www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Verdi klipnjace!
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Verdi klipnjace! Na vrh strane Na dno strane

Kao sto naslov kaze, dali je neko od Vas cuo za tu vrstu klipnjace!

Onako sam gledao po netu i naisao gde pise da su to kovane i da mogu da izdrze 300 konja kao normalni automobil 100 KS..

Sta znate o tome i koliko kostaju!? Rolling Eyes


 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verdi radi kroz dilersku mrezu, nema lager , sve je po narudzbini sa preciznosti na 3/10000mm

Klipnjacha komad ide oko 260€

Ovo su ti neki od proizvodjaca
PAUTER,
EAGLE,
CARRILLO i
CROWER....ima ih josh....

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, za Carillo znam! Jedan covek je polatio 300 eura u Italiji komad! Rolling Eyes Mnogo jeste ali ta klipnjaca je 3x jaca od obicne i nije tjunirao svoj auto vec ih samo ubacio i sada motor 1.4 ili 1.6 L....Ne pusta Gas dok kazaljka ne dospe na 170km/h sto bi bilo mnogo za obican auto! I tako svo vreme!

Wink To su klipnjace! Rolling Eyes
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verdi klipnjace su 4 komada 1000 €

Za 12 god. rada za Cosworth (Turbo) bez i jedne ostecene.
Materijal? Geometrija? Za mene vise nego dovoljno.... Wink

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, Dixy to je vise nego dovoljno da toliko rade pod pritiskom turbo punjaca ali opet to su i 1000 evrica! Rolling Eyes Ja bih dao te pare kad bih imao jer sam bas ,,napaljen,, na te klipnjace i vredi ih kupiti! E, posle toga idem pravo u nekom timu ili trkama na 400m i furaj! Dupli turbo punjac, sportski menjac i nekih 400 konja ispod haube! Wink
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidi ja imam neko svoje misljenje o tome...ako nemas para da sve odradis u tom stilu bolje se ne petljaj, ako stavljas Verdi klipnjace a ostalo ostavis fabricki nista ti ne vredi..dobio si na trenutnom kvalitetu...ali sta sa pumpom za ulje, klipovima, bregastom, kolenstim vratilom itd....U svakom slucaju, zelim ti da ostvaris sve to da me pogresno ne shvatis, ali investicija u samo nekoliko kvalitetnih delova dovesce te u (-) i do trenutnog osecaja brze, bolje voznje...Veruj mi to ti ne treba ako nisi neki burzuj ili deo trkackog tima pa imas sponzore...Pozdrav Wink

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam! Kad se stavljaju kovane klipnjace potrebno je stavljati i sve uz njih! Wink Bolje je da se covek ne petlja oko toga jer je to samo pocetna cena 1000 eura i nema kraja! Rolling Eyes
Ukus je ukus!
Jao sta bih uradio da imam jedan takav Ford Eskort! (WRC) Crying or Very sad
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako mlad si ceo zivot je pred tobom imaces sve...samo uci.... Wink
I jedna extra pohvala za tebe-za temu, i sto si se setio Verdi klipnjaca, malo ko za njih zna... Smile Idea

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razz Pa ja sam pametan bre Dixy! Razz Sta Ti mislis o meni!? he he he!
Eh, Dixy sta ja sve znam i samo nemam vremena da pisem o tome! Ucestvovao sam i na jednom kvizu i osvojio drugo mesto! Crying or Very sad Ali su bila teska pitanja! Ali dobro ..mlad sam.. Wink
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ti insistiraj pred samim sobom na pameti...ostalo je prolazno i mladost i lepota (beznacajne stvari).... Wink
Bilo bi lepo ako jos nesto znas o kolima da napises mozda ima neko zainteresovan za to...ova tema ti je super stvarno sam odusevljena....
Pa mlad si jedino ako ne lazes za godine (19)...i imas vremena za Verdi,Turbo,N20itd.... Mr. Green

_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam! Ne, ne lazem za godine, toliko ih imam 87 sam godiste..
Rolling Eyes Videcu sto se toga tice! Turbina, Nitro Oksid, Verdi... Wink :biggrin:
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 12:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas svu moju podrsku....

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Verdi klipnjace! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon