www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Stampaci
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  

Koji stampac koristite?
Canon
18%
 18%  [ 4 ]
Hp
50%
 50%  [ 11 ]
Epson
9%
 9%  [ 2 ]
Lexmark
18%
 18%  [ 4 ]
Xerox
0%
 0%  [ 0 ]
Oki
0%
 0%  [ 0 ]
Fujitsu
0%
 0%  [ 0 ]
Ibm
0%
 0%  [ 0 ]
Olivetti
0%
 0%  [ 0 ]
Neki drugi
4%
 4%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 22

Autor Poruka
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 1:27 pm    Naslov poruke: Stampaci Na vrh strane Na dno strane

Koji štampač koristite i kako se pokazao u radu???

Jel ima neko iskustva i kakva sa multufunkcionalnim uređajima (štampač, skener)?

Treba mi preporuka za štampač, s obzirom da sam početnik u tom segmentu, ne interesuju me Laseri, znači odnos cena-kvalitet, što jeftiniji Smile 8)



_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lexmark - Radi posao.

_________________
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam dva canona i oba rade super plus lako se refiluju kertridzi

_________________
El Niño
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 4:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ti odma preporucim Canon ili Epson. Ako planiras uzimati gledaj da ti boje budu posebne. Znaci posebno plava, posebno zuta, posebno crvena i normalno crna dolazi posebno sama.

Lexmark lepo izlgeda i dosta je jeftin, odradi posao dobro, ali kada ostanes bez boje, videces koliko ce te kostati za novu boju. Shocked

Sve zavisi za koju svrhu ces koristiti stampac.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam koristio HP 5150 i pokazao se odlicno. Jedina mana je sto su ketridzi skupi. Trenutno koristim Canon PIXMA IP4200 i odlicno stampa i on kosta 140 evra. Cak su i ketridzi jeftini. Ako zelis da ulozis 140 evra onda slobodno kupi ovu masinu!!!
 
gagarin99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 64
Mesto: N.Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Canon Laser LBP-800, samo kucno koriscen. I za kucu je sasvim O.K.
 
dejan_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 11
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim Hp3940. Efikasan brz trosi malo boje a potom i jeftin samo 50eura. mnogo sam zadovoljan sa njim.
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 18, 2005 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lexmark - zavrsava mi dobro posao 8)

_________________
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lexmark je trenutno najjeftiniji na nasem trzistu i zaista odradi posao ako to nije nesto preterano. Lexmark ima problem sa stampom u visokoj rezoluciji jer mu slike vuku na ljubicastu boju. Ovo sam sretao kod mnogo ljudi i znam da se mnogi zale na Lexmark samo zbog ovoga. Za Lexmark znam da je izbacio multifunkcionalni uredjaj (mislim da je Z100 ili tako nesto) i cuo sam da je jako dobar za te pare.

Cannoni su ti solidni stampaci i imaju tu pogodnost da se lako refiluju i kertridzi im najteze zaribaju. Cena solidna. Imaju ubedljivo najbolje multifunkcionalne uradjaje.

HP su trenutno najzastupljeniji stampaci na nasem trzistu. Cena im je malo visa od Lexmarka ali su performanse mnogo bolje. HP se lako refiluje ali ima problem sa kertridzima jer se veoma lako osuse i tesko ih je (ili nemoguce) kasnije ocistiti i vratiti u funkciju...

Epson je dobra firma ali mi se nikako ne svidjaju njihovi kertridzi i vecina modela zahteva reseter pri refilovanju (a mozda i svi).

Za cene se raspitaj u oglasima i trenutno se slobodno moze reci da su izuzetno povoljne i moze se naci pravi izbor za svaki dzep.
 
dinamo-st
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 11

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 29, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Canon pixma 3000 ili 4000, oko 100€. Ogromni dobitak za uloženi novac
jeftine zamjenske boje, sve boje odvojeni spremnici, print na cd-dvd, ludilo kvaliteta printa

edit by mod: pisanje poruka velikim slovima je zabranjeno pravilnikom domaci.de foruma!
http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=10607
 
ivan_sd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 69

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 30, 2005 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preporuka za Canon Pixma serije 4000. Trenutno koristim HP deskjet 5150.
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 24, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja koristim HP deskjet 5150 i vrlo sam zadovoljna... Wink

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Stampaci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon