www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Njegova tipična rečenica?
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Njegova tipična rečenica? Na vrh strane Na dno strane

Koja je to rečenica koju ON najčešće upotrebljava?
Kako vam se obično obraća...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bubi moj volim te puno Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gdje si,sta ima? Confused
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Bubi moj volim te puno Laughing


Joj ne znam zasto ali ja mrzim kad mi neko kaze "bubi".... Shocked
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

babily je napisao/la sledeće:
Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Bubi moj volim te puno Laughing


Joj ne znam zasto ali ja mrzim kad mi neko kaze "bubi".... Shocked


pa meni je baš simpatično Laughing ne znam jesam li ga dva puta u godini dana nazvala imenom 8)

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
cyberpop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 01 Dec 2006
Poruke: 127
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nevolim takve stvarcice...Bebilicu, kuco, maco, pile i da ne spominjem raznorazne "dodatke"

Eventualno Ljubavi moze da prodje....
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jeb... misha Wink Laughing
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da vidimo... njegova tipicna recenica je... "Dogovoricemo se", izgovara je svaki put kada se ne slaze sa nekim mojim predlogom, a nece da mi se suprotstavi direktno. Najcesce... to mu ne pomaze mnogo... jer sam vec naucila skriveno znacenje:)))
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Sta da kupim"

"ok" Mr. Green
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njegova tipicna recenica je "bice prilike" svaki put kad krenem da zvocam kako bih ja ovo i ono, ovako i onako...
I da..."Dogovoricemo se", u istim situacijama kao i kod Ellectre...Da mi nemamo istog decka? Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mala volim te puno! Very Happy Wink
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
babily je napisao/la sledeće:
Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Bubi moj volim te puno Laughing


Joj ne znam zasto ali ja mrzim kad mi neko kaze "bubi".... Shocked


pa meni je baš simpatično Laughing ne znam jesam li ga dva puta u godini dana nazvala imenom 8)


Ne volim to "Bubi" zato sto je jedna moja drugarica zvala tako jednog svog decka koji je bio uzasan (i prema njoj i u svakom drugom smislu) i kojeg ja bas i ne volim (hvala bogu nisu vise zajedno) i od tada kada cujem to "Bubi" ja se najezim i uvek se setim tog decka..... Shocked Shocked Shocked
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Njegova tipična rečenica? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  sledeća
Strana 1 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon