www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Izbor za mistera "Domaci.de 2006"!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~
::  

Izbor za mistera 2006
coco_bill [str: 1]
6%
 6%  [ 3 ]
Boky [str: 1]
8%
 8%  [ 4 ]
Hami_lolic [str: 3, 6]
10%
 10%  [ 5 ]
ufo1 [str: 4]
8%
 8%  [ 4 ]
piastowskiharnas [str: 5, 6]
4%
 4%  [ 2 ]
vladanmilosevic [str: 6]
20%
 20%  [ 10 ]
trola41 [str: 6]
6%
 6%  [ 3 ]
majk.g4 [str: 5 - vidi prvi post]
6%
 6%  [ 3 ]
Velja25 [slike su na prvoj strani na ovoj temi]
29%
 29%  [ 14 ]
Ukupno glasova : 48

Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vec se polako priblizavamo kraju ankete i vec se pomalo vidi ko ce biti pobednik [ja jok, kao sto sam i mislio].

Da podsetim na nagrade: prva tri mesta -> titula i pretplata na casopis Ein Newyddion [novogodisnji broj cu uskoro poslati]



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala vam za moj 2 glasa.Hej!!! Mr. Green

_________________
 
pstricevic
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 66

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 148

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glasam za piastowskiharnas mislim da i crnogorci treba da dobiju glas
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sorry,sorry,sorry......hvala vam za moj 1 glas,sto drugi je od mene... Mr. Green Mr. Green .Ako glasala za mene cura Wink saljem njej pusu i molim da se javi na PP ,cestim ja nekoj dobar sladkish Wink Very Happy .Ako je glasal decak nema da saljem kiss Mr. Green -da ne mislite sto sam ovi koj voli momci...... Mr. Green Mr. Green Mr. Green ,javise u Kafani druze da castim te jedno toceno... Mr. Green .Pobedniku castitam.Istinski muzkarac....... Mr. Green ,djevojke sa zadovoljane... Wink Mr. Green Mr. Green .Hej !!!

_________________
 
-guess-
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2007
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Embarassed
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 6:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto je davno isteklo onih 20 dana, trazicu da se zatvori ova anketa. Pobednika cu proglasiti u posebnom postu.

Zahvaljujem damama koje su glasale za mene [obema, jer sam jednom glasao za sebe]. Embarassed

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> ~ Arhiva - Trač partija ~ -> Izbor za mistera "Domaci.de 2006"! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon