www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Odlazak ..
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Odlazak .. Na vrh strane Na dno strane

Jel ima nešto što ne bi trebalo propustiti ili zaboraviti napraviti prije nego najdraža osoba napusti ovaj svijet?
Znam da uvijek postoji neki propust s kojim se je teško poslije pomiriti, ali što je propušteno ne može se više popraviti.


 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoj ni jednog trenutka zaboraviti da dajes ljubav i pruzas pomoc. I jednog dana kad draga osoba napusti ovaj svet, i dalje ces imati osecaj da nisi dovoljno dala. Zato se trudi da ne povredis!!! I pruzaj ljubav kad god to mozes. Wink

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skociti sa bandzija mada nije to toliko vazno Very Happy
vazno je da usines vrat da vidis koji je to bol i da volis nekoga da vidis koja je to sreca Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da ako si volio,cijenio i poštovao osobu koja napušta ovaj svijet nemaš potrebu razmišljati o propuštenom.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

foryou10 je napisao/la sledeće:
Smatram da ako si volio,cijenio i poštovao osobu koja napušta ovaj svijet nemaš potrebu razmišljati o propuštenom.
slazem se u potpunosti,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima i to uvek lebdi, nazalost ostade nedoreceno Mad

_________________
sudbina ili hir

 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sto neko treba da zna o nama vec zna. Ako nas poznaje, na kraju reci nisu potrebne. Zato volimo ljude dok su zivi, a pamtimo ih kada umru...
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da ce uvek biti nesto sto nisi rekao ili nesto sto je ostalo nedoreceno. Znam iz licnog iskustva.

_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dan danas žalim što nisam bio još više sa njom. i mislim da nije samo u pitanju dali ta osoba zapusti svjet. može biti i da se nikad više nečete vidjeti. uvjek ima nešto što nisi rekao/la do kraja, nešto smo prečutjeli namjerno, nešto što nam tada nije palo na pamet. e sad, dali treba žaliti? mislim da ne, ali ljudi smo takvi, žalimo za svim, pa tako i za propuštenim prilikama

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovisi kako je napustila svijet.meni se desilo da mi je frend iznenada napustio svijet a baš je trebalo zajedno da putujemo po europi vozom. također je ostalo nedorečeno to što sam mu htjela reći koliko mi zapravo značilo njegovo prisustvo uvjek. nekako imam osjećaj da ni jedno ni drugo nismo bili svjesni toga koliko je naše prijateljstvo jako.
no, što da se radi.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ono kazu..zivi svaki dan kao da ti je posljednji..tada mozda neces imati osjecaj da si nesto propustio,mada uvijek se nadjemo u razmisljanju jesmo li dovoljno ucinili , jesmo li mogli nesto jos

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Beep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A.. uvijek ce neshto ostati nedorecheno! Shto vishe vremena provodish sa nekom osobom,cijenish je.. poshtujesh.. pokazujesh joj koliko je volish.. Voli & kad ti nije uzvraceno.. ;D
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Odlazak .. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon