www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ne praštam lako, još teže zaboravljam
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: ne praštam lako, još teže zaboravljam Na vrh strane Na dno strane

Svi nešto praštaju, pružaju ruke pomirenja...
ja to, da budem iskrena, ne mogu tako lako.
Ne mislim pritom na sitnice, nego kad me netko
zaista jako povrijedi, ne mogu reći da opraštam,
kad to ne osjećam. Ne želim se pretvarati i osjećati kao licemjer,
kad znam da bi se svaki put sjetila toga što mi je učinjeno, i taj lažni oprost
ne bi imao nikakva smisla.


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad me netko zaista povrijedi maknem se od te osobe i ne želim imati posla s njom.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mogu da oprostim...al mi treba duze da zaboravim...ne mogu neke stvari da zaboravim...

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
just_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 120

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zaboravljam tako lako
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je velicina covjeka u prastanju..ali treba znati oprostiti..neke se stvari tesko zaboravljaju...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
nina81
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 1051
Mesto: tamo gde je on!!!!

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne zaboravljam ......oprostim vec nekako ali da zaboravim nemogu nikada

_________________
Ko si zapravo ti?Sudbina ili ljepi hir,san koji se odsanja ili sjena sto proganja?Ko si ti?Dali si ti nesto sto boli ili neko ko iskreno zna da voli..........................!sudbina ili hir
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jako lako oprastam ali nikad ne zaboravljam...

_________________
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogu oprostiti...ali ne mogu zaboraviti... Smile
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko prastam a jos teze zaboravljam,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 6:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako mi se netko iskreno isprica i vidim koliko je toj osobi zao sto me povrijedila oprostim odmah... ali volila bi i da isto tako mogu brzo zaboravit Sad

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 9:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko prastam....a nikad ne zaboravljam....ako postoji nesto sto treba da se oprosti, onda ta osoba od mene to nije zasluzila......jer da me voli ili postuje nikad ne bi doslo do situacije da se nesto toliko veliko i lose napravi da je moje oprastanje potrebno...... Exclamation

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad ne oprostim a jos teze zaboravim...uvek me nesto podseti i onda me jako zaboli Crying or Very sad

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> ne praštam lako, još teže zaboravljam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon