www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prošli život
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~
::  
Autor Poruka
snezana22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Prošli život Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koliko vas zna nešto o svom prošlom životu, ali sam sigurna da neke zanima to, pa asko želite znati posetite ovu stranicu i sledite upute:
http://www.astromag.biz/astro11.htm .... uživajte, a i ako želite možete se ovde i pohvaliti svojim bivšim životom!!!!! Very Happy


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam vrlo obrazovani intelektuani lihvar Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
mala_206
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 902

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lokalni - mjesni vladar nekog djela u Iranu. žestok, nepravedan i sklon ugnjetavati vlastiti narod Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Prestaću te voljeti tek kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk pada latice ruže na stakleni sag dvorca, koji nikada nije postojao!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:

--------------------------------------------------------------------------------
U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili na dalekom istoku Rusije, u razdoblju od 1024. do 1205. godine. Bili ste vrač i duhovni vodja drevne države Bohaj. U više navrata razgovarali ste sa bogovima na planini Pidan, koji su vam podarili neobično dugačak i zdrav život. U svom poslu često ste savjetovali mnoge vojne zapovjednike, koji su zahvaljujući tome redovito izlazili kao pobjednici iz mnogih bitaka. Za potrebe samog vladara provodili ste eksperimente i rukovodili ekipom ljudi koja je izučavala kristal koji govori. Bogovi su kroz kristal vama saopćavali svoju volju, a vi ste te poruke prenosili drugim ljudima.

U sadašnjoj biste egistenciji svakako trebali posjetiti planinu Pidan, te izučavati magiju, astrologiju i različite metode proricanja. Vaša je karmička zadaća da u ljudima udahnete vjeru, te ih učite vjerskim istinama. Bit ćete sretni u ljubavi, financijama i svim ostalim životnim područjima ukoliko barem jedanput u životu kleknete na koljena na runskom oltaru na vrhu Pidana.

Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Andreja92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 10:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo sta meni kaze PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Tunisu, u razdoblju od 1645. do 1688. godine.


Iako ste bili oženjeni - gotovo da i niste živjeli sa suprugom i djetetom, jer ste zarana pali u ropstvo, u kojem ste teško i muktrpno radili, pa ste na koncu, podlegli od tjelesne iscrpljenosti i obolenja.


U sadašnjoj egzistenciji trebali biste ostvariti sve svoje planove povezane sa materijalnim blagostanjem. Poželjno je da težite rukovodećem mjestu ili da zauzmete takav položaj u društvu, zahvaljujući kojem ćete moći upravljati drugim ljudima ili na bilo koji način utjecati na njihov život. No, ako ne uspijete u tome - tada ne bi bilo loše da imate vlastiti biznis, u kojem biste 'željeznom' rukom uveli red i disciplinu. U svakom slučaju, trebali biste savladati sve prepreke koje se pojave na vašem putu, ne opterecujući se problemima drugih ljudi.


Možda nećete biti pretjerano sretni u osobnom životu, a odgoj djece mogao bi vam predstavljati osobiti problem.
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

8-[ ovo mi se nikako ne dopada... 8-[


prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili u Madjarskoj u razdoblju od 1117. do 1214. godine. Bili ste grof, koji je vladao velikim dijelom zemlje. Imali ste prilično brojnu obitelj koji su činili: tri sina, jedna kćerka, četvero unuka i osmero praunuka. Sve do navršene 50-e godine života održavali ste uredan obiteljski život, nakon čega ste posve prekinuli veze sa članovima obitelji. Preko dana ste živjeli normalnim i uobicajenim životom za jednog plemića i bogataša, a noću ste potajno vodili dvostruki život, u kome ste se ponašali kao vampir i nedužnim žrtvama pili krv. Vaša djeca i unuci dugo su vremena slutili i sumnjali, kakovu to mračnu tajnu skrivate u sebi. U vrijeme jedne (tada uobičajene) borbe za zemlju i vlast - neki je pridošlica iz Rusije otkrio vašu tajnu i razglasio je svima. Ubrzo nakon toga netko vas je ubio i tako se osvetio za sva nedjela koja ste počinili - no, vaše tijelo nikada nije pronadjeno.

U sadašnjoj ćete egzistenciji možda osjećati nemir zbog nerazumnih želja, koje će se povremeno javljati u vama. Sve to može dodatno pogoršati i eventualna sklonost alkoholu, čime biste se ozbiljno izložili mogućem nasilju. Predlažemo vam da uvijek nosite sa sobom amajljiju u obliku 'čekića', koja će vas prema mišlenju tibetanskih znalaca - sacuvati od tjelesnih karmičkih opasnosti.


Vaš je osnovni zadatak da činite dobra djela, ali i da postanete predvodnikom, rukovodiocem ili vodjom drugih ljudi.


Izgleda da vam je sudjeno da imate nekoliko partnera (odnosno partnerica), koje nećete voljeti.


I na kraju, još nešto: u nekoliko navrata doživjet ćete vrlo neobične stvari...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo i mog proslog zivota Very Happy

U prošlom životu rodili ste se, prebivali i radili na području Španjolske, u razdoblju od 1534. do 1601. godine. Naslijedili ste malenu zlatarnu, te nastavili obiteljski posao, na području današnje Valencije. Kao osoba bili ste pretjerano zatvoreni u sebe, te pomalo 'mrki', zbog čega niste nikada uspjeli postati bogatim i slavnim. Izgleda da ste bili i sramežljivi u poslu, pa vam prodaja nakita nije naročito 'išla'. Unatoč svemu, imali ste redovnu zaradu, koju ste omogućili i svojim pomoćnicima u trgovini.

Pred kraj života počeli ste se vrlo uspješno baviti alkemijom. Nakon vaše smrti - obitelj (dakle, vaša žena i djeca) pronašli su veću količinu zlata u šipkama (koje niste kupili), što im je omogućilo da bezbrižno prožive ostatak života - štoviše to zlato je omogućilo bogat život i vašim praunucima.


U sadašnjoj egzistenciji trebali biste imati mnogo znanaca i prijatelja, na koje morate pozitivno djelovati, šireći sklad i sreću svuda oko sebe.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf...bas sam bila opasna...Da mi je bar ostalo nesto u ovom zivotu od toga sto sam pokrala u proslom... Confused Wink

U prošlom životu rodjeni ste i prebivali u Rusiji, u razdoblju od 1639. do 1685. godine. Na žalost, moram vam reći da ste u prošloj inkarnaciji bili razbojnik koji je nemilosrdno pljačkao i ubijao ljude. No, usprkos svega - niste uspjeli steći čak ni zao glas, a niti se obogatiti. Od malih nogu vaš se život odvijao po shemi: kradja, ubojstvo, bijeg. Može se sa sigurnošću reći da drugačiji (ili bolji) život niste nikada upoznali. Stradali ste u skladu sa biblijskom recenicom: 'tko se laća mača - taj i pogiba od mača'.

U sadašnjoj egzistenciji morate pronaći svrhu i smisao života u tome da pomažete i donosite korist drugim ljudima. Naučite biti tolerantniji i prema sebi, ali, svakako, i prema drugima. Nadalje, praktički, cijeli biste se život trebali samoobrazovati...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
majica81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Jan 2007
Poruke: 15
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U, al mi je bio zivot. Zivela u Spaniji od 1712-1742, kao cirkuski akrobata, i tako i poginula u cvetu mladosti dok sam izvodila akrobacije na velikoj visini! Crying or Very sad
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i mene...ahem Rolling Eyes

PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
U prošlom životu rodjeni ste, prebivali i radili u Indoneziji, u razdoblju od 1304. do 1332. godine. Tada ste se gotovo i isključivo zanimali ratovanjem, u okviru svog plemena. Mnogo ste vremena provodili u bitkama, pa praktički niste razmišljali ni o čemu drugome nego o ratovanju. No, valja reći da niste poginuli u nikakovoj bici, već da ste stradali u erupciji jednog vulkana. Treba još istaći da ste bili oženjeni i imali dvoje djece.

Vaš osnovni zadatak u sadašnjoj egzistenciji je steći i zadobiti autoritet, 'osvojiti' vlast i postati utjecajnim. Morat ćete barem saslušati savjete bliskih ljudi, no, konačne odluke i rješenja donositi sami, prema vlastitom mišlenju i nahodjenju. Nastojte dobro kontrolirati svoje misli i postupke. Dužni ste izgraditi vlastitu samouvjerenost, te se pouzdati u vlastite sposobnosti i snagu, pa ćete uspjeti pronaći izlaz iz svake, pa i iz najteže situacije. Spisak vaših mogućih zanimanja izuzetno je širok, pa će vam možda biti teško odabrati svoju profesiju. Negdje duboko u vama sačuvano je znanje o božanskom svijetu, te nekim čudesnim i neobičnim dogadjajima. Možda otuda potječe vaše eventualno zanimanje za mistiku i astrologiju.

Vi biste se, nadalje, trebali češće opuštati, stvoriti oko sebe ugodjaj praznika, zabaviti se i uživati u životu. I još nešto: vjerojatno se nećete ograničiti samo jednim brakom ...

~*~

nisam odolela pa sam izradila i bratov...ovo je loodilo

PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:
U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Italiji, u razdoblju od 1243. do 1285. godine. Još zarana, u djetinjstvu, započeli ste sa djeparenjem, te cijelog svog života ostali lopovom.

No, nikada se niste uspjeli obogatiti, obrazovati, a niti zasnovati vlastitu obitelj. Povremeno ste znali na kratko noćivati kod poneke ljubavnice, i to je bilo uglavnom sve u vašem ljubavnom životu.

U nekoliko navrata uhvaćeni ste u trenutku kradje, te bili žestoko prebijeni zbog čega su vam već u 40-oj godini života stradali bubrezi i jetra. Nakon što ste pokušali opljačkati jednu vrlo bogatu obitelj - bili ste ustrijeljeni i tako skončali svoj život.

U sadašnjoj egzistenciji morati postati dobrodušna i pravedna osoba. Morat ćete se financijski osamostaliti, zbog čega ćete trebati izuzetno mnogo raditi. Ništa vam neće značiti što ćete biti sretni unutar obitelji - ukoliko ne uspijete ostvariti svoje ciljeve u poslu i karijeri. Čak i ako ćete imati nekoliko djece - to vas neće sprečavati da se upustite u izvanbračne odnose na eventualnom radnom mjestu.

Ni u ludilu se nemojte upuštati u kradju - jer biste mogli biti vrlo strogo kažnjeni. Pod svaku cijenu izbjegnite alkohol i narkotike, jer vam to može bitno skratiti život!

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U prošlom životu rodjeni ste, prebivali i radili u Kini, u razdoblju od 1276. do 1329. godine.

Unatoč tome što ste gotovo cijeli svoj životni vijek proveli (i radili) kao sluškinja - ipak ste uspjeli zasnovati vlastitu obitelj, te roditi dijete. Tada vam je štošta nedostajalo, a uz to ste se susretali i sa brojnim ograničenjima.

U sadašnjoj egzistenciji iskusit ćete doista sve: i med, i mlijeko, i vatru, i vodu... Mnogi će vas ljudi zbog toga doživljavati kao osobu koja je razmažena, neumjerena, neprincipijelna i nemoralna. Sklonost bezbrojnim promjenama može vas zaustaviti u razvoju, pa postoji bojazan i opasnost da ostanete 'vječito dijete'. Moguće je da ćete u odredenom razdoblju voditi tajni i dvostruki život, a uz to biti skloni alkoholu, narkoticima ili, čak, promjeni spola. Pa, ipak, teško je sa sigurnošću prognozirati vašu budućnost, možda i zbog toga što povremeno niti sami ne znate što zapravo želite.






hihihihhihihihi

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PREMA TIBETANSKOJ ASTROLOGIJI:

--------------------------------------------------------------------------------
U prošloj inkarnaciji rodili ste se, prebivali i radili u Gruziji, u razdoblju od 1623. do 1689. godine.

Kao pastir velikog stada ovaca, najveći ste dio svog života proveli na planinama Gruzije i Kavkaza, odakle ste se rijetko spuštali u naselja i udoline. To vam je pomoglo da izbjegnete tada brojne ratne sukobe, što vam je i odgovaralo jer ste bili vrlo miroljubiva osoba.


Selo u kom ste živjeli bilo je vrlo maleno i brojilo svega nekoliko obitelji, a medju njima se osobito isticalo vaše troje muške djece i sedmero unučadi, od kojih su svi od reda vrlo rano napustili selo, pa nikada niste upoznali svoje praunuke.


Niste znali ni čitati, ni pisati, a nije vam se posrećilo da bi se obogatili - no, vi ste svejedno bili zadovoljni svojim načinom života, jer za drugi niste, jednostavno, znali.


U sadašnjoj egzistenciji trebali biste sebi posvetiti mnogo vremena i pažnje, te nastojati privući zanimanje drugih ljudi. Bilo bi dobro kada biste izabrali neku zvučnu profesiju, zbog koje biste se često nalazili u središtu pažnje. Možete otvoriti i razviti vlastiti biznis ili, pak, raditi za nekog drugog. Važno je samo da vas izabrani posao veseli, a uz to i da vam donosi korist.


Vjerojatno ćete imati vrlo dobro zdravlje, pa za ozbiljnije oboljenje sigurno nećete znati do navršene 40-e godine života.

procitajte sami...ja nemam komentara...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Astrologija i horoskopi ~ -> Prošli život Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon