www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razaracice veza...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sve zavisi kako i kada bi mi to ta cura ispricala. ako bi se potrefio termin mozda bih se i primila, ali na svu srecu mene ta havaricna raspolozenja ne drze bas, tako da bih lepo popricala sa doticnim i resila stvar. Mr. Green

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Re: Razaracice veza... Na vrh strane Na dno strane

PlavaRuzica je napisao/la sledeće:
Zanime me kako bi vi reagovale na to da neka devojka vama kaze da je bila sa vasim deckom i da se ispostavi da se ta devojka pali na vaseg decka i da zeli da vam prekine vezu...al da iako je to istina, da vam je rodila sumnju... Question



Svakako da mi je rodila sumnju.Popricala bih odmah sa svojim deckom,pa,ako je istina...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjena23 je napisao/la sledeće:
razbila bi ju ako imam PMS, tako da si olakšam dušu, a ne bi joj povjerovala ama baš ništa, no da ne prođe ona samo tako Very Happy


apsolutno se slazem sa ovim!!! Mr. Green
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam jednu takvu psihopatu za repom...
prica svasta...cak i da je trudna sa mojim deckom...a moj decko i ja joj se samo smejemo Smile
 
anyarmani
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Sep 2006
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 30, 2007 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa njom bih lepo popricala, ne bih se svadjala...a posle bih pricala sa deckom o tome( kao i o svemu ostalom)
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sestra jedne moje drugarice obozava da radi takve stvari,stvarno zalosno...njoj je to skroz normalno.
Da meni neka djevojka dodje sa takvom pricom,saslusala bih je pazljivo,mada ne bih mnogo vjervala,ali bih sve pomno ispitala,ne smao nju,ima svakakvih ljubomornih glupaca.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih joj vjerovala, a i ne bih se ljutila ni na nju ni na njega i da jesu malo flertovali.Sta ima veze, zivot je jedan, i niko nije moj rob. Very Happy
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 11, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA definitivno bi je poslala tamo odakle je dosla Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih sumnjala,kada sam s'nekim verujem mu i to je to...verovatno bi ga samo upoznala sa tim da me je "prevario" Mr. Green ,mislim rekla bih mu za tu informaciju.
A sto se tice te nesrecnice...hm...pa zavisi od raspolozenja...
Recimo da sam nesto nervozna verovatno bih je samo saslusala i zahvalila joj se Mr. Green
A da sam u elementu...eee..to bi bio cirkus..hiih
Glumila bih da sam razocarana,da joj svakako verujem,da sam povredjena,ostavljam ga naravno,jadna ja...a ona je tako dobra sto mi je priznala... Mr. Green
Bas bi mi bio interesantan njen izraz lica da nas i posle toga vidi zajedno Very Happy
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zanime me kako bi vi reagovale na to da neka devojka vama kaze da je bila sa vasim deckom i da se ispostavi da se ta devojka pali na vaseg decka i da zeli da vam prekine vezu...al da iako je to istina, da vam je rodila sumnju...



Imala sam nedavno ovakvu situaciju, najgore što je to osoba sa kojom sam bila u ok odnosima, žena njegovog prijatelja. Svašta mi je napričala. Bila sam jako srećna tog dana (dobro po njeno lice) saslušala sam je, a nema što mi nije rekla. Još je rekla kako moj muž drži bivšu na pozadini telefona. On joj je pokazao sliku, pohvalio se kako ima lijepu ženu, još dok me ova nije znala. A to sam zapravo ja na slici, kad me je prošlog leta na moru slikao kad mi se uvila kosa, pošto mi je prirodno kovrdžava(inače je feniram na ravno), i ova me nije prepoznala na slici, pa je htela da pravi svađu. Još je dodala neke gluposti u tu priču, u fazonu kako je moj muž njoj pričao svoju životnu priču i tako dalje, a kad sam je pitala da navede neki detalj iz te ''ogromne priče'' rekla je da ne sme jer mu je obećala da će da ćuti. Međutim, iako sam prećutala tad i nisam odreagovala tako što ću da napadnem muža, on i ja smo napravili plan, našli smo se na kafici sa ovom ku*om i fino sve objasnili. Nije bilo ni malo prijatno, mislila sam da će je ovaj moj polomit k'o pi*ku, jer našu sreću neće niko kvarit, a najmanje ljubomorni kreteni Mr. Green

U takvim slučajevima treba saslušati tu osobu, i sve reć dečku ili mužu jer su informacije od takve osobe najčešće lažne i plod nečije ljubomore na tuđu sreću u ljubavi. Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 14, 2008 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma oterati u 3 pm, i to je najbolje...i samo se smejati

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 11:22 pm    Naslov poruke: Re: Razaracice veza... Na vrh strane Na dno strane

PlavaRuzica je napisao/la sledeće:
Zanime me kako bi vi reagovale na to da neka devojka vama kaze da je bila sa vasim deckom i da se ispostavi da se ta devojka pali na vaseg decka i da zeli da vam prekine vezu...al da iako je to istina, da vam je rodila sumnju... Question


verujem da postoje takve devojke, da im je uzivanje da kvare tudju vezu i ono, tudje=sladje ali ja bih isto tako krivila i svog momka, jer za prevaru je potrebno dvoje

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Razaracice veza... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon