www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sportaši
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 8:57 pm    Naslov poruke: sportaši Na vrh strane Na dno strane

Primjećujem da su curice oko mene lude za košarkašima i vaterpolistima, neke i za nogometašima. Kakvi sportaši kod vas prolaze? I volite li uopće sportaše? Koje i zašto? Very Happy


_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fabio Cannavaro MMmmmmmMMMMmmmljaccc!!!!!!! fudbaler.. inace se ne lozim na sportiste ali je on ... mljac!!! lover

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...volim sportiste...posebno nogometaše...nekako me ohladi kad lik ne voli sport...a robin van persie mi je mljac..podsjeca na djete i bed boya...
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sve devojke ih vole zato sto su zgodni i ima ih slatki,uspesni a sve t odevojke privlaci!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je da je ok covek,ali ni protiv sportista nemam nista,apsolutno je nebitno sta trenira...

_________________
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mora da bude po svaku cenu sportista ali bi bilo pozeljno.Razlog?Mislim da nam je svima poznat..Lepo gradjen,sportski duh..dobra kondicija.. 8)
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~ fudbaleri: guza za pozeleti
~ kosarkasi: visina za pozeleti

...... a spoj ovoga je njami - njami ......

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni su najbolji odbojkasi Embarassed

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 5:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se zabavljala sa deckom koji se celog zivota bavio vaterpolom i plivanjem...naravno, nije bio profesionalac vec rekreativac...svidjalo mi se kako izgleda...bio je visok, sjajno razvijen, ali to je to...to sto ti je decko sportista nije neka preterana dobit...od onoga sta trenira i kako izgleda su druge stvari mnogo vaznije...ne bih se mogla zabavljati sa nekim zato sto je fudbaler, kosarkas ili sta ti ja znam vec sta...mora mi odgovarati kao covek, a to da li ce se neka na ulici okrenuti za njim...pft...koga briga za to...vazno da sam se ja okrenula

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 12:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kosarkasi i nogometasi. obozavam ih
 
OdbojkAsicAAA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Dec 2005
Poruke: 122

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja najvise volim sportiste...svi momci su mi bili sportisti i to uglavnom odbojkasi Smile))) mozda zato sto se obicno krecem po tim krugovima.....mada najduza veza mi je bila sa rukometasem,oni su prave "muskarcine" dok su odbojkase veliki svaleri....sve do jednog.....a trenutno sam sa kosarkasem....oni su super isto....ma sportisti su najbolji...mmmm...i najzgodniji.....

_________________
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhhh...sportasi... Laughing Laughing uglavnom prolaze kosarkasi, na njih sam slaba zato sto su stvarno dobro gradjeni (ali ne ona varijanta 215 cm heheh), ima i dobrih fudbalera i rukometasa ali kosarkasi su zakon. al moj trenutni dragi se bavi boksom, al na svu srecu nikada se nije vratio sa nekom modricom Laughing

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> sportaši Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon