www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto ste postali i ostali clan Domaceg?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec je ranije bila jedna ovakva tema ali ajde i ovde cu da napisem. U pocetku sam bio tu samo radi skidanja pesama, a onda su uvedena pravila po kojima je korisnik morao imati vise od sto postova da bi mogao da skida muziku. I tako post po post svidelo mi se, onda sam upoznao mnogo dobrih ljudi, i shvatio da je ovo jedini sajt na netu koji ima dusu. I eto me do danas!

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto sajt je veoma zabavan,ljudi su dosta cool,forum je super,ima i muzike...ma najbolji je domaci... Wink
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 1:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog jecike

_________________
sudbina ili hir

 
maser-djuky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 98

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno zbog muzike jer mi je ona najvaznija u zivotu
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog muzike, ostao jer je ovde veoma prijatno
 
*OpasnaMackica*
Banovan!

djavolce domaci.de
djavolce domaci.de



Godine: 69

Datum registracije: 22 Apr 2006
Poruke: 2171
Mesto: novi sad

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog muzike sam postala clan....i htela da skupim 100 kredita i begam sa pesmom koju sam tad trazila i nasla je ovde...e onda sam videla da ovde ima jako zanimljivih ljudi i eto jos sam tu...hehehe

_________________
*OpasnaMackicaLara*

Ide maca oko tebe pazi da te ne ogrebe,
pali mali nisam mala ja bi se stobom samo igrala

ego, dixy, najbolje cure bubim vas lepotice
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postadoh slucajno clan,a ostadoh zbog mnogo cega,prvenstveno interesatno mi je citati sta se ovdje desava i saznati nove stvari,plus zbog downloada muzike Smile

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postao sam tako sto sam skidao pesme i reko daj da vidim sta ima na forumu, i eto svideo mi se i ostacu ovde

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 5:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

postala sam clan sasvim slucajno,a ostala zato sto mi se svidja...

_________________
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 5:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trazila sam neku muziku i tako naisla na sajt....prvo sam se uclanila ali nisam mesec, dva ucestvovala u forumu....e kad sam pocela onda mi se svidelo drustvance i evo me! Mr. Green
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jer sam pogledao malo forum i svidio mi se i uclanio se ja i eto ostadoh na njemu
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zbog jednog downloada
i zbog e.a. poa

_________________
sudbina ili hir

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Zasto ste postali i ostali clan Domaceg? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 4 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon