www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grlobolja
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
DZEJNAS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2007
Poruke: 4

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 10:06 am    Naslov poruke: Grlobolja Na vrh strane Na dno strane

Znate li neki prirodni recept kod grlobolje?

 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda i ima nekih recepata (npr. kamilica, zalfija, nana...) ali ako imas bolove u grlu, bilo bi bolje da odes kod lekara a ne sam da pokusavas da se lecis, jer moze (u najgorem slucaju) da dodje do vecih komplikacija, pod pretpostavkom, da je upala grlo izazvana nekim virusom ili sl. znaci ako te boli grlo, pravac kod cika doktora, najbolje ce ti pomoci

p.s. ako si slucajno isao na neku utakmicu i zbog povisenog glasa promukao, uzmi neke menta bombone ili popij neki topao caj (nije bitno koji) srecno

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta ako grlo boli samo ujutro kad ustanes, a posle sve bude normalno?
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha, verovatno si spavao sa otvorenim ustima i osusio grlo.

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam, vec nekoliko dana kad se probudim boli i posle sat-dva prestane, a nikakve lekove ne koristim. Confused
Ako odem kod lekara, plasim se da ce se smejati kao ti. Very Happy
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde reci mi kako znas da nisi spavao sa otvorenim ustima? Nemoguce je da je neki virus, jer bi te grlo onda bolelo ceo dan. Ali ja se ne smejem kao sto se ni moje kolege ne bi smejale Wink Moze da se desi da je vazduh u stanu/kuci zbog grejanja suv i dok se organizam na to ne navikne, mozes i zbog toga da imas bolove u grlu... Nista ne preostaje, nego mnogo tecnosti da pijes i to je to

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A nikad mi se to nije desavalo, vec samo u zadnjih 5-6 dana. Da je do vazduha, smetalo bi mi i pre. A da spavam otvorenih usta, neko bi mi to vec rekao. Wink
Kad vec nije virusno, onda nemam zbog cega da brinem. Very Happy
Od sad cu svako jutro uzimati po jedan Strepsils pa ce valjda biti bolje.
Hvala ti na pomoci. Wink
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovde bih da se javim .. sta recimo kad nemas bolova u grlu ali ti je glas totalno otisao .. sta onda ?

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno virus koji je uhvatio glasne zice... Znaci - pravac kod cika doce...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta ce mi cika doca pomoci ako me to prodje posle par dana ?

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi virusna oboljenja ne mogu da se lece nekim antibioticima, ali ako vec znas da ce te proci za par dana, zasto onda postavljas pitanje. Jedino sto cika doktor moze da ti da, su neki preparati za poboljsenje imuniteta, da bi virus bio brze pobedjen. Ako ne zelis kod lekara, pij tople cajeve i to je to

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To sam vec uradio .. samo sam mislio reko ako postoji nesto drugo .. al izgleda da nema nista drugo osim toga ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Grlobolja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon