www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

KOMPLEKSI i kako ih leciti?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nemam komplexe i ne razumem ljude koji ih imaju.
Pa ja znam jednu devojku visoku 160 koju bi svaki muskarac mogao da pozeli. To su gluposti


 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su kompleksi vezani samo za autopercepciju. Dakle, ako sam smatras da je lose biti cura niza od 165, bit ces iskompleksirana. A ako to ne smatras losom stranom, to ti uopce nece predstavljati problem. Eva Longoria, jedna od najseksipilnijih zena na svijetu je visoka nekih 1,58m!!!! A hoda s košarkašem!!! Dakle ako samog sebe dobro nosiš i prihvaćaš, i gledaš smo dobre strane sebe, nema kompleksa. Ali ako gledaš samo šta na tebi ne valja, naravno da će kompleksi izranjati na sve strane.

Bila sam strašno iskompleksirana svojom debljinom prije nekoliko godina. Mislila sam da me takvu nitko nikada nece voljeti. Ali nasao se netko tko me volio takvu, kome sam čak bila i lijepa. Embarassed
Danas sam mrsavija nekih 12 kila, neki misle i da bi trebala nabacit koju kilu, a ja jos uvijek imam komplekse, u vezi nekih dijelova svoga tijela. Loše je i ako težiš nečemu što ne možeš biti, uspoređuješ se s drugima, a zaboravljaš na vlastita postignuća.

Mislim da se kompleksa gotovo nemoguce rijesiti ako ih jednom dobijes, poput virusa su, riješiš ih se ako promijeniš autopercepciju i počneš se gledati onako kako te gledaju drugi - pogotovo oni koji te vole.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam komlekse.. Ja sam ono sto jesam. Imam i mane i vrline, i ne krijem ih. Nekom se svidjam, a nekom ne. I to je sasvim normalno..

Nazalost, mnogi imaju komplekse. Zbog toga su nezadovoljni i jos gore utice na okolinu.
Uvek treba da budes ono sto jesi, da istaknes vrline i cenis sebe. Samo tako ce te i drugi ceniti i bices zadovoljan..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kompleksasi na sve strane. Gde god da se okrenes neki kompleks. Samo traze zrtve da ih lece na njima. strasno sta se desava
 
GEISHA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 27
Mesto: Niksic

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheheh nemam..wise u sali zezam se:"a widi mi koliki mi je stomak,celulit..." ma takwa sam kakwa sam..niko nije sawrsen ali wodim racuna o swom tijelu..a okolina pa toga narawno ima i izaziwa katasrofalne posledice...anoreksija,bulimija i protiw toga treba se boriti Exclamation

_________________
K'o razum da gubim,
jer stvarnost i ne primećujem,
još uvek te ljubim,
još uvek ti slepo verujem
 
hiphop playgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 21
Mesto: Oberhausen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam pre mislila da sam mnogo ruzna i da nikad necu dobiti decka ali i stvarno sam bila ruzna i uradila sam nesto protiv toga promenila sam se tako za dve godine da me niko nije prepoznao kad sam bila u srbiju tako da samo mogu reci uradite nesto protiv toga ali samo ako to stvarno zelite mozete is da uspete

_________________
voli i ljubi nemoj se kajati jer zivot nece vecno trajati!!!
 
toske012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 190

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ma svi imamo poneki kompleks, stvar je u tome da oni ne preovladaju nad nam i da nam ne postanu opsesija...
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kompleks je najgora ljudska osobina i to je veoma lose kad neko ima jer je onda on uvek u pravu

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista gore od kompleksasa,po meni se to ne leci,ja licno izbegavam takve osobe,jer su labilne, a ja kao jaka lavica to ne podnosim

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam kompleks-previse mi znaci tudje misljenje, a to je obicno lose misljenje o meni od nekih koji su ljubomorni na mene ili me ne vole iz nekog njima poznatog razloga.Pocela sam da imam komplekse od toga, jer se sredina mnogo razlikuje od mene i iako znam da je misljenje nekih nenormalno, meni mnogo znaci.Taj kompleks odlicno prikrivam, i retko ko zna za to (niko, koliko se secam).
 
vale40
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da lazu ljudi kad kazu da nemaju nikakve komplekse.Svaki covek ima ili fizicki ili psihicki,tajna je u njihovo prikrivanje,neko to ume vestije da prikrije,a neko ne moze,pa to ti je to.Bitno je umeti boriti se sa njima,i to najbolje sa svojim samopouzdanjem. Mad
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Niko od nas nije savršen, samo treba naučiti da volimo i prihvatimo sebe onakve kakvi smo . Na kraju krajeva, koji su to parametri za "savršeno" i "idealno". Npr, deblja djevojka koja zna da nosi tu svoju debljinu može da izgleda 100 puta bolje od neke mršavice.

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> KOMPLEKSI i kako ih leciti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon