www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"manje sminke i vise ce vas voleti muskarci!!!" ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ralfy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Jul 2006
Poruke: 63

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko sto kaze moj cale zenu treba prepoznati ujutru Very Happy Very Happy Very Happy

 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umerena sminka je sasvim dovoljna! Ne treba preterivati sa sminkom, najlepsa je prirodna lepota Very Happy
 
giovaniI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Jan 2007
Poruke: 22
Mesto: Hercegovina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma postoje ribe koje se znaju nasminkati i kojima to sexy stoji,a postoje one kojima ni sminka ne pomaze,.
ali generalno ja sam za sminku.

_________________
'Ko zna zasto je to dobro"
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slažem se da je umereno najbolje, ali kako pronaći to umereno?

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 5:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan vozac u firmi nam je doneo ogroman poster neke folk pevacice. Ne secam se koja je, ali dosta ljudi se na nju lozi. Kad smo malo bolje pogledali - slozili smo se da je bez sminke ruzna ko grob!

Sminka mora da bude umerena. Sluzi da nesto sakrije [tamna sminka na obrazima cini lice malo mrsavijim] ili da istakne [npr.: oci, rumenilo usana itd.].
Naravno, ne treba preterivati jer komentari na to uvek budu tipa "skida sminku sa spahlom". A logicni zakljucak na to je: "100% je ruzna bez sminke"

Naravno da je cura lepsa sa sminkom, ali muskarci dodju u godine kada treba da se trazi supruga. Zbog toga radije biramo lice koje cemo videti cim se probudimo.

Na kraju krajeva, sve manekenke su obavezno nasminkane na slikama. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za prirodnu lepotu ma kakva bila, ali ako neko voli (sminku) nek izvoli
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neke cure su toliko lude za sminkom da je to nevjerovatno,kad se krenu sminkati ko tinejdzerke pa upropaste lice i moraju se smikati cjelog zivota,to je besmisleno. zar nije bolje njegovati lice pa imat prirodno lijepo lice nego ubijati se sminkom.uredu je staviti normala sminke ono ruz,maskara il sta vec, uglavnom da se ne primjeti na kilometar.
moja poruka svim curama: ne pretjerujte molim vass.
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajte ljudi pa da li stvarno mislite da bi se dechko pre okrenuo za nekom devojkom bez shminke sa podochnjacima, ili za lepo nashminkanom devojkom?????????
ne lazite
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gucci_novosadjanka je napisao/la sledeće:
dajte ljudi pa da li stvarno mislite da bi se dechko pre okrenuo za nekom devojkom bez shminke sa podochnjacima, ili za lepo nashminkanom devojkom?????????
ne lazite
e pa vidis ja bi se pre okrenuo za fdevojkom bez sminke jer znam da je prirodno lepa i jer znam da kad se ovoj skine sminka da ce imati podjednako ako ne i vece podocnjake od one ne nasminkane.

A ovo zna svako ko mme zna....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se neka cura lepo nasminka i ako joj to sexy stoji,sigurno je da ce da je primetimo,ako ne da se okrecemo(jer nisam seljak pa da se okrecem) bar da bacimo pogled.To je u muskoj prirodi,od toga ne moze da se pobegne.Isto kao i zene kad vide misicavog muskarca.Ja licno ne volim sminku,ali nisam ni protiv ako zna da se nasminka.Moja devojka se ne sminka,neki put stavi maskaru koja joj prelepo stoji posto istice njene slatke okice,tako da sam na kraju pisanja ovog teksta odlucio da sam za maskaru i ni za sta drugo od sminke(moze i neki sladak sjaj za usne,ili bilo sta slatko na usnama)Very Happy
 
lloyd12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kaze narod bezveze "Zlatna sredina"
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek mi je lepse da vidim ruznu devojku koja je nenasminkana nego ruznu devojku koja je nasminkana. Ruznoca se ne moze sakriti! A sto se tice lepih devojaka, sta ce im sminka...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> "manje sminke i vise ce vas voleti muskarci!!!" ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon