www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gdje biste voljeli zivjeti i zasto???
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: gdje biste voljeli zivjeti i zasto??? Na vrh strane Na dno strane

navedite razloge ....koja su o vama danasnja mjerila dobrog zivota i da li mislite koja je bi zemlja vama kao osobi najvise mogla pruziti?koji su vasi apetiti za znanjem?za upoznavanjem novoga,opcenito za zivotom?

 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u kontejneru Very Happy shalim se
voleo bi da zivim u gradu Suva na ostrvu Fidzi oduvek mi se svidjalo to ostrvo zbog filmova "covek na mesecu" i "trumanov show" Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srbija, Srbija, i samo Srbija.
Jednostavno, gde god bih otisao nedostajao bi mi ovaj mentalitet, jezik, kultura, hrana... Ja sam rodjen u Srbiji brale!!! Smile Smile Smile

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Splitu..a razlog zato jer je to najljepsi grad na svijetu

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
d3n1
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 357
Mesto: tz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u new yorku 8) volim taj grad:D ili mozda i barcelona Very Happy
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima jako puno odlicnih mjesta na svijetu ali dom je tamo gdje su ti oni najdrazi. Posto je moja malena u USA takav je i moj izbor.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

London.zivotni san da zivim tamo...a sto...pa ne znam..mozda zato sto mi je jako interesantan!a i volim kisu u nekim trenutcima

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Negde gde je toplo cele godine....a po mogucstvu da ta neka zemlja bude slicna Srbiji....
Samo da se izvucem iz ove zime....

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu gdje i živim jer se eško prilagođavam a ova mi klima savršeno odgovara i ne bi mijenjala...

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
princess-93
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 1321
Mesto: princess land

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bih volela da zivim negde naselu,ili u nekom malom,malom gradicu,sa stotinak ljudi(moze i vise,ali samo malo vise),sa brdima,gde bi mogla da jasem konja.....
ne bi volela da zivim u puno prometnom gradu.

_________________

Ovo je zeka.Kopirajte ga u svoj potpis da biste mu pomogli na njegovom putu do svetske dominacije.

BEST BROTHER-trola41!!!!!!
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 5:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na kubi. bila sam nekoliko puta; uvijek se odusevim. to ostrvo ima neku magiju...

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 5:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam velike apetite za upoznavanjem nepoznatog, za istrazivanjem, za znanjem opcenito... ali bi se isto nakon svega toga volila vratit doma, a dom je u Splitu. Ako to nece biti moguce, i zivot me odvede u nekom drugom smjeru, volila bi da je to uz more, jer bez mora se osjecam sputana...kao da ne mogu do kraja rasirit krila.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> gdje biste voljeli zivjeti i zasto??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon