www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta drzite po dzepovima?
Strana 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Sta drzite po dzepovima? Na vrh strane Na dno strane

Sta se sve moze naci po vasim dzepovima? Kljucevi, upaljaci, sitnina...Pogledajte pa nam javite. Wink


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne drzim bas stvari po džepovima, više su mi sve po torbi, ali ako vec nesto bude u džepu, onda su to pokaz, ukosnice (uvik mi leti kosa na sve strane), sjajilo i popis stvari koje moram napravit taj dan Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 6:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno nista....mrzim kada su dzepovi nabudzeni.....ili kada zvecka iz njih....... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 6:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno nista Rolling Eyes
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 9:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam na sebi odjecu sa posla.. u desnom djepu kljucevi a u djepu na prsima (na lijevoj strani) imam olovke i znacka mog imena..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad nemam torbicu nosim klljuceve, telefona i pare po dzepovima
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas nista, ne trpam stvari po dzepovima

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno ništa jer nemam džepove Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sitnis,telefon,zvake Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pare,telefon,zvake,cigare,upaljac Smile

_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eventualno ponekad u dzepu od jakne stavim telefon i kljuceve .....nista vise...

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
kt-831-as
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 40

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 851

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvijek nešto,
pod obavezno je novčanik s dokumentima i lovom, u lijevom u denosm mobitel, ključevi, u zadnjem neki papirići, a kad idem na motor onda se ti malo poveća, džepni nožić, mala klješta, svjećica, podloške, osigurači... i tak Wink

_________________
...may be road with you... :441:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Sta drzite po dzepovima? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  sledeća
Strana 1 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon