopao mi se forum.... Wink
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 28, 2009 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zbog pjesama Very Happy Ali, posto se moralo prvo nabiti 50-100 postova i redovno obnavljati kredit ako hoces pjesme, onda sam se u neku ruku zaljubio u forum Smile
 
batin
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Jul 2008
Poruke: 542
Mesto: La Serena

chile.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 31, 2009 9:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.... "S.... brate moras da se ubacis na ovu stranicu Extra je" i evo me New Spiral

_________________
...Srce radi za Slavu...
 
VrAgOlAsTa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 32

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 04, 2009 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom zbog muzike... Registrovana sam 2007 ali nisam bila aktivna na forumu...

_________________
SLEDITE LINK I BESPLATNO GLASAJTE ZA MOJU MALU LJUBAVICU... UNAPRED HVALA!!!
 
PC maniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2009
Poruke: 129

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto je ovo cool sajt!!
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postala sam clan cistom slucajnoscu, a ostala jer mi se svidjaju teme, uvijek imam sta za procitati i ako zelim, odgovoriti. I pri tom mi nije vazno da li je tema popularna ili zastarjela, uvijek se nadje nesto da te podsjeti, razonodi, nasmije, nauci... i skrati vrijeme.
 
gallus78
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 10 Dec 2009
Poruke: 1233
Mesto: fr.am main/bn/sm

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 03, 2010 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prvenstveno zbog kolega gastabajtera ima druže ovo ima ono itd,pa zbog muzike,pa onda dođe forum razne teme,razbibriga,trač,igrice,vesti i eto mene kao član Wink

_________________
zivi,zdravi i veseli bili ma gde se svetu nalazili...
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

davno to bese Smile registorvanja se ne secam,ali se secam da sam dosao zbog radija,na kojem sam kasnije i pustao 'ziku Razz a ostao sam.. stara poznanstva nista drugo Smile

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 04, 2010 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jer sam brzo zavoljela sve ove ljude..i jos uvijek vas volim sve

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 05, 2010 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde sam zbog muzike, ali i zbog toga što mogu da saznam dosta korisnih stvari i da nađem odgovore na neka pitanja na koja bi retko ko mogao da mi odgovori.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Zasto ste postali i ostali clan Domaceg? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 17 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon