www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"manje sminke i vise ce vas voleti muskarci!!!" ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 02, 2008 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meeee je napisao/la sledeće:
ne znam.prvo volim da se sminkam,jer se tako osecam sigurnije.i ovako sam sva ne sigurna.Bas danas me drugarica zvala na telefon i rekla mi da se javim nekom decku,samo da mu kazem "cao,pozz te moja drugarica" posto se njoj svidja,ali i ako je decko stajao preko puta mene nisam mogla da mu se javim Rolling Eyes (jos sam bila u suknji,nasminkana...ma sve),al jbg.Cak retko pricam i sa svojim deckom,stalno mu sve pricaju moje drugarice.I jos da nema sminke,mogu samo da zamislim kako bih se zbunila. E sad,ne stavljam ono previse sminke,puder ne koristim,niti bilo sta sto ide po obrazima,samo senku,maskaru,ruz,sjaj.


To što ti pričaš nema veze sa šminkom, već sa tvojim samopouzdanjem, na kome treba da poradiš. No, mlada si, ima vremena Smile




Šminka nije samo estetika, već i zaštita, poput pudera.

Umerena šminka signalizuje da je žena negovana. Treba imati u vidu i da postoji dnevna i noćna šminka. Degutantno je videti devojku nafrakanu ko klovn u po bela dana Rolling Eyes Sve ima svoje mesto i vreme.

Svakako da momcima ne prija da se najedu pudera, rumenila, karmina Razz Barem mi tako rekoše Razz Kao i to da su oduševljeni kad vide lepo, nenašmikano ili umereno našminkano lice. Sve oni to vide i cene. I više no što mi mislimo.

E, sad, to što mnoge devojke šminku koriste da bi prikrile koješta i maximalno se potrudile da ne liče na sebe...spada u komplex niže vrednosti Rolling Eyes

Ali, svakako je prava stvar ne šta / koga odvedete sa sobom uveče, već pored čega / koga se probudite Razz



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 04, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sminka bi trebalo da "zacini" na da "prezacini"... da zaintrigira a ne da odbije...
ako zena ne ume da se adekvatno nasminka bolje da ne stavlja ni miligram sminke...
kada se sminka skine i ostane isti vizuelni utisak o lepoti zene... "misija" je uspela...

Citat:

Ali, svakako je prava stvar ne šta / koga odvedete sa sobom uveče, već pored čega / koga se probudite Razz


slazem se u potpunosti.... ali sminka nama veze sa tim... 2 grama sminke ne cine zenu...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
djole984
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2008
Poruke: 8

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 07, 2008 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno sto manje sminke, ceni se njena prirodna lepota, a ne kilo sminke da pokrije to "sto ne valja"
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:


Ali, svakako je prava stvar ne šta / koga odvedete sa sobom uveče, već pored čega / koga se probudite Razz


Sve se u biti manje vise svodi na ovu misao Very Happy

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

količini ovisi o boji tena i kose i mnogo stvari,ali ubiti da,mnoge pretjeraju

_________________
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nema to veze barem meni neigra ulogu.jest ono malo čudno kad vidiš ujutru kakva je bez šminke.ali i kad se dotjera i napuca imaš šta da vidiš.tako da mi više odgovara kad se ribe ljepo dotjeraju našminkaju i napucaju. Very Happy

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> "manje sminke i vise ce vas voleti muskarci!!!" ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon