www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Msn messenger
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~
::  
Autor Poruka
Grim™
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 133
Mesto: Zagreb, trenutno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mora značit da će vidjet standardne smajlije...vidjeće one koje ovaj posalje, ali ih nece moci sacuvati pod istim kodom...Smile

osim toga ljudi, izaso je WLM 9.0...a vi jos o sedmici pricate Evil or Very Mad


 
Z-H-C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 29 Sep 2006
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 4:28 am    Naslov poruke: Iskljucivanje Windows Messenger-a Na vrh strane Na dno strane

Iskljucivanje Windows Messengera

Najlaksi nacin da iskljucite (disable) windows messenger jeste da na preimenujete folder C:\Program Files\Messenger ili ga pomerite na drugu lokaciju.

Jos jedan od nacina da uradite disable windows messengera jeste da idete na Start/Run - kucate gpedit.msc , pronadjete putanju Admistrative Templates/Windows Components/Windows Messenger i u desnom delu prozora izmenite podesavanja na enable.


Brisanje Windows Messengera na Windowsu XP

Jedan od nacina da obrisete Windows Messenger jeste:
Start/Run i kucajte RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Jos jedan od mogucih nacina za brisanje messengera jeste:
Otovrite Control Panel, zatim Add or Remove Programs, pa onda odaberite Add/Remove Windows Components i jednostavno iskljucite check box ispred Windows Messengera.


Iskljucite Auto-Start Windows Messengera

Start/Run/Regedit i pronadjite i obrisite registry kljuc HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\MSMSGS


Ukljanjanje Messengera iz Outlook Express-a

Start/Run/Regedit i pronadjite kljuc HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Outlook Express
Kreirajte jednu novu vrednost DWORD ili izmenite postojecu, tako sto cete "Hide (Disable) messenger" postaviti na vrednost 2.

Da bi se primenile ove izmene potrebno je resetovati racunar ili se ponovo ulogovati na system.


Nadam Se Da Je Nekome od Koristi !!Smile
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li neko gde se kod mene na disku nalaze smajliji? Hoću da instaliram novu verziju, ali neću da ih izgubim.
Jednom sam ih iskopao, ali sad ne mogu da ih nađem.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
moonn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 13 Feb 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 28, 2009 8:40 am    Naslov poruke: error code 81000314 Na vrh strane Na dno strane

ovih dana ne mogu da se nakacim na msn
stalno mi izbacuje poruku
error code 81000314 i da pokusam da se ulogujem kasnije
.....al to kasnije.......nikako da dodje
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 17, 2010 8:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgleda da sam zakačio onog crva (ili spyware, šta je već to) što svima na listi prijatelja šalje neku reklamu. Virus definitivno nije.
Postoji li neka varijanta da ga se otarasim, a da ne radim reinstalaciju Windowsa?

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 19, 2010 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^

Promeni password za MSN - trebalo bi da pomogne.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 25, 2010 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni kad se kompjuter upali uvek mi trazi da se logujem na msn, iako svaki dan kliknem na Remember me, Remember my password, i ono da me automatski loguje. Ali svaki put kad ugasim i upalim kompjuter, trazi mi informacije opet. Zar ne bi trebalo da zapamti?

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 28, 2010 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tools -> Options

Proveri da li su ti svi ovi checkbox-ovi check-irani?

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 28, 2010 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste, sve je cekirano...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
*Princ*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2009
Poruke: 33
Mesto: PRELEPO U

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 16, 2010 1:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam problem sa msn-om ne mogu da dodam ni jednu igricu u msn-u

_________________
~BIG KISS FOR YOU BABY~
 
*Princ*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2009
Poruke: 33
Mesto: PRELEPO U

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2010 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

instalirao windows live essentials na obicnom xp i sad ne mogu promeniti jezik msn-u a kad probam da instaliram drugi on cuva podesavanja prethodnog zna li neko sta da radcim?

_________________
~BIG KISS FOR YOU BABY~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> Msn messenger Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon