www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vas karakter ?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 16, 2010 4:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...dobar , los, zao... Shocked Laughing Laughing Laughing
sta ja znam...moje karakterne osobine...su cudne... Rolling Eyes
neobican...skroz neobican...totalno- rotalno-stalno-neobican... Shocked
lukav...do koscure...mogu zednog, vozat camcem po vodi, dok ne crkne od zedji... Mr. Green
pokvareno dobar... Razz do kicmene mozdine... Mr. Green
sve za raju....i oko plavozeleno...naravno zensko oko...nisam derpe... Laughing Laughing Laughing
nametljiv ako to hocu...ako necu, ne moze me nametnuti tito...ni partija cijela... niti policija, vojska i ostala bagra...Mr. Green
salim se...nametljiv sam... Laughing Laughing Laughing Mr. Green
ne mogu se snaci samo u svemiru...jer nisam rego bio... Rolling Eyes jos uvek... Mr. Green
volim se folirati...volim lagat, da sam vidio nesto sto nisam... Rolling Eyes Mr. Green
( mojne se pronalazit...odmori...loma)
ne priznajem nista...ni na najgorim mukama...cak ni pecenje kada mi nude... Rolling Eyes
luuuud sam skroz... Razz kada je potrebno... Razz
a jos ludji kada nije potrebno ... Laughing Laughing Laughing
ne bojim se ama bas nicega... Confused sto me opet vraca na redak prije... Rolling Eyes
volim, lijepe ljude...lagane...emotivne...pametne...normalne...al' ne previse normalne...
jezim se od njih..al' ruzno... Confused
dakle volim sve ono sto nisam ja... Laughing Laughing Laughing jedino sam lijep i pametan i emotivan... Mr. Green Laughing Laughing Laughing a u pm...jesam se nacug'o.... Razz
a tezak sam citavih 80 kg...jutros se vag'o.. Wink Shocked Laughing Laughing Laughing
ne volim seronye...i pametnjakovice...forumske pogotovo... Rolling Eyes
mogu nespavati deset noci...a da pri tome ne popijem kap alkohola.. Laughing Laughing Laughing
mogu se pobiti...s kim to niko ne ocekuje... Razz pogotovo na svadbama... Rolling Eyes
sa kumom...starim svatom... i ujacima od mlade...kojih ima pet sest... Shocked
i moraju zvat specijalce...jer me obezbjedjenje ne smije pipnuti... Mr. Green
niti obicna murija...nisu placeni za to... Razz odma' sam im rek'o...
da se nose u pm...od mene... da ne bi ljudi svasta citali po blicu.. Razz Laughing Laughing Laughing
eto tako...dobar sam ja...kakvih ima... Shocked Laughing Laughing Laughing



_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 09, 2010 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Previše vrele krvi, previše pravedna, pomalo crnohumorna, volim da se zezam isključivo i jedino na svoj račun, vesela, uočljiva i kada to ne želim, znam kriti tajne duboko u sebi, čuvam privatnost svojih prijatelja, o svojoj većinom ćutim...jednostavno neobično obična. I ona od ljubavnica koja je svjesna šta je i di joj je mjesto.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 24, 2011 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kolericna Laughing

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
jellaa87
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2009
Poruke: 749
Mesto: u zemlji cuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 24, 2011 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako slab,za cas ga zgazim i pogazim i pregazim Very Happy

_________________
O, daj okreni
taj ringispil u mojoj glavi.to ne zna niko, samo ti
Bez tebe drveni,konjici tuzno stoje,dodji, iz plave boce se pojavi,bar jednu zelju ispuni i dodaj svetu malo boje,cudo moje
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 24, 2011 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma neobičan, što ne znači i nepristupačan.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2011 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sustini sam vrlo dobra osoba,koja je spremna na razne ustupke,tolerantna,komunikativna,drustvena,ali i brbljiva u drustvu..cenim iskrenost,poverenje,drugarstvo,prijateljstvo,i spremna sam uciniti sve sto je u mojoj moci za prijatelja..brzo planem,sto mi ne valja,kasnije nekad ispadne da nisam u pravu,izvinim se..detinjasta sam u mnogim stvarima,sto nije dobro,i znam se naduriti ko dete..kad me neko izda,proneveri,spremna sam na svasta,i znam biti nezgodna jako..u mom drustvu svi me znaju kao nasmejanu osobu,punu energije..znam da imam puno i mana,ko i svi,jer nisam andjeo,nego jedna ponosna zena,istrajna u onom sto naumim..volim i pustam druge da me vole,koji to zasluze.. New Spiral
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2011 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neobičan pomalo, ali neiskvaren i krajnje realan tip.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 12, 2011 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
spremna na razne ustupke,tolerantna,komunikativna,drustvena,ali i brbljiva u drustvu..


Apsolutno.

Citat:
cenim iskrenost,poverenje


Potpisujem.

Citat:
brzo planem,sto mi ne valja,kasnije nekad ispadne da nisam u pravu


Ali tvrdim do kraja da sam u pravu, dakle, bez izvinjenja. Znam, znam ne valja mi to.
Rolling Eyes

Citat:
kad me neko izda,proneveri,spremna sam na svasta,i znam biti nezgodna jako


I jako sam veliko zlopamtilo... Volim da se svetim, i da udaram tamo gde najviše boli osobe koje su mene povredile. Vraćam desetostruko. Rolling Eyes

I još da dodam. Zavisna o parama, jer nikad nisam osetila što znači nemati još dok sam živjela sa mojima. Navikla na raskošan život, ne bih mogla drukčije. No što da se radi, kad mi se može. To sam ja Wink
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2011 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

karakter ko karakter...nekad jak nekad slab...zavisi sta ili ko je u pitanju... Neutral

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2011 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
тврдоглави, љубоморно-посесивни, живчани(да не кажем краткофитиљни), ситничави, цепидлачни, егоцентрични(нарцисоидни), безобразни, својеглави, агресивни, неодлучни, нелаковерни, за пријатеље увек спремни песимиста према себи, а оптимиста за туђе проблеме.


Pa ne bi ja tu ništa menjala... Ostala sam uuuvek ista. Mr. Green
Doduše, dodala bih: druželjubiva i ambiciozna i pogotovo negativno nastrojena prema ovim materijalistima(komada jedan, trenutno). New Evil

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
Katarinche93
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 25 Nov 2008
Poruke: 227

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 19, 2011 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm... Ne znam.. Specifican na neki nacin. Ne dozvoljavam da vlada nada mnom. Volim sto umem da kazem "Ne!" i lupim sakom o sto..
A ostalo varira... Kad kako, sve zavisi...

_________________
Gazila, rusila, palila, slavila
padala, puzala, plakala, trazila
volela, ljubila, lagala gomilu ja
al' tebe nisam nasla nikada...
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2012 3:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

termo -labilan... Confused
kakvo je vrijemtakav je i on Crying or Very sad Razz

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Vas karakter ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  sledeća
Strana 17 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon