www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Plivanje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 02, 2008 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar sport Smile
Ja sam bila 6 godina u klubu plivaca, redovno isla na trening i na takmicenje po tirolu. Morala sam prestati sa plivanjem kad sam posla u srednju skolu, nije bilo vise vremena za trening. Crying or Very sad . A ovdje gdje sad zivim nemaju bazena za to Evil or Very Mad nemogu da vjerujem.



_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 11, 2008 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čavić i Lenđer lako, Silađi ne
Cetvrtak, 11. decembar 2008. 13:10

Milorad Čavić (51,33) i Ivan Lenđer (51,68) plasirali su se u četvrtak, prvog dana Evropskog prvenstva u malim bazenima, u polufinale na 100 metara delfin. Srbi su u Rijeci sa lako prošli kvalifikacije, tako da će se u 17.05 istog dana boriti za finale.

Čavić i Lenđer svrstani su u istu grupu u kojoj su, od favorita, još najbrži u kvalfikacijama Španac Rafael Munjoz Perez (51,24) i aktuelno evropski rekorder, Rus Jevgenij Korotiškin (49,74, 16. novembar 2008, Berlin).

Zanimljivo, Korotiškin je u kvalifikacijama u četvrtak ujutru imao tek 14. vreme.

U drugoj polufinalnoj trci favoriti su Petar Mankoč iz Slovenije i Rus Nikolaj Skvortsov.

Milorad Čavić osvojio je srebrnu olimpijsku medalju u avgustu u angologijskoj trci na 100 metara delfin protiv Majkla Felpsa.

Čaba Silađi nije uspeo da izbori polufinale u disciplini 100 metara prsno, jer je zauzeo tek 19. vreme u kvalfikacijama (59,58). On će u popodnevnom programu, kada počnu borbe za finala, biti u opremi, u ulozi rezerve...

Osam minuta pre Čavićeve i Lenđerove trke, u polufinalu na 100 metara leđno startovaće Marica Stražmešter, koja je u kvalifikacijama bila 16. sa svremenom 1:00,17. Kvalifikacije u toj disciplini nije prošla Andrea Basraba, koja je sa vremenom 1:02,28 zauzela 38. mesto.

Miroslava Najdanovski, rođena 1988. godine, uspela je sa 11. vremenom ukupno (54,17) da se plasira među 16 učesnica polufinala na 100 metara slobodnim stilom. U istoj disciplini Anđelka Petrović eliminisana je sa 46. vremenom (56,55). Učestvovale su 52 plivačice.

Najdanovska će startovati u 17.46, u drugoj polufinalnoj grupi.

U prvoj trci dana, ujedno i prvenstva, kvalifikacijama na 50 metara slobodnim stilom, zablistao je Radovan Siljevski, koji je sa 19. vremenom ušao među 16 polufinalista u najbržoj disvpilini. Siljevski je sve iznenadio i sa rezultatom 21,82 dočekao da bude učesnik borbi za finale, jer je nekoliko takmičara diskvalfikovano.

Njegova trka počinje u 16.30.

U istoj disciplini, mladi Boris Stojanović bio je 49. od 57 takmičar sa vremenom 22,75 sekundi. Stojanović je rođen 1989. godine.

U četvrtak popodne na programu je i osam finala, a jedini naš takmičar koji će u četvrtak eventualno plivati i finale je Siljevski u trci na 50 metara slobodnim stilom.

(N. J. - MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 7:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čavić i Lenđer u petak za medalje!
Cetvrtak, 11. decembar 2008. 18:35

Srpski plivači Milorad Čavić i Ivan Lenđer ispunili su očekivanja i biće učesnici finalne trke na 100 metara delfin!

Oni će se u petak posle podne boriti za medalje na Evropskom prvenstvu u malim bazenima, koje se od 11. do 14. decembra održava u Rijeci.

Miroslava Najdanovski na 100 metara slobodno, Marica Stražmešter na 100 metara leđno i Radovan Siljevski na 50 metara slobodno nisu uspeli da prebrode polufinale, ali su rezultatima i konačnim plasmanom u potpunosti opravdali nastup.

Dvojica naših reprezentativaca na 100 metara delfin takmičila su se u drugoj polufinalnoj grupi, u kojoj je trijumfovao Španac Rafael Munjoz Perez sa vremenom 50,17 sekundi. To je za 15 stotinki sporije od rekorda EP, kojeg je Čavić pre tačno pet godina postavio u Dablinu.

Čavić je u svojoj grupi zauzeo treće (50,62), a Lenđer četvrto mesto (50,98).

Bolje vreme od aktuelnog olimpijskog vicešampiona u polufinalu su ostvarili Munjoz Perez, evropski rekorder Evgenij Korotiškin iz Rusije (50,41) i Hrvat Mario Todorović (50,60 - pobednik prve grupe). Rus Nikolaj Skvorcov isplivao je identičan rezultat - 50,62.

Na listi učesnika finala na 100 metara delfin slede Peter Mankoč iz Slovenije (50,74), Ivan Lenđer i kao osmi, Holanđanin Jeri Ferlinden (51,20).

Miroslava Najdanovski bila je najveća nada našeg plivanja u ostalim trkama, ali se ispostavilo da je konkurencija ipak bila prejaka.

Najdanovski je plivala za 14 stotinki brže nego u kvalifikacijama, međutim, njenih 54,03 sekunde bilo je dovoljno tek za 11. mesto u polufinalu.

Ona je u svojoj grupi bila šesta sa velikim zaostatkom u odnosu na Hanu Mariju Sepelae (52,28) i novu evropsku rekorderku Marlen Feldhujs iz Holandije (52,35 - pre podne 51,91).

Marica Stražmešter (1:00,14 minuta) isplivala je 14. vreme na 100 metara leđno, a Radovan Siljevski, koji je "na mišiće" uspeo da prebrodi kvalifikacije, završio je takmičenje na 50 metara slobodno kao šesnaesti (21,94 sekunde).

Drugog dana EP (kvalifikacije počinju u 9.00 časova), Srbiju će predstavljati Danijela Đikanović na 50 metara delfin, Miroslava Najdanovski na 100 mešovito, Nađa Higl na 200 prsno, Radovan Siljevski i Boris Stojanović na 100 slobodno, a prijavljena je i ženska štafeta 4x50 metara slobodnim stilom.

Leveo ruši rekorde

Junak prvog dana takmičenja je dvadesettrogodišnji Francuz Amauri Leveo. On je na 50 metara slobodno prvo postavio novi evropski, a zatim i svetski rekord.

Momak koji je prošlog vikenda postavio svetski rekord i na 50 metara delfin, pre podne je preplivao stazu za 20,80 sekundi, a posle podne u vremenu 20,48, čime je za 16 stotinki popravio ostvarenje Ronalda Šumana iz Južne Afrike.

Ruskinja Valentina Artemjeva je u kvalifikacijama i polufinalu na 50 metara prsno dva puta obarala evropski rekord (29,83 pa 29,77).

Italijanka Frančeska Segat osvojila je zlato na 200 metara mešovito i "začinila" to najboljim rezultatom Evrope svih vremena - 2:07,03 minuta.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

12. decembar 2008. | Izvor: B92
Srpski plivači bez polufinala
Niko od srpskih plivača koji su učestvovali u kvalifikacijama u petak, nije uspeo da se plasira u polufinale.

Miroslava Najdanovski je zauzela 30. mesto na 100m mešovitim stilom, Danijela Đikanović 29. na 50m delfin, Nađa Higl bila je 23. na 200m prsno, dok je ženska štafeta 4x50m slobodnim stilom zauzela poslednje, 17. mesto. Boris Stojanović i Radovan Siljeski učestvovali su u kvalifikacijama na 100m slobodnim stilom. Stojanović je bio 47, dok Siljevski nije završio trku.

Najdanovski je trku završila za 1:03.79 minuta. Najbolje vreme zabeležila je Holanđanka Hinkelin Šreder koja je postavila novi rekord evropskih prvenstava vremenom 59.75s. Danijela Đikanović je bila 29. na 50m delfin vremenom od 27 sekundi i 30 stotinki.Najbolje vreme u kvalifikacijama ostvarila je Estonka Trin Aljand, koja je trku završila za 25 sekundi i 88 stotinki.

Ženska plivačka štafeta Srbije zauzela je poslednje, 17. mesto u kvalifikacijama na 4x50m slobodnim stilom. Štafeta Srbije u sastavu Miroslava Najdanovski, Marica Stražmešter, Anđelka Petrović i Danijela Đikanović trku je završila u vremenu od jednog minuta, 43 sekunde i 80 stotinki.

Nađa Higl zauzela je 23. mesto u kvalifikacijama trke na 200m prsnim stilom. Higl je stazu preplivala za 2 mintua, 29 sekundi i 52 stotinke.

Boris Stojanović i Radovan Siljevski su takođe bili neuspešni u kvalifikacijama na 100m slobodnim stilom. Stojanović je u kvalifikacijama zauzeo 47. mesto sa vremenom od 49 sekundi i 22 stotinke, dok Siljevski nije završio trku.

Najbolje vreme u kvalifikacijama ostvario je Francuz Amari Levo, koji je trku isplivao za 45 sekundi i 76 stotinki, što je novi rekord Evropskih prvenstava.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 8:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

15. decembar 2008. | Izvor: B92
Čaviću srebro na 50m delfin
Srpski plivač Milorad Čavić osvojio je srebrnu medalju na 50m delfin, na Evropskom prvenstvu u malim bazenima u Rijeci.

Trku je dobio junak prvenstva, Francuz Amori Levo, rezultatom 22,23, Čavić je u cilj stigao za 22,36, a treće mesto osvojio je Rafael Munjos Peres sa 22,46.

Naš najbolji plivač je u svojoj polufinalnoj trci bio drugi iza Rusa Korotiškina, dok je Lenđer bio peti. Druga polufinalna trka je bila brža, Čavić je ukupno imao peto vreme, dok se Lenđer nije plasirao u finale. U samom finalu Levo je imao odličan start i prvo mesto nije ispuštao do kraja trke.

Uzbudljivo je bilo i u finalnoj trci 4x50 metara, u kojoj su Francuzi predvođeni Levoom postavili novi svetski rekord, 1:20:77. Najbolja svetska vremena postavili su i Španjolka Mirea Belmonte Garsija na 400 metara mešovito, kao i Rus Stanislav Donjec na 100 metara leđno.

Inače, u čast najveće zvezde srpskog plivanja, grupa navijača je postavila Facebook stranicu: Hvala ti Milorade Čaviću, http://www.facebook.com/group.php?gid=37662484721#/group.php?

Čavić je šampionat u Rijeci završio sa dve medalje, jer je podsetimo, u petak, na 100 metara delfin osvojio evropsko zlato.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 17, 2009 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čavić prvi u Amsterdamu
Cetvrtak, 16. april 2009. 22:08

Milorad Čavić pobedio je na trci 50 metara delfin stilom na Amsterdam kupu.

Najbolji srpski plivač svih vremena je u četvrtak ostvario vreme 23,25.

Učešće na mitingu u Holandiji je prvo za Čavića u velikim bazenima u 2009. godini. Ujedno, posle Evropskog prvenstva u Rijeci u malim bazenima nije se pojavio ni na jednom takmičenju.

"Rezultat je u drugom planu, jer su sve ovo prolazne stanice do Svetskog prvenstva u Rimu. U Amsterdam sam došao iz punog treninga", izjavio je Čavić za "Sportski Žurnal" pre trke.

Milorad Čavić će u petak plivati i u trci na 100 metara u istoj disciplini.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 05, 2009 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Milorad Čavić zvezda u Obrenovcu
Cetvrtak, 4. jun 2009. 18:28

Međunarodni plivački miting za Trofej Beograda, na kojem će učestvovati i najbolji srpski plivači, osim Milorada Čavića, održaće se 6. i 7. juna u Obrenovcu.

"Ovaj miting već godinama okuplja najbolje plivače iz okruženja. Za njih je to priprema i provera pred velika evropska i svetska takmičenja", rekao je predstavnik Sekretarijata za sport i omladinu Dragan Ćirić na konferenciji za novinare.

Gradski sekretar za sport Aca Kovačević rekao je da očekuje dobre rezultate na mitingu i da su beogradske vlasti uradile sve da takmičenje bude održano na visokom nivou.

Predsednik Plivačkog saveza Beograda Ivan DJorđević rekao je da će se zbog rekonstrukcije otvorenog bazena na Tašmajdanu, takmičenje ove godine održati u zatvorenom bazenu.

Prema njegovim rečima, to ne odgovara takmičarima jer se predstojeća velika takmičenja održavaju na otvorenim bazenima, zbog čega su reprezentacije Italije i Grčke otkazale učešće na mitingu.

Organizatori su saopštili da je učešće na mitingu potvrdilo više od 200 takmičara.

(Beta)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 29, 2009 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MI: Lenđeru zlato i rekord
Nedelja, 28. jun 2009. 19:05

Ivan Lenđer osvojio je zlatnu medalju u trci na 100 metara delfin stilom u Peskari.

Srpski plivač je oborio i rekord Mediteranskih igara rezultatom 51,79.

U polufinalu je plivao čak pola minuta sporije - 52,29, ali je u finalu zablistao.

Vodio je od početka di kraja trke. Iza sebe je ostavio znatno poznatije i iskusnije plivače. Srebrna medalja pripala je Francuzu Klemanu Leferu, koji je bio sporiji za 20 stotinki, a bronza Slovencu Peteru Mankoču, koji je zaostao 25 stotinki za pobednikom.

Lenđer će 29. jula proslaviti 19. rođendan. Poklone je počeo da dobija ranije. Prošlog petka dobio je stan u Zrenjaninu, svom rodnom mestu.

To je prva zlatna medalja za naše plivača na Igrama.

Dan ranije, srebrnu medalju osvojio je Čaba Silađi u trci na 100 metara prsno.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 13, 2009 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim samo na bazenu da plivam, ali sam nesto aktivno to ne.

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 27, 2009 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

26. jul 2009. | Izvor: B92
Čavić u finalu, novi rekord Munjoza
Najbolji plivač Srbije Milorad Čavić plasirao se u finale trke na 50 metara delfin stilom na Svetskom prvenstvu u Rimu.

Čavić je u polufinalu zauzeo drugo mesto, rezultatom od 22 sekunde i 75 stotinki. Prvo mesto, uz novi rekord prvenstva (22,68), pripalo je Špancu Rafaelu Munjozu. Finalna trka na 50 metara delfin stilom na programu je u ponedeljak popodne.

Munjoz je polufinalnim rezultatom postavio rekord prvenstva drugi put u razmaku od samo nekoliko sati, pošto je u kvalifikacijama (vremenom od 22,90) izjednačio sada već stari rekord svetskog prvenstva koji je samo nekoliko minuta ranije, u prethodnoj kvalifikacionoj trci, postavio Južnoafrikanac Roland Šuman.

Šuman je u polufinalu doživeo kiks, zauzevši deveto mesto, vremenom od 23 sekunde i 18 stotinki, što nije bilo dovoljno za plasman u finale.

Sa druge strane, Čavić je u kvalifikacijama, upravo u trci u kojoj se takmičio i Munjoz, zabeležio novi državni i lični rekord, 22 sekunde i 93 stotinke, rekord koji je u polufinalu dodatno poboljšao.

Finalisti, 50 metara delfin:

1. Rafael Munjoz (Španija), polufinalni rezultat - 22,68
2. Milorad Čavić (Srbija), 22,75
3. Nikolas Santos (Brazil), 23,00
4. Duje Draganja (Hrvatska), 23,03
5. Metju Target (Australija), 23,04
6. Albert Subirats (Venecuela), 23,05
7. Džejson Danford (Kenija), 23,10
8. Jakob Andkjer (Danska), 23,14

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 28, 2009 7:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

27. jul 2009. | Izvor: B92
Čavić za B92: "Zlato za Srbiju"

Milorad Čavić osvojio je prvu medalju za Srbiju na svetskim plivačkim šampionatima.

U izjavi za B92 on ističe da je zadovoljan učinjenim, ali da ga prava iskušenja očekuju tek na 100 metara delfin stilom.

"I pre trke sam bio veoma psihički agresivan. Znao sam da moram biti takav. U trci sam imao dobar start, dobar prvi zaveslaj i ono što je najbitnije na 50 metara – ulaz u cilj. Prezadovoljan sam trkom. Lep je osećaj biti najbrži sprinter i najbrži delfinaš na svetu. U finalu je bila jaka konkurencija. Na žalost nije bilo Rolanda Šumena. On je veliki plivač, ali nije dovoljno rizikovao u polufinalu i nije stigao do finala. I pored toga trka je bila jaka, jaka konkurencija, ali će svakako biti druga priča za 100 metara delfin, jer će od svih protivnika iz 50 metara delfin biti samo Munjoz", rekao je Čavić za B92, odmah posle svečane ceremonije dodele medalja.

Srpski as je istakao veliki ponos što je svojoj zemlji doneo neizmernu radost.
Beta-AP
Beta-AP

"Ponosim se kada nosim srpsku majicu i srpsku kapicu, jer jednostavno nije lako biti na ovom nivou i učestvovati u finalu. Toliki je pritisak i sigurno da sve ovo nisam mogao sam da postignem. Znam da me je Srbija podržavala i ovo sam uradio zbog Srbije. Fantastičan je osećaj što sam prvi osvajač medalje na svetskim prvenstvima za Srbiju, ali bih rekao da ovaj trijumf ne doživljavam kao veliki uspeh, jer sam previše koncentrisan na 100 metara delfin. Bio bih prezadovoljan da tu osvojim zlato. San mi je da ponovo doživim doček u Beogradu. To je velika stvar i mislim da ću to zaslužiti jedino ako osvojim i zlatnu medalju na 100 metara delfin", istakao je Čavić i pozdravio grupu srpskih navijača koji su stigli u Rim samo da bi njega podržali.

Čavić će imati dovoljno vremena da se odmori i maksimalno pripremi za naredna iskušenja koja ga očekuju u trkama na 100 metara delfin.

"Imam jako dobar osećaj da ću plivati 100 metara ispod 50 sekundi. Trka će biti jača sto posto. Biće tu Felps, Munjoz...Biću spreman. Kako je sve krenulo, fantastično se osećam", rekao je Čavić.

Kvalifikacije i polufinala trke na 100 metara delfin održaće se u petak, dok je finale u subotu, 1. avgusta.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 03, 2009 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

2. avgust 2009. | Izvor: B92
SP: Srbija osma po ukupnom učinku
Reprezentativci Srbije završili su najuspešnije Svetsko prvenstvo u vodenim sportovima u istoriji, osvajanjem osmog mesta na listi nacija.

Srbija je osvojila tri zlatne i jednu srebrnu medalju, što joj je omogućilo da se plasira iznad tradicionalnih sila u vodenim sportovima Mađarske, Španije, Brazila, Holandije, Francuske. Zlatne medalje osvojili su vaterpolisti, Nađa Higl na 200m prsno i Milorad Čavić na 50m delfin, a momku rođenom u Kaliforniji pripalo je srebro na 100m delfin.

Najuspešnija selekcija na šampionatu su SAD, koje su bukvalno u poslednjem nadmetanju, trci muških štafeta 4x100m mešovito, dostigle Kinu po broju zlata i ukupnom broju medalja, pa su na čelu zahvaljujući prednosti u srebrnim odličjima.

Treća je Rusija, Nemačka je ispred Australije, a ispred Srbije su još samo Velika Britanija i domaća Italija.

Na šampionatu sveta u plivanju, vaterpolu, sinhronizovanom plivanju, skokovima u vodu i plivanju na otvorenom medalje su osvajali predstavnici 30 nacija, od kojih je 20 osvojilo više od jednog odličja.

U Rimu i Ostiji nadmetalo se 2556 sportista iz 185 država, a podeljeno je 65 zlatnih, 65 rebrnih i 67 bronzanih medalja.

Osvajači medalja u Rimu:
1. SAD 11 11 7 29
2. Kina 11 7 11 29
3. Rusija 8 8 4 20
4. Nemačka 7 4 1 12
5. Australija 4 5 10 19
6. Velika Britanija 4 3 2 9
7. Italija 4 1 5 10
8. Srbija 3 1 0 4
9. Mađarska 2 1 3 6
10. Brazil 2 1 1 4
11. Španija 1 7 3 11
12. Japan 1 2 1 4
13. Tunis 1 2 0 3
14. Danska 1 1 0 2
14. Švedska 1 1 0 2
14. Zimbabve 1 1 0 2
17. Južna Afrika 1 0 3 4
18. Holandija 1 0 1 2
19. Meksiko 1 0 0 1
20. Kanada 0 4 5 9
21. Francuska 0 3 3 6
22. Grčka 0 1 0 1
22. Poljska 0 1 0 1
24. Austrija 0 0 1 1
24. Hrvatska 0 0 1 1
24. Kuba 0 0 1 1
24. Litvanija 0 0 1 1
24. Malezija 0 0 1 1
24. Norveška 0 0 1 1
24. Rumunija 0 0 1 1

_________________
I C E M A N
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> Plivanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon