www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Primenjene umetnosti
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~
::  
Autor Poruka
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 10, 2005 12:45 am    Naslov poruke: Primenjene umetnosti Na vrh strane Na dno strane


Mozaik


Klod Mone, Glacee Mule


Henri Matis, Ples


Gustav Klimt, Vodene zmije


Pablo Pikaso, Devojka pred ogledalom


 
anno_domini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 2:19 pm    Naslov poruke: pozdrav! Na vrh strane Na dno strane

naisao sam prvo od svih poistova na ovaj, i pravo mi se svidja....valdja iz razloga jer sam i sam student dizajna, i vise sam sklon primenjenoj umetnosti, nego onoj, kako da kazem obicnoj...

i trebas mozda izdvojiti ne samo primere cipela, nego i primere recimo, onog ajkula auta, sto je picasso dizajnirao, zatim dali je radio dosta onih telefona, kaucha, itd...

ma lupam gluposti- pozdrav tebi!!!!
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na sugestiji, premda si i sam dobrodošao da se uključiš, napišeš ponešto o primenjenoj umetnosti o kojoj lično ne znam mnogo.... Wink


Nadrealistički genije Salvador Dali, Mae West apartman



_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
eyeslistener
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

primenjena umetnost ...

sam naziv govori ... ponekad ga samo prevedem u "umetnost u granicama realnosti"

kontakt sa realnoscu je upravo ono sto je odvaja od ciste umetnosti .. a dozivljavam je jos i kao kontrolisanu umetnost jer ju je moguce ukrotiti dok , ako pogledamo primer slikara ... on ima platno , boje i cetke svoje i ni jednu jedinu granicu ... tj ne zavisi ni od cega

sta je covek nego primenjena umetnost ... zar ne ?
 
aneta77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 28, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mae west je stvarno apartman,Salvador jeste genije!Bila samu Figuerasu i videla njegova dela...Jedinstveni ugodjaj.Apartman je interesantan jer su usta kozni crveni kauc,oci slike na zidu,a sve rasporedjeno u prostoru dok se ovakav frontalni porikaz dobija posmatran sa odredjane visine kroz rupicu....Ceo muzej je nevervatan..

_________________
moj potpis
 
Manhattan
Psycho Killer
Psycho Killer



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 4031
Mesto: ...where the wild roses grow!

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

........"papa was a rolling stone, whereever he laid his cake was his home".......kolačići šeširići, umetnost ukusa......








_________________
Mo'š misliti! Rolling Eyes
 
Lilith
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 354

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako lepe fotke, saljite jos!
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam meni se ovo nesvidja Sad
 
E_X_I_T_O_V_K_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2006
Poruke: 17

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hej studenti dizajna,pise vam ja se nadam buduca koleginica!Hocu da upisem enterijer na dizajnu.Bacite mi par saveta,sta kako za prijemni,predavanja,tesko>lako i slicno.Hvalaaa:)))

_________________
STATE OF EXIT 04/05!!!!!Smile))
 
Imagine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 29
Mesto: ni na nebu ni na zemlji...

ireland.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 07, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hey...ja idem u umetnichku shkolu "Tehnoart Beograd"[color=Font Color] [/color] na Zvezdari......
moj smer je konzervacija i restauracija slika i umetnichkih predmeta......
ali obozavam primenjeni dizajn.......
inache obozavam umetnost.
pozzzzzzzz

_________________
ko ne ziwi sad-ne ziwi nikad...shta ti radish?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Umetnost ~ -> Primenjene umetnosti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon