www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Verdi klipnjace!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a i to moze da bude velika istina....


_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
a i to moze da bude velika istina....
Ne samo da moze da bude nego je ISTINA! Evil or Very Mad Very Happy Na zalost! Crying or Very sad
Kada se Dixy malo bolje pogleda oko sebe, svaki auto covek vozi bar 7-8 godina ako ne i vise, a ako covek ubacuje Verdi klipnjace onda tu treba neki dobitak! Mislim na trke do 400m!
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 10:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice budzenja,na domacim forumima ima jedan covek (bas covek 50tak godina) koji je Yuga nasvirao tako da mu nijedan (nijedan) auto po gradu nemoze nista, ima 1.5 motor sa preko 100ks,na izgled obican yugo,a ono zver,mislim da ga je samo motor izasao preko 5000eura ,a ko zna koliko josh,,,,tako da nije vazno sta se budzi,ako je dobro odradjeno.

_________________
nedd1ch
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Da, znam brate! Od zivota nemoze brze! Razz Pa zato sam i napisao, prvo vozacka dozvola,a posle otom potom! Izvinite sto pitam, u kojoj drzavi zivite, Dixy i Rizmal ako nije tajna da napisete na forumu!?
Iz Beograda sam,a mozda imas pravo dok nemas dozvolu sve ti je to zanimljivije a kad je dobijes voznja ti vise nije tako zanimljiva i nemas onaj zar da vozis kao kad nisi imao dozvolu,.........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedd1ch je napisao/la sledeće:
ima 1.5 motor sa preko 100ks,na izgled obican yugo,a ono zver,mislim da ga je samo motor izasao preko 5000eura ,a ko zna koliko josh,


Vidi brate, koliko god da je Yugo jak i da ima ubrzanje, on je nista jer ima mnogo losu karoseriju! Dakle, ako se frizira neki Yugo prvo sto se radi-menja se na njemu rol bar, da se covek osigura jer sa 60 km/h u nesreci od Yuga ostane samo zadnje sediste! (Gledao sam Crash test!)

60 km/h u barijeri ili kako se to vec kaze, od vozaca ostane samo ruzna uspomena, ode na zadnjoj klupi! Rolling Eyes Crying or Very sad
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
nedd1ch je napisao/la sledeće:
ima 1.5 motor sa preko 100ks,na izgled obican yugo,a ono zver,mislim da ga je samo motor izasao preko 5000eura ,a ko zna koliko josh,


Vidi brate, koliko god da je Yugo jak i da ima ubrzanje, on je nista jer ima mnogo losu karoseriju! Dakle, ako se frizira neki Yugo prvo sto se radi-menja se na njemu rol bar, da se covek osigura jer sa 60 km/h u nesreci od Yuga ostane samo zadnje sediste! (Gledao sam Crash test!)

60 km/h u barijeri ili kako se to vec kaze, od vozaca ostane samo ruzna uspomena, ode na zadnjoj klupi! Rolling Eyes Crying or Very sad
apsolutno se slazem s tebe,....jugu treba odraditi Roll bar ili sigurnosni kavez cim ga izcvezes iz fabrike bez obzira dal ces da ga budzis ili ne,....Al doduse razumljivo je donekle sto mu je takva karoserija s obzirom da je mator ko biblija i da su svi njegovi vrsnjaci odavno otisli u penziju,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
ima 1.5 motor sa s obzirom da je mator ko biblija i da su svi njegovi vrsnjaci odavno otisli u penziju,...


Slazem se! 30 godina jedna ta ista karoserija! Rolling Eyes Ajde sto je ista to i nije meni neki problem, nego sto je nesigurna u Boziju mater! Rolling Eyes Ne dao Bog nikome tako nesto kao na Crasu sto sam video! Grozan prizor!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
ima 1.5 motor sa s obzirom da je mator ko biblija i da su svi njegovi vrsnjaci odavno otisli u penziju,...


Slazem se! 30 godina jedna ta ista karoserija! Rolling Eyes Ajde sto je ista to i nije meni neki problem, nego sto je nesigurna u Boziju mater! Rolling Eyes Ne dao Bog nikome tako nesto kao na Crasu sto sam video! Grozan prizor!
potpuno znam o cemu govoris,mada oni za americko trziste su bili malo jaci,cudi me da vremenom nisu ojacali karoseriju i za nase trziste,... Rolling Eyes

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jok bre brate pusti americko trziste! Razz
Neznam da li si gledao jedan film kako jedan americki glumac vozi Yugo i kako ga psuje! Rolling Eyes
Razz
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Ma jok bre brate pusti americko trziste! Razz
Neznam da li si gledao jedan film kako jedan americki glumac vozi Yugo i kako ga psuje! Rolling Eyes
Razz
ne znam na koji film mislis bilo ih je vise,...
u jednom od smrtonosnih oruzija cinim mi se,i u onom"ko je ubio monu",i u jos par filmova al se ne secam imena,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
bilo ih je vise,...
u jednom od smrtonosnih oruzija cinim mi se,i u onom"ko je ubio monu",i u jos par filmova al se ne secam imena,....



Rolling Eyes Sad ne znam kako se zvao ali znam da je glumio jedan poznati glumac i pljuje po Yugicu kako ide sporo! Laughing
Sigurno nije imao Verdi klipnjaace ili Castello pa da mu ih ja, Ti i Dixy ubacujemo! Razz he he he!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
bilo ih je vise,...
u jednom od smrtonosnih oruzija cinim mi se,i u onom"ko je ubio monu",i u jos par filmova al se ne secam imena,....



Rolling Eyes Sad ne znam kako se zvao ali znam da je glumio jedan poznati glumac i pljuje po Yugicu kako ide sporo! Laughing
Sigurno nije imao Verdi klipnjaace ili Castello pa da mu ih ja, Ti i Dixy ubacujemo! Razz he he he!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing lud si,.... Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Verdi klipnjace! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon