www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ne praštam lako, još teže zaboravljam
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...lako je oprostiti i zaboraviti recimo nekome s kim niti nisi tako blizak, možda ga i ne susrećeš često,pa ne boli toliko...Ali ako je u pitanju voljena osoba, bilo to moj dragi, moja prijateljica ili član obitelji boli mnogo više i jednostavno i ako vidim iskrenu ispriku ne mogu to zaboraviti jer će to uvijek biti tu negdje u meni...Ne kažu uzalud stari ljudi: "Sve ono loše što ti netko napravi ili ružno što ti kaže - pamtiš cijeli život i radi od tebe sve manjeg i manjeg čovjeka, a sve one lijepe stvari i male geste s vremenom izbljede kao da ih i nije bilo, jer smo gladni stalno za novim lijepim stvarima...."
Dakle...Pamtim, ne zaboravljam, teško opraštam i to nekada zna izjedati iznutra...



_________________

"Bojim se čovjeka koji je pročitao samo jednu knjigu."
"Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško zaboravljam, teško opraštam ili skoto NIKADA jedno i drugo (ovo je u slučajevima kad me neko baš povredi,a ne nešto sitno).

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad me povrede, jednostavno odem od tih ljudi, ma koliko se oni trudili da to isprave.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi ko me povredi, jer, ja ne mogu promeniti ljude, a dragi su mi neki.
ti neki, me umeju povrediti, ali ja im odmah kazem, znam da ne rade to namerno.
jako teshko zaboravljam, nikada ne vratjam, jerbo nisam takve naravi i nisam osvetoljubiva.
ali jako teshko zaboravljam, jako me je lako povrediti.

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to kod mene ide otprilike ovako:
"hvala na svemu lepom. dovidjenja. zbogom. vrata su tamo"
Uhvati me nekad nostalgija za nekim ljudima koji su me povredili, onako jadno "prodali na sitno" i to boli, ali nekad ih se setim, pozelim da im oprostim; mozda im cak u tom trenutku i oprostim. Ali taj trenutak prodje.. a onda opet, sve po starom. no,no,no! Evil or Very Mad
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad me muz prevario i kad sam ga uhvatila plakao je kao malo dete i molio da mu oprostim.gledala sam kroz njega i nesto se prelomilo u meni.rekla sam da mu oprastam,ali da cu zaboraviti nikada.sad razmisljam da li sam uspela cak i da mu oprostim?

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi tesko da oprostim ako vidim da se neko kaje zbog toga sto je ucinio,ako vidim da je zasluzio da oprostim...a da zaboravim...pa sve zavisi od toga cime me je povredio/la

_________________
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 29, 2007 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lako prastam, lako i zaboravljam...ako preko necega vec ne mogu preci jednostavno se okrenem i odem...ne trujem sebe nepotrebnom mrznjom i zlim mislima...ne treba mi to u zivotu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 30, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lako oprastam, ali nikad ne zaboravljam

_________________
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 12:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko je oprostiti,zaboraviti jos teze..
Ja licno nit` oprastam niti zaboravljam..
Ako oprostis nesto osobi do koje ti je stalo cinis jedan lep gest u ime prijateljstva/ljubavi ali... to sto se desilo ce uvek biti prisutno u vazduhu i opet je oprastanje samo odlaganje raskida prijateljstva/ljubavi.. Naravno, moje licno misljenje Wink
Bolje odmah saseci u korenu i nastaviti dalje....

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lako mogu oprostiti, ali ovisi sto je bilo u pitanju, ali uglavnom ne mogu zaboravit... Twisted Evil

_________________

~ Banetova Žena ~
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa da budem iskren ja sam zlopamtilo Twisted Evil

_________________


The world is mine
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> ne praštam lako, još teže zaboravljam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon