www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Što je za vas normalan život?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
putniki
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 35
Mesto: zgb.

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posao zena novac sreca

 
danger_boy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uslov za normalan zivot je sloboda...Bez slobode se ne moze nista..A svako smatra svoj zivot normalnim (posao,jelo,druzenje)...
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Para toliko da mi gazda nije niko i malo srece da me oce i kad nece hehehehehhehheee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je rec `normalno` suvise exploatisana... ono sto je meni normalno, drugoj osobi je uzasno strano pogledajte samo kako se od kulture do kulture normalno uzasno razlikuje. S obzirom da nisam puno puta cula da sam normalna Very Happy kada cujem normalan zivot pomislim na nesto drugacije od onog sto ja zelim.
ja bi volela da normaln zivim u nekoj komunici...gde su svi ljudi su angazovani, politicki aktivni, puno citamo, brinemo o ekologiji. najbitnije su nam reci sloboda i ljubav. cesto smo ekstremni u nasim zehtevima. oko mene ima puno dece koja zajedno odrastaju. isu u skolu poput summerhilla. smejemo se puno. uvek je sve pomalo uzurbano i aktivno. nema klasicnog autoriteta. ljudi su odgovorni, kriticni i samosvesni...eto meni je normano nesto sto nemam. mislimda nicije normano ne moze da postoji bez normalnosti drustva. mora da ide zajedno... hocu da normalno znaci dobro...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
ZdEnKo1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2006
Poruke: 56
Mesto: Moscow

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada ne oskudijevas ni u cemu, opet kada pogledam one gladne u africi i ist aziji smatram se bogatim covjekom

_________________
**Take me home, United Road; To the place I belong; To Old Trafford, To see United; Take me home, United Road." **
 
AmorePerSempre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2007
Poruke: 18

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalan zivot, da si zdrav i razuman,da radis i uzivas ,da volis i da si voljen,da se pokrivas jorganom tolikim koliki ti je
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalan je zivot onakav kakav ima vecina ljudi na kugli zemaljskoj. Kad covek radi svoj pos'o, ima finu porodicu, ima odredjene probleme u svom zivotu, ispunjava obaveze, uziva u malim zadovoljstvima. Uostalom Njegos je to lepo sazeo: "Casa zuci iste casu meda, smijesane najlakse se piju!"

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
macak90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Okt 2007
Poruke: 9

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalan zivot ne postoji
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene normalan zivot je da uvek imas puno prijatelja,ali onih iskrenih,da postujes roditelje,i prvenstveno sebe,i nek sve ide kako bog da.... Crying or Very sad
nista u zivotu nije savrseno,ako ti ovo ide kako trebe,nesto drugo se koci,i tako stalno. vazno je samo da smo zdravi. Very Happy
 
me_from_the_block
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 10

mali.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh uh
normalan zivot: sreca zdravlje i novac Very HappyVery Happy
 
durlanac
.::=Vitez Ljubavi=::.
<b>.::=Vitez Ljubavi=::.</b>



Godine: 36

Datum registracije: 25 Nov 2006
Poruke: 3150
Mesto: Srbija do Tokia, Durlan do Kalchu!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andjelaleks je napisao/la sledeće:
Za mene normalan zivot je da uvek imas puno prijatelja,ali onih iskrenih,da postujes roditelje,i prvenstveno sebe,i nek sve ide kako bog da.... Crying or Very sad
nista u zivotu nije savrseno,ako ti ovo ide kako trebe,nesto drugo se koci,i tako stalno. vazno je samo da smo zdravi. Very Happy


Respect za moju sugradjanku. Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy

Normalan zivot je da imas prijatelje, zdravlje i da te vole ljudi oko tebe, nakon toga dolaze novac, karijera i ostalo.

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 18, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Osnovno Smile (zdravlja,sreca) posao, porodica,normalni uslovi za zivto, ok naglasavam "uslovi za zivot"!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Što je za vas normalan život? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon