www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Što je za vas normalan život?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Što je za vas normalan život? Na vrh strane Na dno strane

U sveopćoj banalizaciji pojmova - ljubavi, normalnosti, znanja, zanima me što vama osobno znači "normalan život"? O čemu on, po vama, ovisi? Je li on nešto samo po sebi razumljivo, ili na njemu treba poraditi? Kako se on stvara?

[Edit by NenadS: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]


 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalan zivot ne postoji Very Happy
svako za sebe misli da zivi normalno i svakom su njegovi obicaji normalni tako da ne bi mogao da kazem sta je normalan zivot jer se mnogi ne bi slozili Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je normalni život život bez stresa, bez bolesti, bez problema, bez besparice, život u kojem ću imati privatnosti...znači, život o kojem svi sanjamo i koji na žalost ne postoji...jer ne može ti proći nijedan dan bez da se snervaš barem jedanput....

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Sonezi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 3:11 am    Naslov poruke: k Na vrh strane Na dno strane

Spavanje i jelo
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto sto je danas cista fikcija,.......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
tvoja12
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Avg 2006
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 6:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mome normalan zivot znaci kada nemas nikakve brige kada zivis svoj zivot kada ne slusas druge
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je život bez problema,bez bolesti...tj život iz snova,jer u ovom svetu normalnost više ne postoji!

_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za pocetak da vazduh koji udisemo bude normalan, a ne zatrovan kojekakvim hemikalijama...Da zemlja po kojoj hodamo bude normalna, a ne ozracena svim onim djubretom sto su nam bacali iz vazduha tokom ratova...Zatim da kozmeticki preparati koje kupujemo u radnjama budu normalni, da oni sto ih prave i izvoze nama ne izdvajaju jednu grupu za svoje trziste, a onu drugorazrednu (trecerazdrednu!) salju nama, sa ko zna kakvim sve kancerogenim dejstvima...Da hrana koju jedemo bude normalna, a ne i ona takodje zatrovana svim mogucim sto su te zivotinje primale (od lekova, hormona...) i biljke cime su sve prskane...Da lekovi i vakcine koje primamo budu normalni, a ne da nekome izigravamo zamorcice pa da isprobavaju na nama njihova dejstva...Eto toliko za pocetak...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
kuhar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 42

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

normalan zivot je bez stresa, vecih finacijskih problema, miran zivot, idila u porodici
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 12:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalan život bi obuhvaćao sve ono što ja smatram normalnim, to ne znači da će biti drugima normalan, oni imaju svoje prioritete u vrijednostima koje cijene u životu.

Primjerice ja ne mogu razumjet ljude koji su u braku , a tuku se i djeca im pate, ali eto oni misle da je to normalno. Ne mogu razumjet ni zlostavljanje, kamoli sexualno zlostavljanje vlastite dijece, ne mogu shvatit homoseksualce, niti narkomane, niti pedofile, nešto što mi je najbliže ne mogu shvatit to su alkoholičar. Možda je društvo krivo, a možda mora tako bit. Protu primjer moja frendica ne može shvatit kako kad nema faksa mogu živjet s dečkom, a nismo u braku. Kad jednostavno nisam tako odgajana grijeh je ovo i ono i bla bla ... kako to već ide.

Vidim većina je opisala normalan život kao idealan, kad ne postoji idealno , već samo trud da nam bude idealno, npr. koliko god se trudimo da se pobrinemo za sve, da se manje živciramo, da sve stignemo, da se zabavljamo, da riješimo sve probleme, uvijek nešto iskrsne, očito bi nam u protivnom bilo dosadno. Very Happy
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni normalan zivot obuhvaca one svakodnevne situacije..nama ljudima neophodne..znači, spavanje, jelo, pice, razgovor s ljudima...izaci vani..i slično...ne volin preseravanja...normala je normala.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivot bez stresa i briga,sto je danas nemoguce...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Što je za vas normalan život? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon