www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zelena milja
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 5:14 pm    Naslov poruke: Zelena milja Na vrh strane Na dno strane

Jedan od retkih filmova koji je drazao moju paznju punih tri sata a da nisam ni primeti koliko je vremena proslo! Ako ste ga gledali , voleo bih cuti vase misljenje o njem!

 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preteran je film!!!!!!!!!!! Obozavam drame i dosta sam ih gledala, ali je ova ubedljivo najbolja!!!!!!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 7:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prebaceno iz 'Skola, fax, posao'...nije joj tamo mesto Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...


Poslednja prepravka: nastasenjka datum Čet Apr 12, 2007 4:01 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je odlican,pokusavam da ga nabavim vec duze vreme.
Po meni ni jedna druga drama ne moze da mu konkurise.

_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ga ja, nadam se jos uvek Smile

Film je odlican, nemam sta vise da kazem, osim da preporucim svima koji ga do sada nisu gledali da to obavezno urade.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS je napisao/la sledeće:
Film je odlican, nemam sta vise da kazem, osim da preporucim svima koji ga do sada nisu gledali da to obavezno urade.


Apsolutno podrzavam. Neka ga svako, ko nije, pogleda. Necete zazaliti. Mnoooogo je dobar film!!!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

genijalno, genijalno, genijalno...ko nije gledao nek to sto pre ucini...nece se pokajati

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast za ovu temu, film je prva liga, dugo sam tragao za njim i jedva sam ga si nabavio. fenomenalnan film iako je tužan kraj vrijedi ga pogledati pa i više puta

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro je sto sam videla da je tema otvorena, jer se vec duze vremena razmisljam da otvorim istu.
Film je fenomenalan. Jedan od retkih filmova koje mozete gledati nekoliko puta a da vam ne dosadi. Cak i oni koji ne vole drame, su odusevljeni ovim filmom.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je uzas. dva i po sata zivota sam izgubila prije nego sto sam napukon napustila kino. koji smor od filma! Evil or Very Mad

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

genijalan film...genijalni glumci! Sve se super poklopilo!

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam ga i fenomenalan mi je film,znaci sto kazes 3 sata me je drzao a da ih nisam ni osetio,.....stvarno preporucujem svima da ga pogledaju,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Zelena milja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon