www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

gdje biste voljeli zivjeti i zasto???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Londonu kao što jesam imala priliku, ali sam student i da ne objašnjavam..i tu ne bih voljela ostat dugo, predivno je tamo ali ipak..
U Atini mi je bilo onak, tu bih mogla opet isto na kratko.


 
djurkovic19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

voleo bih da zivim u nekom gradu de se prica sprski i gde je uvek prolece-leto.... ali posto to ne postoji moj izbor je prag ili temisvar, prelepi gradovi. Ko tamo nije bio neka odmah spakuje kofere pa na put.... prag je strava, mnogo je opusten
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 06, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Sarajevu.

Razlozi:
- crni biser Mr. Green
- slatka sanerka Mr. Green
- cevapi kod Zelje Exclamation
- cevapi u Petici Exclamation
- sarma Exclamation
- tufahije Exclamation
- pite - zeljanice, sirnice, bureki... Exclamation Exclamation Exclamation
- mogao bih otvoriti prvi Japanski/sushi restoran tamo Mr. Green

Eto, par razloga... Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
***malena***
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 7:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pariz Volela bih da zivim u Parizu jer mi je Pariz jedan od najlepsih gradova na svetu, grad svetlosti.

Grad predivnih arhitektura, uredjenih parkova, mnogo divnih mesta za videti i posetiti.
Ajfelova kula, Muzej Luvr, Trijumfalna kapija, Notr-Dam i mnogi drugi kulturno-istoriski spomenici.

Takodjer mi se mnogo dopada i Rim i tamo bih volela ziveti, ali na prvom mestu mi je Pariz odmah posle Pariza, Rim...Obozavam ova dva grada podjednako ali kada bas moram da izaberem jedan onda glasam za Pariz.

_________________
 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa tobom ***malena*** Pariz-Rim ocaravajuci gradovi!!! Very Happy

Monaco Monte-Carlo!! Razz
ima mnogo razloga, ali ukratko moram reci mesto je zaista fantasticno, bio sam tamo par puta i planiram opet da idem.

Takva prirodna lepota i luksuz na jednom mestu su ocaravajuci.
Basta ispred je mesto odakle je po meni najlepsi pogled na celoj Azurnoj obali, vredi popiti kaficu i uživati u pogledu.
Ne propustite da se popnete i na krovnu terasu i napravite svoju sliku-razglednicu.
Odatle se mozete prosetati do katedrale gde je sahranjena Grejs Keli, i zatim do princevog dvora gde mozete obici deo otvoren za posetioce u paketu sa Napolenovim muzejom.

Sve je svetlelo i odisalo urednoscu do savrsenstva, pocev od vrtova i fontana preko kazina, hotela mostova i ulica. Svaki cm2 ovog prostora je iskoriscen i cist. Za ljubitelje trka obavezno prosetajte do staze.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 18, 2008 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aljaska 6 meseci, zivis i odmaras se u isto vreme.
Ouvea 3 meseca, zivis, odmaras se i uzivas u isto vreme.
Srbija 3 meseca, sta reci...

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
U Sarajevu.

Razlozi:
- crni biser Mr. Green
- slatka sanerka Mr. Green
- cevapi kod Zelje Exclamation
- cevapi u Petici Exclamation
- sarma Exclamation
- tufahije Exclamation
- pite - zeljanice, sirnice, bureki... Exclamation Exclamation Exclamation
- mogao bih otvoriti prvi Japanski/sushi restoran tamo Mr. Green

Eto, par razloga... Mr. Green


I ja bi mogo u Sarajevu, ma sad bi otišo dole da znam da bi mogo dobar poso dobit, ostavio bi sve ovdje, i odma u Sarajevo. Možda jedom, ako bog da i ta želja mi se ispuni

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 05, 2008 8:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Kanadi. Napredna zemlja ali nije tako surova kao SAD.

_________________
Of course you're not shy
You don't have to deny love
Hold me, thrill me, kiss me, kill me
 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 09, 2008 1:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

finska na severu je a mnogo volim zimu jedna od najlepsih zemalja ne zovu je dzaba "zemlja hiljadu jezera" jako razvijena kod njih je oko 90 i nesto % pismenog i dobro skolovanog stanovnistva i visok nivo zivota skupa je drzava ali se zato dobro i zaradjuje kao sto kazu "cakum pakum vakum sve u jednom" Very Happy

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
sexy seka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 175
Mesto: ....europa....

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MADRID - španjolska..
super mi je jezik, klima savršena za mene, ljudi su zakon..
ma sve je zakon!

_________________
Visoka i iskvarcana
kosa duga, ispeglana
pola grada ona pali
jer joj ništa baš ne fali

Ona premija je prava
zgodna riba, boli glava
dugi nokti, kosa plava
nasminkana i kad spava
 
tetreb90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 11, 2008 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Buenos Aires - Argentina...
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi Zeland - vecno prolece, a pored toga prilicno daleko (mada ne i dovoljno, to je jedina primedba)

_________________
Pametniji popušta! Kakva žalosna istina koja utemeljuje vladavinu gluposti. - Ebner-Eschenbach
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> gdje biste voljeli zivjeti i zasto??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon