www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Omiljeno secanje iz detinjstva?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 26, 2010 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Куповина са татом. Very Happy
Тат хоћу сладолед, тата хоћу играчку, тата ја сам гладна, тата ја сам жедна, нећу ово, хоћу оно, купићемо ову мајицу, купићемо ону сукњу...На крају се завршавало тако што нас је мама код куће обоје накрпила како ништа паметно и лепо не знамо да купимо. Тата би увек завршавао свађу реченицом: "Ја више нећу с њом нигде да идем.". Шта мислите колико пута смо још заједно куповали? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 09, 2010 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preskakanje lastiza,razne decje igre,a najvise san mrzela kad me zovu da dodjem da jedem,ili kad padne mrak,pa znam da moram kuci na spavanje..
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 19, 2010 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj otac koji se sprema da nas vodi na klizanje, njegov smeđi šal i kaput, smijeh i oblačenje u hodniku i mamino:"pazi na njih..."

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 20, 2010 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam mozda 5-6 god..mi klinci smo se skupili na igralistu,i neko je od decaka dovuko sa smeca verovatno neki stari,prljav jorgan..decaci su se popeli na drvo visine mozda 2.metra i skakali sa drveta na taj prljavi jorgan,,nijedana devojcica se nije usudila skociti..stisla sam zube,i pomislila ja cu moci,..plasila sam se,ali sam skocila sa drveta..onda sam naterala decake da me zato moraju zvati junakom. Laughing i zvali su me jedno vreme...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2011 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kupovina skupih stvari koje su moji uvek mogli da mi priušte, ma svašta ponešto...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2011 7:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedno od meni dragih sjećanja je svakako odlazak na kupanje sa roditeljima: naša radost, majčino spremanje šta ćemo pojesti, miris hljeba i već rastopljene "Gavrilović" paštete sa paradajzom - doručak, pečeno pilence - ručak, tatino društvo na malom fudbalu blizu tuševa...stari komšiluk i njihov smijeh...

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2011 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad su moje najrodjenije i najmilije osobe bile žive, kad smo svi onako porodično se skupljali i smejali bili sretni i radosni na okupu.
Ti trenutci koje sam provodila s njima vredni su svake suze koju sam prolila zbog njih i koje cu tek proliti ...
Sad
 
njanja1011
*look by njanja*
<b>*look by njanja*</b>



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2010
Poruke: 18239
Mesto: Između planina i mora...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2011 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrijeme kad sam bila jedinica svojim roditeljima...
7 godina maženja i razmaživanja... Wink
(mada toga ima i sad po malo) Mr. Green

_________________
"Kad bih znala da su ovo poslednje minute što te vidim,rekla bih ti:VOLIM TE,i ne bih glupo pretpostavljala da to već znaš..."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2011 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam isla na more sa mojim roditeljima...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2011 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek se sećam kako sam bila bezbrižna u detinjstvu..po ceo dan sam se igrala sa drugom decom..mama bi me zvala da dodjem da jedem,a to sam stalno odlagala,mrzelo me jesti..ali sam obozavala maminu krompir piru i pečeni batak,tog mirisa se uvek rado secam..i mirisa maminog mirisa,pomesan sa mirisom parfema,koji je bio tako lep,mada nisam znala ime,ali bi uvek prepoznala te bočice..i moja mama je uvek mirisala tako fino,na čistoću,na prijatan miris..a ja sam uvek se uspela tako ispljati,a uvek mi je lepo dala da obučem,što bih ja brzo sve isprljala..secam se da smo sa benzinske pumpe iz kontejnera vadili kartonske kutije i nosili da pravimo kao šator ..uveče bi se čuli zrikavci,i lovili smo svice i drzali malo u ruci..decaci su nas plasili gusenicama,jednom sam decaku,secam se,razbila glavu..oteo mi "moj karton!"bio ja jaci od mene,pa nisam se tukla snjim ..pomislila sam,možda si jaci,ali nisi brzi..uzela kamen i tresnula ga u glavu..posla mu je krv,ja sam uzela nazad svoj karton,i pobegla..ali ,bilo je puno lepih dozivljaja,ali nisam nikom dala da me dira..
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2011 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam imala nekih 6 godina obožavala sam da od starog čardaka pravim sebi stan. Very Happy Pokupila bih sve svoje šoljice, šerpice, lončiće, malo belo sito i namestila pravu malu kuhinjicu. Tu bih provela čitav dan zamišljajući da je to neki moj veliki stan u koji mi kao posetioci dolaze moji mačići. Very Happy Obožavala sam da čistim taj čardak i sve bi bilo cakum-pakum dok ne dođe kukuruz. Sad E onda sam morala da se selim iz svog stana... Rolling Eyes Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2011 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm ima toga koliko hoces...stvarno sam imao bogato djetinstvo...
Naravno ne mislim na materijalno...jer koga briga za matrijalnost u djetinstvu...
Mislim na bogato dozivljajima...putovanjima sirom bivse yuge...moglo se putovati...
Na kampovanjia...izlete, ljetovanja, zimovanja , planinarenja...posumljavanja i ko zna gdje sve nisam zavirio...ali najvise se uzivalo u druzenju sa djecom iz svih krajeva nase bivse zemlje...svi su bili isti i bogati i siromasni...i svi su bilo nasmijani...razigrani veseli i ljubazni...
Zadovoljni svim onim sto cini sretnim jedno djetinstvo i jedno dijete u njemu...
Sjecam se jednog prijateljskog izvidjackog susreta u Sibeniku ili Varazdinu... Very Happy
Ne mogu tacno da se sjetim u kojem od ta dva grada...
I Kako sam se zaljubio u jednu Miru ili Iru...
Koja je imala dve plave pletenice duggge skoro do struka...i stotine malih pjegica na licu..i velike krupne plave oci..sva je bila kao neka mala zakrzljala mrkvica... Very Happy
Spazio sam je kad je recitovala neku pjesmicu...o ruzama...i stalno sam gledao u nju...
I polako se primicao..i folirao kao da trazim nekog...gledam lijevo desno...
a kad ona ne gleda ja samo buljim u nju...i kad me pogleda ja se opet pravim da gledam
u neko drvo..i neku gljivu na njemu... Laughing
I kad smo uzinali...ja sam se naravno sav umazao...Razz eurokremom...Razz
Slozio facu - onu djeciju molecljivu...bespomocnu...Sadi gledao u one prste pa u nju...
Ona se odvalila smijati...
i izvadila lotos maramicu i uzela moju ruku i obrisala mi prste...i ja sam joj rekao hvala...
i pitao je kako se zove...i sta ona raadi tu...opet se odvalila smijatii...
i rekla Mira ili Ira ...i da radi isto sto i ja...stoji...
I opet se odvalila smijati i nesto je sapnula drugaricama
i pokazala prstom na mene...Evil or Very Mad ja sam se sav zacrvenio i smugnuo negdje...
sakrio se da me one ne gledaju...one su dosle i stale iza mene...
i ona me stalno gurkala...i pravila se da nije ona...
Trebao sam i ja nesto recitovati i izasao sam na malu improvizovanu binu...
i zaboravio tekst pjesmice..i odvalio plakati...Evil or Very Mad njoj je bilo zao...i rekla mi je da se i njoj to desilo jednom...kad je bila mala beba.... Razz i da se ne brinem nista ,
kad malo porastem...moci cu i ja da zapamtim pjesmicu... Evil or Very Mad
i onda je rekla da se sali....Wink
Za veceru sam joj dao svoju cokoladicu zivotinjsko carstvo...
Sa sve slicicom...a ona meni cunga lunga zvaku sa sve slicicom Evil or Very Mad
Dugo sam cuvao tu zvaku...nisam htio ni da je otpakujem...i iscungamlungam....
Ne znam koliko sam imao godina ja mislim da sam imao jedno 10 godina..
Znam da sam posle pitao mamu sto mi zivimo tu...sto se ne preselimo u Varazdin...Mr. Green Laughing Laughing Laughing

Ovo sam ja izmislio... Shocked

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Omiljeno secanje iz detinjstva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon