www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Što ostaje iza bliske osobe?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje je ne razmisljati o tome moze covek da sizne... Wink

 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjecanje na sve dobro o tij osobi.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam nazalost izgubila dvije jako jako bitne osobe u mome zivotu..moju sestru i moga oca u jako kratkom vremenu.

Kod Muslimana se kaze kada nekoga od mrtvih sanjas ostao si mu nesto duzan i trebas ili prouciti za njega nesto ili podijeliti milostinju itd.

Ja nikako nisam sanjala ni oca ni sestru mada bih voljela da mi dodju u san.

Inace svakoga dana ih se sjecam i svaki dan ih spominjem cega god da se dotaknem. Iako ih vise nema pored mene ipak ce uvijek ostati u meni sjecanja na njih i na sve ono sto su cinili.

Mislim da sjecanja i ljubav prema bliskim osobama ne nestaju cak ni onda kada umru i traju dokle god ste vi zivi.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
zeus00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ostje nam ta osoba u mislilma, jer smo nešto osjećali prema njoj, al to je neobjašnjivo, možda duhovi postoje?
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 03, 2010 1:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško pitanje, a skromni i šturi odgovori. Oni koji sanjaju mrtve i drage im ljude, pate na javi, oni koji ih ne sanjaju, misle da su uskraćeni za još pokoje viđenje sa istim, makar i na takav način. Mislim da tu radi najviše naša podsvijest, ne sjećanje, ne uspomene, nikako ne nešto treće, samo podsvijest, jer ona dosta toga i inače kaže u snu. Izgubila sam najboljeg prijatelja, potom prijateljicu i na kraju voljenog čovjeka, sve troje na neprirodan način: prvi je pregažen, drugo dvoje ubijeni. Sanjam ih, ali mi je dan nakon toga sav u bunilu i strahu, osjećam se kao zgažena i nemilo govorim o tome, katkad zapalim svijeću, mada znam da ne vrijedi.
Znam da im ništa nisam ostala dužna, znam isto tako da sam malo kad pogriješila u svojim odnosima prema njima, ne proganja me osjećaj krivnje, ali me san o njima razara i uništava svaki put po malo. Podsvijest valjda govori ono što je svijest dobro prikrila. Možda sam i pogriješila, možda me podsvijest podsjeća na to, ne znam. Bilo kako bilo, lično ne vjerujem u postojanje duhova, niti sam ijedno od njih tako doživljavala. Nikada me nisu ni na šta upozorili, niti mi se šta ružno desilo poslije sna, jednostavno, podsvjesna želja da se vrate, da ih vidim, možda ispravim nešto krivo rečeno i učenjeno.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Što ostaje iza bliske osobe? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon