www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sedma: Harry Potter and the Deathly Hallows
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Artemis Faul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 125

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 10:42 pm    Naslov poruke: Sedma: Harry Potter and the Deathly Hallows Na vrh strane Na dno strane

Sta ocekujete od poslednje knjige serijala?

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta ocekujem? Nesto spektakularno u svakom slucaju. Nista manje od toga ne dolazi u obzir. Ocekujem konacan rasplet i objasnjenja koja mnogi fanovi cekaju godinama. Ocekujem pravi konacni obracun izmedju Harija i Voldemora, mnogo scena sa Remusom (bez njega knjiga nije knjiga), smrt Petigrua (bilo bi bas lepo kad bu umro u teskim mukama). Cekam da vidim da li ce nesto dobro ispasti od mladjanog Melfoja (nadam se da hoce jer je sad konacno oslobodjen uticaja oca), navijam da se ispostavi da je Snejp na strani Reda (ne bi valjalo da Hari ubije pre nego sto to otkrijemo), zelim da vidim nekog od clanova Reda kako dolazi glave Beli (ako je iko, pored Voldemora i Petigrua zasluzio da umre to je ona...ako ikako moze, valjalo bi da nekako izneveri svog Mracnog Gospodara i da joj on presudi...uh kako me ta misao raduje...Crucio je idealna kletva za nju). Volela bih da se Remus konacno skrasi (mada ne navijam bas za Tonks...nekako mi je smor od lika) i da konacno sredi svoj zivot (pod uslovom da ga JKR ne ubije za sta iz sve snage navijam jer cu je u protivnom naci i svojerucno zadaviti).

P.S. Knjiga se zove 'Harry Potter and the Deathly Hallows' Wink

P.P.S. Hvala Annabel na ispravci Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva cekam da izadje ta knjiga,ali moram priznati da mi je zao sto je poslednja Sad Sta ocekujem? Pa ocekujem da ce i Harry i Voldemort umrijeti Sad Tako je rekla JKRowling, da ce dvojica glavnih likova umrijeti Sad Ne shvatam Snejpa,i mrzim ga Smile ali najvise mrzim Belatriks,ta vjestica je ubila Sirijusa,a on je bio jedini koji je ostao Harryju(sem njegove tetke..). Da, Petigru zasluzuje smrt,i to sto goru...
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel zna neko tacno kog dana ce se pojaviti Deathly Hallows u Srbiji? Znam da ima pretplata ali da li ce bas 21.jula?
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izdanje na srpskom bi trebalo biti gotovo do sajma knjiga kada je planirano izdanje u tvrdom povezu, a na dzepno izdanje mislim da cemo morati sacekati negde do nove godine...inace srpski je medju prvim jezicima na koje ce knjiga biti zvanicno prevedena...e sad...da li ce se kod nas moci nabaviti na engleskom i kada to ne znam...ako neko zna kako se moze naruciti na engleskom kod nas, bila bih mu zahvalna kad bi ovde napisao...thnx

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
SmashingPumpkin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 76
Mesto: Kula nazalost...nemam knjizaru!!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ce ovo biti extra knjiga(i procitao sma prethodne delove).nadam se da snejp nece umreti i da ce se konacno nekako pokazati da on nije na voldijevoj strani(albusove poslednje reci: molim te...),a isto tak ose nadam da ce mamlaz od harija umreti najgorom smrcu(mada i ako bude crko morace to da bude jako blag nacin jer i mala deca citaju ovo delo i bili bi skrhani kada bi procitali da je hariju mac odsekao glavu a telo sodomizovano Smile),za rona i hermi bi hteo da se smuvaju medjusobno jer mi izgledaju extra kao par Smile
kako je ovo bitka izmedju good & evil ,evil mora da umre...nazalost Sad

_________________
Riot Grrrl!
Rebel Girl!
Feminizam!
Revolution!
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 15, 2007 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ocekujem od prilike sve isto kao i nastasenjka.. i ocekujem da je knjiga debela kao ni jedna do sada, jer najvise mrzim kad dodjem do kraja Hari Poter knjiga..
i ocekujem da ce se razjasniti da je Snejp na kraju dobar.. i ne znam ko je rekao da misli da ce Voldemort i Hari umreti, ali mislim da Hari nece jer bi to bio sok za ceo svet Smile .. a i cula sam od drugarice da je procitala negde da bi kao zadnja stvar u knjizi trebalo da bude dijalog Hari i Hermione kad ona njemu kaze "Hari gde ti je oziljak?".. mada to nije 100% sigurno..
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moram da te razocaram, Deathly Hallows je kraci od Vatrenog Pehra, malo duzi od Polukrvnog Princa... Da, nazalost. Ali to je OK. Ako se uzme da je Half-Blood Prince ustvari prequel DH-u, onda imas jednu veliku avanturu... Idem sutra do BG-a, pa ako saznam nesto vise, postavicu ovde kada u Srbiju dolazi izdanje na engleskom. Najkasnije je utorak, 24.jul, ali mi je to kasno, zelim je bas 21. U Mamut knjizari mi je neka fina devojka rekla da ce mozda biti u 00.00h 21.jula kao za Polukrvnog Princa, ali jos tacno ne zna. Ako bude, ja cu biti prvi u redu. Niposto ne zelim da zakasnim sa knjigom i cujem neki spojler. Ubio bih se!!!
A da, nije zadnje to pitanje za oziljak nego bas rec OZILJAK-scar. JK Rowling je to rekla i ne bi trebalo da se to promenilo...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 20, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mali update...u mamutu se moze naruciti knjiga i stize 21. jula i to sve uz popust od 15% u odnosu na cenu koja ce kasnije vaziti...naravno, radi se o izdanju na engleskom Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
gesh15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi! If someone knows English, could he/she tell me where and when is the premiere of Harry Potter and the Deathly Hallows in Belgade and is it close to Hotel Royal. I'm a Bulgarian but I'm going to be in Belgrade on 21 July and I want to buy it there.
So, I'd be happy if you tell me some details about your premiere:)

_________________
http://potter-7.com - my harry potter fan site
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roulingova suprugu otkrila kraj sedme Poter-knjige

Britanska spisateljica Dž. K. Rouling otkrila je svom suprugu kraj, od fanova željno iščekivanog sedmog romana o Hariju Poteru. Već odavno su krenule spekulacije oko toga ko će poginuti u romanu "Harry Potter and the Deathly Hallows", pošto je Roulingova prošle godine najavila da će dva lika biti ubijena. Ona nije dala ni nagoveštaj ko bi to mogao da bude, pa čak ni glumac Danijel Radklif (17), koji u filmovima glumi Harija Potera, ne zna šta će se desiti u završnom romanu koji će biti objavljen 21. jula. "Niko od nas nije dobio neku najavu. Mislim da je samo suprug Dž. K. Rouling nedavno saznao šta će se dogoditi. Ne verujem da iko drugi zna", izjavio je Danijel Redklif na konferenciji za novinara na kojoj je najavljen predstojeći peti film "Hari Poter i Red Feniksa", čija je svetska premijera zakazana za 28. jun u Tokiju (beogradska premijera biće održana 12. jula u Sava centru, najavio je ranije Tuck).

Mladi glumac ranije je izjavio kako se nada da će Poter umreti na kraju finalne knjige, ali je sada daleko oprezniji u svojim izjavama. "Pre nekoliko godina sam to izjavio, ali sada ću se od toga uzdržati jer su narednog dana naslovi u novinama bili - Radklif želi Harijevu smrt", naglasio je on. Ema Votson, koja glumi Harijevu školsku drugaricu Hermionu Grendžer, kaže da se nada kako će njen lik preživeti. "Nadam se da će joj to uspeti. Ne znam sa sigurnošću, ali mislim da će preživeti", rekla je ona. Inače, ona, Radklif i Rupert Grint, koji u filmovima glumi Rona Veslija, izražavaju nadu da će nastaviti sa glumom i kada se okonča serijal o Hariju Poteru - najverovatnije 2010. godine. Grint već ima rezervni plan ako ne bude bilo ništa od glume. "Ako to ne bude funkcionisalo, ostaje mi kamion sa sladoledom koji sam nedavno dobio", kaže mladi glumac. V. T.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 25, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam citala niti jedan dio ..nesto malo sam pogledala film nekakav pehar Mr. Green

Iskreno volim knjigu volim film ali me tipovi gledista ove vrste doista ne privlace..cak sam u po filma pocela zijevati i da me dragi ne uhvati za ruku i ne izvede u grad zaspala bih definitivno.

Dakle ne ocekujem nista glede ovog dijela Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Sedma: Harry Potter and the Deathly Hallows Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon