www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gdje biste voljeli zivjeti i zasto???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Negde gde 365 dana u godini toplo, samo da nema snega!

Barbados, Bahamas, Dom. Rep., Kuba!!!



_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
nellav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

barcelona, grad me ocarao na prvi pogled
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Miami, lepo vreme, zurke po ceo dan, polugole devojke... to je zivot !

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih da zivim u Los Andjelesu...delu Monika del Rej jer tamo ima puno jahti,,, Very Happy

_________________

~ Banetova Žena ~
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

New York ili L.A. Ali za sada i bgd je ok! Pa nekako ny je grad koji zivi 24/7, sto mi i treba. A l.angeles zbog ludih provoda i mora definitivno.

_________________
 
dragance13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u las vegasu zbog kocke Very Happy
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na kubi,običaji,glazba i sve to egzotično..Wink


edit by škorpijica: postoji dugme edit kojim mozes i sama prepraviti greske u odgovoru ili isti dopuniti Wink

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
LASS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Jan 2007
Poruke: 30

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo da bi voljela da zivim negdje gdje nema snega i da je fino vreme npr.California gjde planiram da odem za tri godine Very Happy
 
mimy616
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 80

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cape town....a neznam ni ja zašto... Embarassed Shocked
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih volela da zivim u toplije krajeve,recimo posto sam vec u fr neka bude azurna obala,ta klima mi jako prija...jedino za posao je teze...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postovi koji su sadrzali samo ime mesta u kojem biste ziveli, bez objasnjenja zasto bas taj grad, su obrisani. Molim clanove da dobro procitaju sta se trazi u temi da ne bi dolazili u situaciju da se odgovori brisu. Hvala na razumevanju...

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Moskvi, zato što sam tamo živeo i sve mi je ostalo tamo

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> gdje biste voljeli zivjeti i zasto??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon