www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sto je majmun za covjeka? Podsmijeh ili bolan stid?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:36 pm    Naslov poruke: Sto je majmun za covjeka? Podsmijeh ili bolan stid? Na vrh strane Na dno strane

Sto vi mislite o ovome pitanju? mene zanima zašto volimo u žaru ljutnje reči "Majmune jedan!". Što mislimo pod tim?

 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma majmun je legenda pravo da ti kazem!! on je pametna zivotinja ali mi kazemo u shali majmune jedan ato sto mislimo da je noko gluplji od nas ili da se ponasa kao majmun!!! Very Happy
oni jadni ne znaju da se ponasaju kao mi al su ipak dobri kao ljudi Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad mi netko kaze da sam majmun ja mu nista ne odgovorim, samo uzmem svoju bananu i odem. Mr. Green

Kad mi netko kaze da radim majmunska posla onda mu ja kazem da gleda svoja posla. Mr. Green

Zar mi svi ne zivimo na Planeti Majmuna?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pda taj se odgovor trazio vidim ja nesto mi izmice Very Happy
Planet of the ape's Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
portoroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 41
Mesto: orlic_dusan@yahoo.com

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

magarac pa naravno da je majmun

_________________
Dusan_Bg
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivotinja kao i svaka druga, a sada sto mi ljudi klasifikujemo zivotinje prema simpatijama..to je vec nas problem.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to u zaru je podsmeh...
Al u realnom zivotu majmun je milion puta vece ljudsko bice no sto smo mi sami ljudi,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Storm_85
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Majmun za coveka je institucija
 
tvoja12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Avg 2006
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 6:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smatram da to znaci da smo mi isti kao majmuni zato nam tako nekada i kazu majmune jedan
 
bloody2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiva tema!!! Wink To majmune znaci da ne vredjamo samo sebe ve c i "majmuna" - zivotinju. Poredjujemo nas sa njim , sto ne znaci da se vredjamo , ali tako je , majmuni su za nas niza bica, kao i druge zivotinje.
Npr ako niste znali da su izrazi retard, moron, imbecil i debil korisceni kao reci u medicini i psihologiji a sada imaju znacaj da vredjaju ljude! Bas i nije fer. Ako cemo da se vredjamo ,vredjamo se na ljudskom nivou Surprised
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a cuo sam da i majmuni jedan drugog zezaju 'kakav si ti to covek', mi smo za njih ponizenje, hodamo na dve noge, a mozemo na cetiri, i jos smo sisli(pali) sa drveta
 
[DeNoM]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 20

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 1:16 am    Naslov poruke: Re: Sto je majmun za covjeka? Podsmijeh ili bolan stid? Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
Sto vi mislite o ovome pitanju? mene zanima zašto volimo u žaru ljutnje reči "Majmune jedan!". Što mislimo pod tim?

.... Zato sto je majmun zivotinja.
Zato sto postoji sumnja da smo nastali od majmuna ( Rolling Eyes ) pa bi ta recenica znacila da je taj kome je ta uvreda upucena, u toj prici, bio primitivniji oblik zivota.

_________________
Jučer sam bio hrabar, htio sam promijeniti svijet
Danas ću biti pametan, promijenit ću sebe....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sto je majmun za covjeka? Podsmijeh ili bolan stid? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon