www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beograd
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: extra se osecam... Na vrh strane Na dno strane

extra se osecam kad sam u njemu nema nista lepse od suncanog dana provedenog na Kalemegdanu

 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beograd,aj "didemo u Beograd jer tamo ima sve...

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
alexandra_calmic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Sep 2006
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd je suvise brdovit za grad,nije los,ali nije ni najlepsi!
 
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda ima i lepsih gradova,ali Beograd ima dusu koju drugi gradovi nemaju.
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rulez, sta vise reci.......svuda podji kuci dodji!

kumalu je napisao/la sledeće:
Mozda ima i lepsih gradova,ali Beograd ima dusu koju drugi gradovi nemaju.

upravo to........putovao sam svuda po evropi i ima mnogo lepih gradova, ali BG .....nema mu ravnog Very Happy



[Edit by skorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a koju on to dusu ima ja je bas i ne vidim iako zivim u njemu Rolling Eyes Question

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i dalje jedam od omiljenih gradova ..... u beogradu disem punim plucima ..... mada ima jos mnogo gradova koje obozavam i u kojim mi se svidja zivot
 
magdalenar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 64

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cest sam gost, barem bila, imam tamo dosta poznanika/rodbine, uvijek mi bude lijepo. Za mene BG ima poseban znacaj, simbol je naseg naroda, njegove sarenolike kulture, i velikog, otvorenog srca!
 
daxon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino u beogradu sto je lepo su beogradjanke! ! ! :d



[Edit by Ivankamaza: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
medonja89
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 322

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je jedan od lepsih gradova u evropi
Nije sto je nas nego je stvarno takav
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 8:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam taj grad ...jednostavno to je grad koji pruza mogucnosti zivota za sve generacije....jedino sto bi mogli da poprave u tome gradu su recimi fasade ali ni to nije tako strasno jer beogead je i grad kulture i istorije .....tamo je zivot 24 sata ....za mesec dana idem u beograd i jedva cekam
 
misterioso
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Nov 2006
Poruke: 34

argentina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije Beograd djabe grad buducnosti .... ja se uvek lepo provedem u beogradu, pa makar i otisla samo do trafike da kupim novine Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~ -> Beograd Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  sledeća
Strana 24 od 27

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon