www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ljudska Prava
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 1:52 am    Naslov poruke: Ljudska Prava Na vrh strane Na dno strane

Opća deklaracija o pravima čovjeka UN-a iz 1948. godine, prvi članak: Sva ljudska bića rađaju se slobodna i jednaka u dostojanstvu i pravima. Ona su obdarena razumom i sviješću i trebaju jedno prema drugome postupati u duhu bratstva.

Ljudska prava su prava svakog čovjeka u nekoj državi, koja su obično navedena u Ustavu dotične države.

-----------

Da li mislite da su vasa ljudska prava u potpunosti postovana u okolini/zemlji u kojoj zivite?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj sto volim tvoje teme, nemas pojma!! Very Happy
pa cek ti stvarno mislis da se negde postuju ljudska prava!! ha
evo npr kod mene u drzavi se ne postuje nista ali mozda mi je bas zato i lepo , ajd reci kako bi bilo da smo svi isti SMOR zar ne?? Very Happy
ovako nam je bash fino Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 12:19 pm    Naslov poruke: Re: Ljudska Prava Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:




Da li mislite da su vasa ljudska prava u potpunosti postovana u okolini/zemlji u kojoj zivite?


Nisu. Ali bolje je i ovdje nego u Afganinstanu Evil or Very Mad

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meslim da jesu..swiss je zaista sjajno organizovana drzava.pravni sistem funkcionise.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, mislim da nijedna drzava u potpunosti ne postuje ljudska prava. a, sto se tice sjeverne amerike, to je sve jasnije i jasnije kako ovaj rat u bliskom istoku i dalje traje.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ljudska prava ne postoje ni na planeti zemlji a kamoli u mojoj okolini,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
meslim da jesu..swiss je zaista sjajno organizovana drzava.pravni sistem funkcionise.


Super ogranizovana, radi sta ti je receno, inace...

Ciji pravni sistem Question Drzavni Question Da Exclamation Gradjanski Question Ne Exclamation
Svica je prelepa i cista zemlja, ali brate mili vi tamo slobode nemate (uporedjujuci sa nekim drugim zemljama).

Svica je zemlja policajaca.

Citiracu jedan deo pesme od Straight Jackin'

"Kao oni su borci za ljudska prava
Kao krsenje ljudskih prava je strava
Bole njih qyr@c za ljudska prava
Oni imaju dovoljno bojevih glava..."

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
mislim da ljudska prava ne postoje ni na planeti zemlji a kamoli u mojoj okolini,...


Bravo! Upravo ovako nesto!
Ipak, kad uporedim nasu jadnu Srbijicu, sa nekim "demokratskim" i belosvetskim drzavama (Nemacka, Grcka, Cemerika, Britanija....) kod nas se jos i nekako postuju ljudska prava! Jos uvek, kod nas su ljudi ljudi, a ne samo cifra, statisticki podatak i opet cifra!
Koja crna ljudska prava?! Kad si bolestan-ne smes da si bolestan, da ne bi izgubio posao!
Kukaju za natalitet, a ne daju trudnicko, a porodiljsko je citavih 4 meseca!
Da ne nabrajam dalje, jednostavno-nemas nigde, nikakva prava koja tebi nesto znace! Sva ta prava su samo drzavi u korist! I to je to! Rolling Eyes

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Pon Dec 11, 2006 4:33 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:

Kukaju za natalitet, a ne daju trudnicko, a porodiljsko je citavih 4 meseca!


kukaju za natalitet a ako zatrudniš možeš dobiti otkaz.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma koja ljudska prava? Kako da uopste pricamo o ljudskim pravima kad ne postoji prava demokratija nigde na svetu.
Ma znate sta, kad vec zivimo okruzeni tom kvazi demokratijom zasto ne bismo ziveli u komunizmu, pa da znamo sta nas je snaslo. Tamo nemas neka prava, ali bar znas d aih nemas. Ovde ih imas, a kad hoces da ih iskoristis... vise te nema. Smile

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gotovo je ne moguce svima uciniti za volju..pa to bi bila anarhija..postoje odredjena pravila.ljudki kodeksi, ili kako vec, koji najcesce podrzavaju vecinsko mishljenje.uvek postoji neko od nas koji je na ovaj ili onaj nacin biti time zasecen, ali boze dragi to se desava i drugome..ljudska prava su zasticena ( mislim generalno, uvek ima i bice izuzetaka ) kroz ustav i zakone drzave.jedni to rade bolje, drugi pak puuuno losije, ali rade..

swiss je tu daleko otisla..ovde covek moze da trazi svoje.to mu niko ne moze oduzeti.a ono svoje , e to je cemu svi mi tezimo.da nase individualno negde bude zasticeno..

na zalost u velikom broju zemalja tako nesto gotovo da ne postoji..ali..to ce vremenom doci na svoje.drugacije jednostavno ne moze..

idealnog nema! to ne postoji niti ce..to je ne moguce..bitan je global.on mora da funkcionise.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Mladen 7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 94
Mesto: Koprivnica

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to su izmišljotine da postoje ljudska prava, to kaj ovi naši usra...... političari lažu

_________________
We ride together, we die together, Bad Boys for life
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ljudska Prava Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon