www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gdje biste voljeli zivjeti i zasto???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa.....posto zivim u Subotici,a to je vrlo mali grad (bar po mom poimanju velicine) volela bih da se preselim u veci....BEOGRAD....Tamo je sve zivo,uzurbano i veselo,sto meni nedostaje u Subotici....A osim toga ima i reku i planinu i mnogo vise ljudi i mesta za provod i mnogo vise opcija i mogucnosti za obrazovanje i slobodne aktivnosti....Tako da definitivno idem tamo na studije Very Happy


_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je lepo ovde gde jesam... Kraljevo... ovde vec imam nesto sto sam stvorio... kada bih otisao na neko drugo mesto... morao bih da pocinjem od pocetka... ovde imam sve sto mi treba... nisam tako razmisljao pre neku godinu...
ali u slucaju kada bih trebao da pocnem od pocetka zbog nekog razloga... voleo bih da to bude neki primorski grad... ne veliki... volim more, miris soli, klima mi odgovara... svidja mi se kako se ljudi hrane u primorskim mestima... nekako opustenije zive nego mi kontinentalci...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 3:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volela bih da skoknem opet do Londona,samo ovaj put na nesto duze. Opcija o skolovanju tamo mi je jako privlacna. Ima provoda i svega.. sad bi mi to bas prijalo Smile mmmhmmm
 
belalala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jul 2007
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volela bih da zivih sa bratom i sestrom u Cirihu i da posecujem tecu u Cugu.
A kad se uzelim mame i sestre skoknula bih do Beograda.
Samo jos da mi se i ostvari!
Very Happy

_________________
"Prvo je original,ostalo su kopije"
 
Jelena1401
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Avg 2007
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U New York-u. Eto tamo bih volela da zivim.
Ima neshto u tom gradu. . . Taj grad ima svoju dushu.
 
EllenaPaparizou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 34
Mesto: Serbia,Ellada

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Atini.Taj grad me je kupio pre 4 godine. Wink

_________________
εσύ με ζεις και με πεθαίνεις
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Villarrealu, da bih mogao svake nedelje da gledam utatmice sa Villarrealom C.F

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
vragolasti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jamajka, ljudi su opusteni i smireni i nema brzine i stresa.

jer kako oni kazu nema problema, samo određena situacija
 
Mirko BGD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 16, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemacka
to mi je ne ostvaren san i trenutno jedan od najvecih ciljeva u zivotu Wink
 
veseliovcha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Okt 2007
Poruke: 14
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u beogradu bi ziveo uvek i bio bi tuzan kad bi ga napustao jer svuda podji svojoj kuci dodji...mi volimo da mislimo da bi nam bilo lepo da zivimo negde drugde, al to je varka, jer malo ljudi putuje pa ni ne zna kako je drugde
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno,grad u kome bih voleo da zivim je neki planinski i koji je jako miran,npr Bern

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 13, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pariz, Amsterdam, Njujork, eventualno London



zato sto volim zemlje koje nisu "zatucane", jer imas sanse da se dokazes i veliki izbor mogucnosti, jer su jako veliki...u stvari, treba doziveti pa tek onda reci

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> gdje biste voljeli zivjeti i zasto??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 6 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon