www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zeljko Vasic
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 12, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula sam samo moja...i sta reci,prava balada...

 
djuka986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Feb 2006
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Zeljko Vasic je kralj osim pesme "Samo Moja" koja je extra ima jos jednu pemu koja ce se naci na njegovom novom albumu, a to je pesma sa kojom je ucestvovao na Suncanim Skalama u HN, a pesma se zove "Samo da dobro si".

To je jos jedna dobra pesma od njega,a za ostale cemo videti kad mu izadje prvi album . . .

Uskoro treba da izadje i spot za jos jednu njegovu pesmu sa novog albuma "Kad si s'njim", a spot je snimao u hotelu Jugoslavija...

Videcemo cuo sam da mu album izlazi pocetkom godine tako da cemo morati da sacekamo jos malo,mada verujem da ce to biti jako dobar album...

Ma Zelko Vasic je kralj !!! Smile
 
Bandijerna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Okt 2007
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je istina da njemu Vlado GeOrgiev pise pesme?
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 07, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja sam cula isto to, moguce je.A sto se tice samog Zeljka, covek izuzetno dobro peva,"Samo moja" je savrsena pesma,sve pohvale...
Mada, malo je nadmen...Pre par godina na koncertu V.Georgijeva bio je gost i poprilicno se uobrazeno ponasao prema publici(nama), nije nas ni primetio Sad .Dok je Vlado ispao bas fer Wink ... Nadam se da se promenio,bolje za njega...

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Mia_rw
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Dec 2007
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 26, 2008 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danas, kada me je otac vozio u skolu, na radiju je bila neka pesma, i pre nego sto je pocela, mislim da je peva Zeljko Vasic.
E sada, TOLIKO mi se svidela, da cim sam je cula, zapamtila sam je napamet, i sada ne mogu da se setim kako ide...
Znam da se pominje nesto na foru:" Nisi htela previse ljubavi..." ili nesto:" Sada si sa njim, on ti daje sve sto ti treba..."
I uopste ne znam dal je Zeljo Vasic peva, znaci nisam sigurna, ali mi se cini...
Moooolim was ljudi, ako neko zna, da mi kaze...
 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 02, 2008 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je pjesma "Kad si s njim"Inače dali je izašao njegov novi album?

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 05, 2008 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i on mi je isto Embarassed pesme iskacu iz klisea, a iskreno pre bih njega slusala od Vlade, Sase i ostalih...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zeljko Vasic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon