www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gdje biste voljeli zivjeti i zasto???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno u Srbiji i to eventualno u Novom Sadu( po meni najlepsi grad u Srbiji),okolini Sapca (gde sada zivim)ili u Valjevu (gde mi je srce ostalo)Wink Wink


_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
*djevojcica*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 24
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovdje gdje sam,,,u PODGORICI,
Stvarno volim Cg,,i ne bih je mijenjala,jeste da cu studirati u Bg,ali cim zavrsim studije vracam se za Cg....eto trebala sam u inostranstvo,ali opet mi je miliji Bg,,,nego bilo koji grad sa strane;)

_________________
Ja sam obican,Bozji batler,nisam ja losa los mi je karakter!
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi volio zivit u beogradu zato sto je to predivan grad,i imam zelju otic u njega

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 5:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovdje gdje jesam u Zagrebu jer to je moj grad, s njim sam rasla tu su moje uspomene, moje sve.tu je dom.osim u Zg htjela bi zivjet u Pragu.to je magican grad.najmisticniji grad koji sam vidjela.nije beton nego grad koji dise i ima dusu i to tajanstvenu.da mi nije zao napustit Zg odma bi isla tamo zivjet



Zlata Praha ~ Karluv Most

_________________
 
hada26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 22 Apr 2007
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volila bih da zivim u Sarajevu i tu svoju zelju polahko pretvaram u stvarnost ,nadam se da cu uskoro je ispuniti ! Nikada ne bih volila da odem iz Bosne ,ali zato iz Tuzle bih rado otisla ,jer me ne veze nista lijepo za nju , a Sarajevo mi je grad sa dusom ,volim njihov nacin zivota ....

_________________
Ljudi opraštaju sve osim iskrenosti.
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije sam htela u Sarajevo... sad.. bas nesto nemam neku pametnu ideju... dobro je i tu gde sam Confused Confused Confused
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volio bih zivjeti negdje na spanjolskoj obALI jer je tamo topla klima, ima svega i svacega a i u europi je!
 
Stormlord
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Voleo bih ziveti na nekom tropskom mestu kao jamajka ili havaji jer je opsteno
 
Darko_90
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 33

Datum registracije: 06 Mar 2007
Poruke: 4149
Mesto: Za kompom

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Beogradu,zato sto je to za mene najljepsi grad

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

voljela bih kad onak omatorim da živim u barceloni.
zašto?
zato što je to za sve generacije najzahvalniji grad na svijetu.ljudi tamo imaju sve - i mir, i plaže, i brdo kafića i klubova, puno sporta, znamenitosti. jednostavno imaju sve kaj im treba za jedan prosječan život.
 
cirned
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 05 Maj 2007
Poruke: 162

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 08, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volio bih da zivim u dubaiu


evo zasto

_________________
CIRONE
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u parizu...gradu svetlosti

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> gdje biste voljeli zivjeti i zasto??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon