www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slavica Cukteras
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prekjucer sam bio na njenom koncertu u Mostaru =D. Ah, ostvaren mi je zivotni san hehe. Najprije cu reci da mi je Slavica NAJdraza pjevacica, tako da ce biti problematicno ostati potpuno objektivan Very Happy
Najprije moram nekoliko rijeci reci o koncertu haha. Odlicno, fantasticno, nema sta. Cura ima glas za desetku! Mislim, evo upravo slusam Slavicu i kad usporedim glas sa CDa i uzivo... Nema gotovo nikakve razlike. To mi je bilo ono prvo pozitivno sto sam primjetio. Osim toga, jako lijepo se obukla. Nije bilo ono dekoltea do pupka, nego se sasvim normalno i prikladno obukla. Nije ni napumpana, sto mi se isto jako svidjelo. A tek kako plese i kakvu je atmosferu napravila. Nema te osobe koja je sjedila, svatko je plesao haha Very Happy I ljudi moji, cak sam dobio autogram i slikao sam se s njom Very Happy.

E sad, sto se tice pjesama. Prvi album joj je fenomenalan: Votka, Navikla, Zivot mi oduzmi, Nema pravila, Zvat ces je mojim imenom, Mona Liza i Prevari me su pjesme koje su jednostavno genijalne i koje su ovdje sve hitovi bili. Ostale su takodjer lijepe, ali se nisu probile. Sto u biti i nije mnogo tragicno, ipak je imala dosta hitova s prvog.
Drugi album... Paaa, iskreno govoreci i meni se vise svidio prvi album. Mrgud je apsolutni HIT ovdje, to je cinjenica. Ove ostale pjesme se onako ponekad ponegdje cuju, ali nije to to. Po meni, dobre su jos pjesme Racunaj na mene, Ciribu, ciriba, Doci ce te glave, Okreni njen broj i Sudbina. J*ebi ga, sve sam pjesme nabrojao haha. Ne znam razumije li me itko hehe, ali ja Slavicu stvarno obozavam, tako da mi se svaka pjesma svidja, pa taman ona i ne bila "nesto".
Eto, tako nekako. 8)



_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidjaju mi se Mrgud, Ciribu ciriba, a najbolja je Hej. Very Happy
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nista posebno nije
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam najbolje pjesme su mi racunaj na mene,adrenlin i okreni njen broj....

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo vise na 2006 kao sto pise za tu temu al ovako sto se tice njene nove pesme:

Svidjaju mi se Excluziva,Manastir,ruzo bela...Verovatno ce uskoro i njen celi album Razz
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo upravo presluso novi album i moram reci da sam ugodno iznenaden,exklusiva prednjaci kao hit albuma ali ostale pjesme su jako dobre,znaci bravo za Slavu Very Happy

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 04, 2008 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Predivne su pesme... Narocito: ""Munje i Gromovi"", a ""Exkluziva"" je vrh pesma
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar ona jos peva? hmmmm

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad gore, pesme su joj katastrofa, njen album mi se uopste ne svidja.
Jedina pesma koja lepo zvuci je "Ja te samo potsecam na nju".

To je sve...
 
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivankamaza je napisao/la sledeće:
Nikad gore, pesme su joj katastrofa, njen album mi se uopste ne svidja.
Jedina pesma koja lepo zvuci je "Ja te samo potsecam na nju".

To je sve...


Potpuno se slazem...mislim da joj nijedan album nece biti kao prvi...

_________________
Jos te vidim u ogledalu...stojis pored mene
pa probam da te uhvatim i ruka krene
da digne te iz pepela
al' posece se na kosu andjela ! !
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A dobro posle svi ovi komentari,nemoze biti po meni gore album od zadnji album tanje savic al hajde Rolling Eyes

Sto se tice,zadnji duet"zmija i zaba",to je vise Humour,zezanje nego pevanje Rolling Eyes
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 21, 2009 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim je,mada je Exkluziva dobra pesma Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Slavica Cukteras Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon