www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Msn messenger
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji net imas???Moj drug ima problema s 8-icom,stalno mu se gasi ali izvalio je da je to do proxy podesavanja kod naseg internet provajdera,stalno mu ispada i iskljucuje se ako ti je to problem pokusaj da skines 8.1 a ako i on ne radi vrati se na 7.5....jer definitivno 8.0 ima jako puno problema (kojih ja na srecu nisam iskusiodok sam ga koristio,...)


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iman dsl-iskon. Moj msn privatni radi normalno, nemam ni 20 kontakata na njemu, al odem na msn, domačeg, čim se logujem ugasi mi se odmah ili za 2 minute. Sa druge strane mi kažu da je možda opterečenje msn-a. Al ja u to sumnjam. A da se vratim na 7.5, nema šanse, nemogu.
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 5:05 pm    Naslov poruke: JEl zna neko Na vrh strane Na dno strane

JEl zna neko kako da pokrenem igre sa svojim kontaktima u ovom nowom windows LiVE messenengeru, Kliknem na onu sliku sa kartom i sahovskom figurom i on mi kaze da nema raspolozivih igara i aktivnosti , sta da radim da mi se opet vrate igre i da mogu da ih igram >>>>>??
pomagajte ljudiII. I ako neko zna gde da nabavim msn 7.5 jer ovaj novi je sra**e... POmagajtee!!!

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukucaš "msn" na Google. Iskoči ti link s kog možeš da "skineš", klikneš na to, iskoči ti spisak verzija, ti odabereš jednu i to ti je to. Very Happy

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Očeli mi neko objasnit na msn-u kad pišem nekome, zašto mi se vračaju poruke? Nije kod svakoga, al ima njih par. Dali je do msn-a nešto ili? Rolling Eyes
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poruke ti se vracaju , zato sto verovatno korisnik nije primio poruku, pa se poruka tebi vrati sa naglasenjem da korisnik nije primio poruku,,,,

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

markozutic je napisao/la sledeće:
Poruke ti se vracaju , zato sto verovatno korisnik nije primio poruku, pa se poruka tebi vrati sa naglasenjem da korisnik nije primio poruku,,,,


Znam i ja to, al zašto je online a ne prima?? to već dva dana tako. Online je a ne prima poruke? I njih troje. Ko šta reko nisu svi, nego pojedini.
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znam , to se MSN je jako zabagovan,,, kad je neko offline, kod tebe moze pisati da je jos uvek online,,,ili ako je tome kome saljes poruku internet slab ili skida nesto sa neta, on je online ali MSN nije u stanju da mu isporuci poruku,,,, ima 100 razloga,,,,.. To je do MSN-a, tu nemozes nista da uradis....

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iman msn live 8.1. Problem je samo, šta mi je neko veče tražija novu verziju da instaliram, a prije toga je radio super. Kako san morala da instaliram to šta je tražija, od tad mi ne radi ako ima na njemu ima previše kontakata. Izbacuje. Neznan zašto. Drugi mi nalog koji iman jako malo kontakata, radi. Al drugi neče. Ako može mi ko objasniti u čemu je stvar, il pomoći ikako. Hvala puno.
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vilenjakinja je napisao/la sledeće:
Iman msn live 8.1. Problem je samo, šta mi je neko veče tražija novu verziju da instaliram, a prije toga je radio super. Kako san morala da instaliram to šta je tražija, od tad mi ne radi ako ima na njemu ima previše kontakata. Izbacuje. Neznan zašto. Drugi mi nalog koji iman jako malo kontakata, radi. Al drugi neče. Ako može mi ko objasniti u čemu je stvar, il pomoći ikako. Hvala puno.



Ja bi ti preporucio da skines verziju 8.1 i da je instaliras,verzija 8.1 po meni je najbolja i ne bi je nikada menjao, iako izlaze stalno nove i nove verzije msn-a ja sam se zadrzao na 8.1 i prezadovoljan sam, evo ti link...

http://rapidshare.com/files/52369090..._nous.exe.html
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fala ti, al meni je verzija 8.1. prije mi je radija, al sad koči mnogo. Nešta mi je tražija da instaliram, al verzija je ista. Provjerila sam. Možda je negdje drugi problem.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marko14 je napisao/la sledeće:
Vilenjakinja je napisao/la sledeće:
Iman msn live 8.1. Problem je samo, šta mi je neko veče tražija novu verziju da instaliram, a prije toga je radio super. Kako san morala da instaliram to šta je tražija, od tad mi ne radi ako ima na njemu ima previše kontakata. Izbacuje. Neznan zašto. Drugi mi nalog koji iman jako malo kontakata, radi. Al drugi neče. Ako može mi ko objasniti u čemu je stvar, il pomoći ikako. Hvala puno.



Ja bi ti preporucio da skines verziju 8.1 i da je instaliras,verzija 8.1 po meni je najbolja i ne bi je nikada menjao, iako izlaze stalno nove i nove verzije msn-a ja sam se zadrzao na 8.1 i prezadovoljan sam, evo ti link...

http://rapidshare.com/files/52369090..._nous.exe.html




pise file not found Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Msn messenger Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon