www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

da li murinho odlazi???
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 2:18 pm    Naslov poruke: da li murinho odlazi??? Na vrh strane Na dno strane

da li murinho odlazi i jeli to dobro ili lose za chelsea?ja mislim da je dobro a vi???

 
Gagi_84
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 07 Mar 2006
Poruke: 328
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda je doslo do zasicenja i kod njega i kod igraca,ali mislim da nece otici,jedino ako ga Abramovic otera.Ali tek na kraju sezone,mozda.
 
seanpaul
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2005
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Priča se da će na kraju sezone u Real Madrid, sve je moguce.
 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dao je mogucnost klubu da ode ako ga isplate, ko zna, ipak je on dosta uspesan bio u prethodne 2 sezona ali i imao je ogroman novac na raspolaganju, verujem da ako uzmu LS da ce ostati, ali ko zna...
 
Mr.Stefan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre leta nece sigurno nigde.Ostanak mu zavisi najvise od toga da li ce uzeti Ligu Sampiona,dok mu Engleska liga i nije toliko bitna.
 
brancco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 20
Mesto: bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 3:38 am    Naslov poruke: 1 Na vrh strane Na dno strane

ma jok bre. ove godine uzima ligu sampiona
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

18/01/2007 | Izvor: B92, Beta
Murinjo:"Ostajem, ali uz podršku"

Žoze Murinjo izjavio je da planira da ostane trener Čelsija do isteka ugovora, pod uslovom da dobije "pravu podršku" klupske uprave.

"Ne mogu da se predomislim u pogledu ljubavi koju gajim prema Čelsiju. I moja porodica je ovde srećna... A podrška koju mi klub pruža - ako je to prava podrška, a ne pričam o novcu, već o pravoj podršci i velikom poštovanju, onda ću biti srećan da do kraja poštujem ugovor", rekao je Portugalac.

Portugalski trener, koji je Čelsi doveo do dve titule u Premijer ligi, ima ugovor do 2010. godine.

Ostanak Morinja u Čelsiju je pod znakom pitanja već neko vreme, a ponajviše zbog navodnog sukoba trenera Morinja i vlasnika kluba Romana Abramoviča oko napadača Andreja Ssevčenka, najskupljeg igrača kluba.

"Vlasnik i uprava potpuno podržavaju Žozea, i dozvolite da vam kažem, Žoze namerava da svoj posao obavi do kraja", rekao je izvršni direktor Čelsija Piter Kenjon.

"Doveo sam ga u Čelsi sa vizijom o tome gde želimo da budemo i on je želeo da bude deo toga... On ima punu podršku kluba", kazao je Kenjon. "On voli Čelsi, voli London, a posao još nije završen. I potpuno iskreno, gde bi bilo bolje otići", dodao je Kenjon.

Iako je Čelsi neporažen u 14 utakmica, Murinjo se našao na meti kritičara jer je klub trenutno na šest bodova zaostaka u odnosu na prvoplasirani Mančester junajted.

Ševčenko je postigao samo pet golova u 28 utakmica od kada je došao iz Milana u maju prošle godine za 30 miliona funti.

Vlasnik kluba Abramovič je navodno nezadovoljan minutažom koju dobija taj napadač.

"Niko sigurno ne zna da li će Morinjo ostati", kazao je danas trener Mančester junajteda Aleks Ferguson.

"Večerao sam sa njim u novembru i tada je delovao zadovoljno. Mislim da je, šta god da se dogodilo, situacija sa Ševčenkom u središtu
problema, ali ipak niko ništa ne zna o tome", dodao je Ferguson.

Ševčenko je odbacio optužbe da je on odgovoran za razdor izmedju Abramoviča i Morinja, kao i da on ima veliku podršku vlasnika kluba.

"Te glasine su laži. Izgovoreno je mnogo neistina. Ja poštujem Morinja. On je osvojio dve titule sa Čelsijem, a prethodno je sa Portom osvojio i Ligu šampiona 2004. godine. On je dokazao da je veliki trener i pobednik", kazao je Ševčenko, dodajući da poštuje sve odluke Murinja

_________________
I C E M A N
 
laza7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Maj 2006
Poruke: 110
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ce Murinjo napustiti Celzi,to nije dobro za njih zato shto je Murinjo jedan od najboljih trenera danashnjice,mene jedino kod njega malo nervira njegovo ponashanje ali mislim da on to radi samo zato shto voli klub koji vodi.

_________________
They killed Kenny...U basterds
 
ZOZE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gde god da ode uzima ligu sampiona
 
trstra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jan 2007
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nece on nigde a i kad bi se to desilo doslo bi do zamene trenera Intera i Celzija
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trstra je napisao/la sledeće:
nece on nigde a i kad bi se to desilo doslo bi do zamene trenera Intera i Celzija

Nesto slicno sam i ja nacuo.Po nekoj prici, Murinjo bi trebao da preuzme Real madrid, a Mancini Celsi...
Murinjo jeste dobar trener ali nije toliko kvalitetan kao sto svi misle.Pre nego sto je sa Porto-om osvojio LS on je bio niko i nista, najobicniji trener.Tada se lepo snasao, napravio sebi dobru reklamu, a Abramovic je zagrizao i doveo ga.Sa Celsijem je ostvario uspeh samo zato sto je imao odlicne uslove i stvarno extra fudbalere, medjutim, sada mu je kes udario u glavu pa se malo qurci...

_________________
Master
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako ne uzme ligu sampiona i premier ligu(u sta cisto sumnjam)dobija nogu 100%
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> da li murinho odlazi??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon