www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Novi Sad
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim Novi Sad iako nikada nisam zivela u njemu... Obozavam neobaveznu prolecnu setnju duz citavog grada...


_________________
*****
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam kao dijete... I mnogo je lijep grad..Podsjeca me na moje Sarajevo.... Very Happy

Zato, ovo ljeto, idem tamo na par dana, da uradim "refresh" Mr. Green

Jedva cekam!!! 8)

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
_zigicka_
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 01, 2007 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra...extra grad..Stvarno prelijep...Idem tamo skoro svaki vikend...
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam prošle godine poslednji put, i stvarno, grad je jako lep. Valjda ću otići ponovo u skorije vreme. Wink
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

10 godina zivim u tom gradu, i za to vreme sam ga mnogo zavolela... Grad sa posebnom dusom, lepotom, ponosom... Novi Sad...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Tina69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 24
Mesto: tu i tamo, vise svuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mmmmmm... novi sad, obozavam taj grad, mnogo je lep! Mozda cu nekad i stanovati tamo!

_________________
Ni na nebu ni na zemlji!
 
MaLa_MaJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 173
Mesto: novi sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako lep grad... mada gradjani nisu neshto ...
 
Reponja
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 335
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 08, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Sta nam fali? Bas smo kul. Mr. Green

_________________
Milo moje, mimo tvoje volje
sve nas ceka pet asova ka dolje!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi Sad je grad taman po meri čoveka. Ni prevelik ni premalen, ni prebrz ni prespor, ni preambiciozan ni lenj, ni previše intiman ni bolesno otuđen. Ne obećava što se ne može, ali i ne ostavlja rane razočarenja. Dakle, taman.

Novi Sad ima sve što je gradu preko potrebno. Ima ljubav svojih 300.000 Novosađana svih nacija i vera koje su ovom stranom hodile i brodile pa se tu zadržale. Grad ima bogatu prošlost, a kakav mu je mentalitet, nastaviće se tako i u budućnosti.

Onda, ima Dunav. Uz Novosađane to je njegovo najveće bogatstvo. Uz Dunav je nasledio Petrovaradinsku tvrđavu - dragulj među zdanjima iste vrste, zatim Štrand - najlepšu rečnu plažu u Evropi i mnogobrojna izletišta do kojih se začas može dopešačiti, dovozati ili doploviti. Kako je osvajao priobalje, grad je u blizini Dunava smestio najveći deo Univerziteta. Nekada je ovde, na Dunavu, bilo i prelepih mostova.

Grad je odnegovao i najstarije nacionalne institucije: Maticu srpsku i Srpsko narodno pozorište. Oni su Novom Sadu uzvratili mnogostruko - daju pečat svemu što se na kulturnoj sceni zbiva. Pisci, slikari, muzičari, igrači, arhitekte i svi ostali, bili profesionalci u poslu ili zaljubljenici, ni u snu ne zaboravljaju gde su temelji onome što rade i kakvi su.

Novi Sad je grad srednjeevropski u najvećem broju svojih osobina. Takva mu je i privreda, poljoprivreda, usluge raznih vrsta, sport, kultura - sve je to bazirano na prepoznatljivom srednjeervopskom kulturološkom i mentalitetnom obrascu.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los grad, centar mi se jako svidja, volim da boravim u njemu, samo me malcice uzasava jer je sve sporo....al ajde Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 6:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi Sad je posle mog Sarajeva, najlepsi grad na svetu...
Za njega me vezu mnoge uspomene...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
DooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2007
Poruke: 91

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan upis za moj divan grad,prosto me uhvati neka tuga kad treba na jedan dan da izadjem iz njega...Mozda zato i ne volim da putujem,skroz sam zavistan od njega,njegove pozitivne energije,Dunava koji protice dok ga svetla tvrdjave obasjavaju...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Novi Sad Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19  sledeća
Strana 16 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon